Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bu yakı ne kadar duracak belde ve kaç kere yapıştırılıyomuş

canımcım yakı nın zaten kalma suresı 3 gun ... 3 gun sonra ısı verme ısı bıtıyor
ben 3 gunden sonra tekrar yenısını yapıstırıyorum... Aslında en onemlısı yumurtlama
donemındekı esınızle ılıskıye gırdıgınız gunlerde mutlaka yakıyı yapıstırın dıyorlar
bende oyle yapıyorum.. 1 ay boyunca devamlı yenıle eylulnazzz ne kaybedersınnnn :KK16::KK16:

SELAMMMMM HANIMLARRRR HEPINIZEEEEE :KK8:
BOL YUMURTLAMALI , CATLAMALI VEEEEEE BEBISLERINNNN YERLESME DOLU
GUNLERI OLSUUUNNNNNN :KK4::KK4::KK4: :KK9::KK9:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ayyy cnm bnm seninki dahada kotu insallah bu ay bebisin senle olur.o bagirmalar dogumda gerceklsr insallah amin :KK9: :KK9: :KK9:
benim durum cok vahim hemdeee :KK1: amiiiiiiiiiiiiiiiiiin inş inşşş :KK16::KK16:
çılgın kadın ne bağrıyoon sesın buraya duyuluyor valla doğum nasıl yapçan :)) ben alıştım o an sadece yumurtalrımın kaç mm oldugu duymak ve aklımda tutumaya çalışıyorum :)))

kızz vallahi istem dışı cok korkuyomm doktorum gülüyo bazen bak korkma diye sakinleştirmey clışıyorr tamam tamam iyiyim diyomm geri bağırıyomm ::KK1::KK1: nasıl doğum yapcam bende bilmiyomm hele o günler bi gelsinde artık sezeryan olurumm canımm nolcak kolayı var :KK9::KK9:

canımcım yakı nın zaten kalma suresı 3 gun ... 3 gun sonra ısı verme ısı bıtıyor
ben 3 gunden sonra tekrar yenısını yapıstırıyorum... Aslında en onemlısı yumurtlama
donemındekı esınızlev ılıskıye gırdıgınız gunlerde mutlaka yakıyı yapıstırın dıyorlar
bende oyle yapıyorum.. 1 ay boyunca devamlı yenıle eylulnazzz ne kaybedersınnnn :KK16::KK16:

Cok yakiyo gercekten amaaaaaabelim agridiiii
Kizlar klomen sizde terleme yaptimi yakidanmi bu yoksa

yok canımm öğleden sonra gitcemmm inş daha şimdiden tırnaklarımı yemeye başladımmm :18::18::18: sizi regliyken muayene ediyor mu doktorunuz?

ben hep adetli iken muayene oldum canım..adetin 3. günü..
doktordan gelince haber et banaa

aaaaa canımmm walla merak ederiz şimdii:KK43::-)( Ya benden şimdi akıntı geliyor acaba bal+tarçın çörek otu erken mı çatlamasını sağladı ki
:KK43:

canım klomen vercek zaten banaaa onun için gidiyomm :) canım akıntı geliyosa ihmal etme çalışmayı benimde cok cok erken geldi akıntım 11. gittiğimde çatlamıştı bilee hatta doktorumaa dedim akıntım gelmişti diye onla alaaksı yokki dedi ama akıntı oluyor catladığındaa çörek otu etkiledi kesin cnımm çalışmalara devm :KK17::KK17:

mrbEki Görüntüle 1020795 bayanlar nasılsınız şimdi doktordan geldim ultrasyon verdi yarın 9.30 da inşllhEki Görüntüle 1020802 yumoşlar büyümüştür ve çatlamıştır yoksa bende baltayla kırıcamEki Görüntüle 1020803 o yumurtaları yoksa artıkınnnnEki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805

bakmadı mı bugünn ultrasonla ?

canım klomen vercek zaten banaaa onun için gidiyomm :) canım akıntı geliyosa ihmal etme çalışmayı benimde cok cok erken geldi akıntım 11. gittiğimde çatlamıştı bilee hatta doktorumaa dedim akıntım gelmişti diye onla alaaksı yokki dedi ama akıntı oluyor catladığındaa çörek otu etkiledi kesin cnımm çalışmalara devm :KK17::KK17:

Anladım canım ben ozaman çalışmalara başlayım yakıyıda yapıştırıyım hemen

mrbEki Görüntüle 1020795 bayanlar nasılsınız şimdi doktordan geldim ultrasyon verdi yarın 9.30 da inşllhEki Görüntüle 1020802 yumoşlar büyümüştür ve çatlamıştır yoksa bende baltayla kırıcamEki Görüntüle 1020803 o yumurtaları yoksa artıkınnnnEki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020804 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805 Eki Görüntüle 1020805

ahhaaaaa hadi canim insallah hersey tamamdir senin icinnnnn

aaaaa canımmm walla merak ederiz şimdii:KK43::-)( Ya benden şimdi akıntı geliyor acaba bal+tarçın çörek otu erken mı çatlamasını sağladı ki
:KK43:
Olabilirrrrr ozturk bal tarcin her turlu iyi olgunlasmasini sagliyor herseyin birde bayandaki akintiyi da cogaltiyor
biliyorsunuz o gelen akinti bebegin tutunmasina daha dogrusu dollenmeye de yardimciiii ... calismalara devammmm...
dun bende esime yuruuuuu dedimmmm :KK4: ama nerdeeeeeee yorgundu uyudu kaldi :KK47: ehhh dedim sen elime dusucen
benimmmm ... bu aksama artikinnn :KK1: ayin sonuna kadar da 1 gun arayla devam edeyim diyorummmm :KK55:

X