Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar konuyu yeni farkettim hemen yazmak istedim... Yaşım 35, eşimde morfoloji %3 tü....İleri hızlı da biraz normalin altındaydı. Bu sonuçları gören ilk doktorum hemen tüp bebek yapmalısınız dedi...biz tavsiye üzerine başka bir doktora gittik değerleri abatmadı klomene başlayabiliriz dedi veeee ilk kullandığım ay hamiş oldum canlar inşaAllah hepiniz en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz ve sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bu arada evliliğimde 2.yılı doldurmak üzarayim. 1.5 yıl denemediğim kür(kendim ve eşimde) kalmadı diyebilirim :)
canımmm öncelikle Allh c.c. sğlıklı sıhhatli kucapına almayı nasip etsin inş.. eşimdede morfoloji kötü ileri hızlı iç acıcı değil ama sayı güzel cok şükür ki ama doktorum sayı önemli dğeil önemli olan kalitesi diyor...bende klomene başladım ilk ay sonuç hüsrnnn :KK14: inş bu ay bebişim benimle olur
ıkı tane neysede 3 4 çok ya nasıl bakılır maddı manevı çöker ınsan allah bır versede razıyımmm
valla herşekilden çökerim yaniiiii yüzüme bakılcak hal kalmaz heraldeee :KK1::KK1:
:KK1::KK1:
tebrik ederim canım.allah bize de nasip eder inş.durumumuz benziyor seninle.senden farklı olarak eşimde de bende de biraz problem var.eşim morf %7 ileri %10
bnm eşimdede var :KK50: morfoloji yüzde 6 ileri hızlı ise 20 lerde :KK14::KK14: yediklerinize cok dikkat edin bol bol yeşillik yedir canımmm dondurulmuş hazır gıdalara dikkattt !!! ben hep dikkat ediyorum artık inş oran yükselir biraz ya :KK14:
Bak onlar bakar iste hmde cok iyi olur diger 2 de durmynca onlarda verirsnz.rabbim cok aratmsn ewrakcum eslermz bzden daha cok istyo snle knsmk cok iyi geldi mewlam.insallah en kisa zamnda seninde gobusunu doldurur mutlulugnz kat be kat artar insallah... Amin
askerler daha kendine bakamıyo kiii bizim çocukları naparlar kimbilirr kesin mıntıka temizletirler senin babanda bize yaptırıyoodu diyee :KK1::KK1:inş canımm dualarım senileee inş olcak bu ayy :KK16::KK16:
Arkadaslar Merhaba bende 4 yıllık evlı olup hala bebek sahıbı olamayanlardanım gereklı tum tetkık ve tahlıller hem benım hem eşimin yapıldı rahım fılmı ve hepsı temız cıktı cok sukur ıkı Aşılama yapıldı (sadece ben ıstedıgım ıcın) sonuc negatıv. bu zaman zarfında yumurtlama takıbı hıc yapılmadı bana hep benım ısteklerım uzerıne doktorları yonlendırdım .
en sonunda sebepsız ınfertılıte dedıler.
sımdı muhtesem bır Doktor buldum kendıme adı gıbı Melek olan bır Bayan Doktor halden anlayan ıyı sevecen ve benım umutsuz olamama ragmen zaman zaman ınancımı yıtırmeme ragmen o benı hep yerden kaldırdı ve umut verdı. daha once yumurtlama takbı hıc yapılmadıgı ıcın hemde masrafsız oldugu ıcın klomene baslıycam bır sonrakı ay . bu sekılde yaza kadaar 3-4 kez denıycez.
benım sormak ıstedıgım su sımdı her ay adet olsak bıle bos yumurta uretebılıyormusuz onemlı olan bırtek dahı olsa ıcı canlı hücreli yumurta olusturabılmek ; bunuda Klomenle saglanabılıyormus. sızler belkı bu konuda daha tecrubelısınız bana bu klomen hakkında bılgı verebılırmısınız? yanı klomen kullanmak ıse yarıyor mu ? yukarda okudum ılk aydan bazılarıda 2-3 kullanımdan sonra gebe kalabılıyormus. bır cok arkadasımda bu sekıl gebe kaldı. benım yumurtlama veya catlama sorunum yok ama içi dolu yumurtamı onu bılemıyorlar eee bende hery ay adet olduguma gore demmekı bos mu yumurtam oluyor ????
canım doktordan doktora değişiyor aslında bu söylem...aynen önemli olan aslında yumurta sayısı değil içinde hücre olması önemli.bazı aylar çünkü hüsresiz yumurta üretiyoruz.kimii ise klomene için cok yumurta ama hücresiz yumurta üretiyor diyor anlamış deilim vallahi ama sen yinede bu süreçte çörekotunu ihmal etme canımm yumurta için..şuda var canımm senin yumurtlama sorunun olmaması veya hamile kalamaman boş yumurta olduğu anlamına gelmiyor.bazen A kalitede yumurtan olsa bilee spoşlar dölleyemiyor...aşılama gibi tüp bebek gibi diyim.yumurta ve spermde A kalite oluyor ama döllenme olmuyor yani bazı şeyler gerçekten nasip Rabbim c..c ne zamn yazmışsa o zaman oluyor.inş bebişin en kısa zamanda gelir canım bekletmeden hepimizin inş :KK16::KK16:

bişşşş vayışşşş bişş vayışşşş günaydıııııııııııııııııııııııııınnn :KK1::KK1:

günaydııııııııııııııııııınnnnn kuzummmmmmmmm

dün akşama kadar internet yoktu iş yerinde giremdimm...nasılsın yavrucummm :KK16::KK16:

Burdada felaket ruzgar war surekli elektrk gidiyo bi suru is cikiyo bi btsydide su kis yazn rahat rahat otrsydk.sn nerdsnki kuzucum
doğudayım kuzumm burda kar yağıyoo doktora gitcektim off gitmek hiç istemiyorum yaaa :KK50::KK50: oranı aç buranı aç bıktım vallahi :KK14::KK14: bencede yaz gelsin artık kışın hep bi uyuşuk kalkıyorum ama yazın bombaaaa gibi oluyorummm :KK1::KK1::KK1:
dün akşama kadar internet yoktu iş yerinde giremdimm...nasılsın yavrucummm :KK16::KK16:
iyiyim kuzummm bugün doktora gitcemmm bendee kızzzzzz internet olmayınca da hiç vakit gecmiyoo eskiden çalışanlar tüm gün napıyomuş acep diyommm :26::26: :KK1::KK1:

günaydııııııınnn yeni bir günn ve güzel günler bizi bekliyorrrrrrr gelecekler bizee cok ykındaaa inanıyorum bunaa :KK76::KK76::KK76::KK76:

inşşşşşşşşşşş inşşşşşşşşşşşş :KK31::KK31::KK31:rabbim c.c. Nasip etsin hepimizeee hamilik hallerimizi birbirimize anlatmayıı :KK16::KK16:

amınnn canımmm bu sefer geçen ayın verdıgı heycan yok ama olsun :) bu ılk hafta ıyı oluyorum adette yakın pskljm bozuluyor :)))

Tekrar klomone baslamk icinmi gtcn cnm.zatn insani en cok korkutan psikolojisini bozan doktora gidip yatip heryerini gormesiii oyyyyy ne kotu bi duygu

aynmen canım klomene devam bide konuşalım bakalım ne dicek...bide ben istem dışı o anda birden bağırıyorum yaa sanki doğum yapıyommm :KK1::KK1: smear testi yapmıştı bir başka doktor bana ve acıdan bayıldımm orda ondan sonra bu korku kaldı bendee :KK14::KK14: doktorum bile bildiğinden beni hiç korkma tamammı deyip önce bir sakinleştiriyor :KK1::KK1: ama nafilee nafilee yine bağırıyomm yine bağırıyommm istem dışı :KK9::KK9::KK9:

amınnn canımmm bu sefer geçen ayın verdıgı heycan yok ama olsun :) bu ılk hafta ıyı oluyorum adette yakın pskljm bozuluyor :)))

bendede yok olmayacak gibi geliyor bu ay daa..hayırlısı napalımmm yaaaa Rabbim c.c. vermiyorsa elimizden gelen bişey yok....bende son 1 hafta 10 gün kala stres başlıyor :18::18:

aynmen canım klomene devam bide konuşalım bakalım ne dicek...bide ben istem dışı o anda birden bağırıyorum yaa sanki doğum yapıyommm :KK1::KK1: smear testi yapmıştı bir başka doktor bana ve acıdan bayıldımm orda ondan sonra bu korku kaldı bendee :KK14::KK14: doktorum bile bildiğinden beni hiç korkma tamammı deyip önce bir sakinleştiriyor :KK1::KK1: ama nafilee nafilee yine bağırıyomm yine bağırıyommm istem dışı :KK9::KK9::KK9:

Ayyy cnm bnm seninki dahada kotu insallah bu ay bebisin senle olur.o bagirmalar dogumda gerceklsr insallah amin :KK9: :KK9: :KK9:

X