Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

selammm kızlar...benim kist için kullandığım doğum kontrol hapım bitti çok şükür.bugün adette oldum.p.tesi doktora gidicem...klomene başlıcaz yine bu ikinci ayım olcak inşALLAH bu ay olur bebişlerimiz.ben size bişey sorcam.bnm lh değerim yüksek sadece yani yumurta oluşuyo fakat geç çatlıyo.doktorumda klomen verdi.kesin lhı düşüren bi ilaç yokmu dedim hormon ilaçları var fakat kullanınca düşer bırakınca tekrar eski haline döner demişti.ben bu ay doktora gitmeden direk klomen kullanmak istiyorum.çatlatma iğnesi olmasam sadece klomen çatlamayı sağlarmı acaba?bilgisi olan varmı

Canım klomene kendi isteğin ile kullanman olmaz çok ağır bir ilaç çünkü bu birde klomen kullanımı sonucu yumurtalar oluşuyor doktor kontrolunde olmaz ıse oluşan yumurtalar çatlamaz ise kiste dönüşüyor bu yüzden doktorun yumurta kontrolü yapması gerekir

Canım klomene kendi isteğin ile kullanman olmaz çok ağır bir ilaç çünkü bu birde klomen kullanımı sonucu yumurtalar oluşuyor doktor kontrolunde olmaz ıse oluşan yumurtalar çatlamaz ise kiste dönüşüyor bu yüzden doktorun yumurta kontrolü yapması gerekir

ya ben çok sıkıldım o yüzden gitmek istemiyorum kendi haline bırakıp kullanmak istiyorumm diye bi sorayım dedim.

canımm gec gelende var amaa Öztürk arkadaşımız gibi..erken mi geliyormuş ben yeni duydumm canımm :26::26: benim de yarın adet günüm daha gelen giden yok canımm

cnm pardon ya yanlis yazmisim daha dogrusu eksik,benim adetlerim cok gec oluyor.44 gunde bir.doktorda bana duphastonu kullanip bitirdikten sonra adetin bi kac gune gelir gelmezse test yap demisti.20. gunde bitecek duphaston o zaman 23-24 gunde adet olmus olacam 44 gune gore cok az oldugu icin erken yazdim.neyse cnm sen ne yaptin test yaptinmi ya peki bugun.ins vardir ya ins.

Canım ben klomenim bitince adetimin 12.ci günü yumurta takibi için gittim vede yumurtaların oluşmuş maşaalah dedi ama adet oldum tutmadı canım malesef:KK43:

cnım klomn kullandığım ay benm de oldu zaten her şey yolunda gitti.. adet olunca doktorum gel dedi ben gitmedim bugün gittim yumurta oluşmamış adet olunca gel ddi....:KK14::KK14::KK14:

canım sıkma canını sıkma dicem ama sıkılmayacak gibi değil. arsız güçlü olunca haklıyı suçlu çıkarır diye bir laf var tam da öyle olmuş...kesinlikle tavrını koyyy canımmm yaptığının ne kadar yanlış olduğunu bilsin !!!! bilsin ki bir daha yapmasınnn..cok şey söylemek istiyorum da aslındaa neyseee canımmm sen üzme kendini lütfennn

ne guzel lafmıs o oyle ''arsız guclu olunca haklıyı suclu cıkarır'' bizimki aynı bu hesap oldu hakkaten ben yaptıgından cok bana tavrına uzuluyorum dogru duzgun anlatsa bı nebze rahatlıcam karsısında karısı degılde asker arkadası varsankı hoduk gıbı konusa konusa .... ne tavrı koyuum canım nasıl tavır koyucam bılmıyorummmm aglamaktan baska bısı yapamıyom ben :KK43:((

Nasil yani canim ndn yumurta olusmamisssss

bilmiyorum canım doktor çok kötü dedi korktum önce kist mi olmuş diye sonra dedi ki sen beni hiç dinlemiyosun sana gel dedim gelmedin folik asidi de bırakmışsın (eşim söylemiş bıraktığımı)... bu ay da yumurtaya dair hiç bişey yok çöpe attık bu ayı önümüzdeki ay adet ol gel dedi :KK43:( çok üzüldüm doktorun yanında ağlıcaktım zor tuttum kendimi bişey soramadım konuşamadım kelimeler boğazımda düğümlendi tamam deyip çıktım:KK14:

Canin uzulme ya sakin ol bi sen ndn biraktinki folik asiti...bu ay olusmadiysa bidahaki aya olusur..daha once hic bole olmusmuydu

Nasil yani canim ndn yumurta olusmamisssss

Canin uzulme ya sakin ol bi sen ndn biraktinki folik asiti...bu ay olusmadiysa bidahaki aya olusur..daha once hic bole olmusmuydu

bilmiyorum unutuyordum almayı adet olunca da bi işe yaramıyo zaten dedm almadım... yok canım zaten geçen ay başladık yumurta takibine.. geçen ay da 2 yumurtam oldu çok sağlılklı ama döllenmedi bu ay da hiç yok

Günayyyydınnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bugün ballı+tarçın ve çörek otuna başlaadım adetimin 5 günü de klomene başlıycam hayırlısı olsun inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
inş bebişine vesile olur kuzuuuuuuuuuummm :KK16: ben kullndığım ilk ay hamiş kalmıştımm darısı sana inşşş :KK16::KK16:
gunaydınn erken canım
benım bugun akşam 14 gunum olacak sankii hasta olacam :KK43: umut yok ıkıgun once ıdrar testı yaptım sılık bıle bişey çıkmadı :KK43:(
bende adetime 3 gün kal yapmıştım negatiff :KK14: detimi bekliyorum ben yarın günümm gelirler.soğan kürüne başlıyorum ama adetim gelsin gecsinde yepyeni bir ay beni bekliyooooooooooooorrrrr :KK9::KK9:
cumleten iyi saglkli gunler guzel anne adaylari.Cumamiz mubarek olsun rabbim bu hayir mubarek gunde hayirli sihhatli ewlatlar versin bize insallah.AMİNNNNNNNN
aminnnn kuzum hyırlı cumaalr inşşşş :KK16:
canımm gec gelende var amaa Öztürk arkadaşımız gibi..erken mi geliyormuş ben yeni duydumm canımm :26::26: benim de yarın adet günüm daha gelen giden yok canımm

cnm pardon ya yanlis yazmisim daha dogrusu eksik,benim adetlerim cok gec oluyor.44 gunde bir.doktorda bana duphastonu kullanip bitirdikten sonra adetin bi kac gune gelir gelmezse test yap demisti.20. gunde bitecek duphaston o zaman 23-24 gunde adet olmus olacam 44 gune gore cok az oldugu icin erken yazdim.neyse cnm sen ne yaptin test yaptinmi ya peki bugun.ins vardir ya ins.
canım cok gec oluyormuş senin..soğn kürünü bi denesede düzene sokuyormuş canımm.ben 3 gün kala trst yaptım negatiff kırmızıları bekliyorum canımm hayırlısı...
cnım klomn kullandığım ay benm de oldu zaten her şey yolunda gitti.. adet olunca doktorum gel dedi ben gitmedim bugün gittim yumurta oluşmamış adet olunca gel ddi....:KK14::KK14::KK14:
kuzumm yaaaaa :KK14::KK14: demiştim ben sana git diyeeee :KK14::KK14::KK14:
canım sıkma canını sıkma dicem ama sıkılmayacak gibi değil. arsız güçlü olunca haklıyı suçlu çıkarır diye bir laf var tam da öyle olmuş...kesinlikle tavrını koyyy canımmm yaptığının ne kadar yanlış olduğunu bilsin !!!! bilsin ki bir daha yapmasınnn..cok şey söylemek istiyorum da aslındaa neyseee canımmm sen üzme kendini lütfennn

ne guzel lafmıs o oyle ''arsız guclu olunca haklıyı suclu cıkarır'' bizimki aynı bu hesap oldu hakkaten ben yaptıgından cok bana tavrına uzuluyorum dogru duzgun anlatsa bı nebze rahatlıcam karsısında karısı degılde asker arkadası varsankı hoduk gıbı konusa konusa .... ne tavrı koyuum canım nasıl tavır koyucam bılmıyorummmm aglamaktan baska bısı yapamıyom ben :KK43:((
vlla canımm kesinlkile tavrını koy ağlamada lütfen..ama ona öyle davran ki yaptığı şeyin yanlış olduğunu görsün..bir kere bn eşimle tartıştım bizimki bu türden bi mesele değildi arkadaş ortamımızda bnm gibi çalışan bi arkadaşım daha var ev hanımı olanda var.arkadaşımın eşiyle benim eşimm bizim için amann napıyolarki sanki akşama kdar oturuyorlar işyerinde dediler aslında şakalı bi ortamdı o an...diğer eşi ev hanımı olanlarda benim eşim yoruluyor ev işi yapıyor falan deyince aslında ortalığı kızıştırınca deyimm ben şalterler attı. o anda arkadaşımla belli etmemeye çalıştık ama cok bozulduk...neysee onlar gitti başbaşa kalınca gördü gününü o gece ilk defa onunla yatmadımm ağladımm demekki ben oturuyorum öyle mi dedim sabahın 7 sinde kalkan benimm akşam 5 e kadar kırk kişiyle uğraş dur oda benim eve gel yemek yap bulaşık çamaşır herşeyy bennn ben hçbişey yapmıyormuyum dedimm...cok zoruma gitti gerçekten yaa biz şakasına falan dediğe getirdi...kabul etmiyorum dedim cok cok cok zoruma gitti gerçekten çünkü benim evime gelen hep şunu der evin çalışan evi gibi değil yemeğim her akşam hazır olur...eşimin böyle demesi cok zoruma gitti.cok özür diledi ağlattım hattaaaaa :KK1::KK1::KK1: yemek yapmadım konuşmadımmm temizlik yapmadım hiçbişeye dokunmadımm afedersin evi b....k götürdü...baktım hatasını anladı uzatmadımmm.şimdi bi daha öyle bi laf hayatta diyemezzzz şimdide övüyo arkadaşlarının yanında.bi daha öyle bir şeyi konuşmayı bırak şakasını bile yapmaz yaniiiiii :KK1::KK1::KK1: :KK76::KK76::KK76::KK76:

vlla canımm kesinlkile tavrını koy ağlamada lütfen..ama ona öyle davran ki yaptığı şeyin yanlış olduğunu görsün..bir kere bn eşimle tartıştım bizimki bu türden bi mesele değildi arkadaş ortamımızda bnm gibi çalışan bi arkadaşım daha var ev hanımı olanda var.arkadaşımın eşiyle benim eşimm bizim için amann napıyolarki sanki akşama kdar oturuyorlar işyerinde dediler aslında şakalı bi ortamdı o an...diğer eşi ev hanımı olanlarda benim eşim yoruluyor ev işi yapıyor falan deyince aslında ortalığı kızıştırınca deyimm ben şalterler attı. o anda arkadaşımla belli etmemeye çalıştık ama cok bozulduk...neysee onlar gitti başbaşa kalınca gördü gününü o gece ilk defa onunla yatmadımm ağladımm demekki ben oturuyorum öyle mi dedim sabahın 7 sinde kalkan benimm akşam 5 e kadar kırk kişiyle uğraş dur oda benim eve gel yemek yap bulaşık çamaşır herşeyy bennn ben hçbişey yapmıyormuyum dedimm...cok zoruma gitti gerçekten yaa biz şakasına falan dediğe getirdi...kabul etmiyorum dedim cok cok cok zoruma gitti gerçekten çünkü benim evime gelen hep şunu der evin çalışan evi gibi değil yemeğim her akşam hazır olur...eşimin böyle demesi cok zoruma gitti.cok özür diledi ağlattım hattaaaaa :KK1::KK1::KK1: yemek yapmadım konuşmadımmm temizlik yapmadım hiçbişeye dokunmadımm afedersin evi b....k götürdü...baktım hatasını anladı uzatmadımmm.şimdi bi daha öyle bi laf hayatta diyemezzzz şimdide övüyo arkadaşlarının yanında.bi daha öyle bir şeyi konuşmayı bırak şakasını bile yapmaz yaniiiiii :KK1::KK1::KK1: :KK76::KK76::KK76::KK76:[/QUOTE]

HAHAHA IYI YAPMISSIN BIZIMKI AGLAMAZKOLAY KOLAY OZUR DILEMEZ HATASINI KOLAY KOLAY KABUL ETMEZ BI ACAYIP BI YARATIK YANI DUN DILIYLE DISININ ARASINDA OZUR DILEDI BIR KAC KEZ DUYMAZLIKTAN GELDIM ONUN YANINDA AGLAMIYOM ZATEN SABAHA KADAR KONUSTUK DUN BEN YINE SABAH HAYIRLI ISLER DIYE YOLLADIM ISE CUMA GUNU HURMETINE DEDIM ICIMDEN GUNAHA GIRMEYIM ALLAHIM SEN AFFET DEDIM OYLE BI PSIKOLOJIDEYIMKI ANLATAMAM BEBEK ISTIYORUMYA INSANLARI KIRARSAM UZERSEM YANLIS BISI YAPARSAM RABBIM BEBEK VERMEYECEKMIS GIBI GELIYOR ONUN ICIN UZATMADIM BILIYOR MUSUN OTOBUSTE BILE BIRINE YER VERMESEM RABBIM BANA BEBEK VERMEYECEK GIBI GELIYOR BU OYLE ACAYIP OYLE KOTU VE CAN YAKAN BIR HISKI SUREKLI DIKEN USTUNDE HISSETTIRIYOR BENI :KK43:((((( BUNUN ICIN EVET ITIRAF EDIYORUM AGLADIM ZIRLADIM AMA UZATMADIMMMM CUNKU KORKUYORUM RABBIM BEBEK VERMEYECEK DIYE....HEM KOCAMIN TAVRINA CANIM YANIYOR HEM ICIMDEKI KORKUYA OYLE TUHAF BIR HISKI ARKDASIM ........

sana yarattıgın nımetler adedınca hamdusenalar olsun rabbım. Mübarek cuma gunu hurmetıne peygamber efendımzıın hurmetıne kıldıgımız namazlar okudugumuz ayetı kerımeler hurmetıne sen dualarımızı kabul et. Korkmayan kalpten doymayan nefısten kabul olmayan duadan sana sıgınırız ya erhamerrahımmmm alemlerın rabbı yuce allahımmmmmsensin bizi yaradan ve yıne yanına alacak olan b gecıcı dunyada bızı evlat hasretıyle sınama rabbımmmmmhayırlı saglıklı evlatlar ver rabbım aminnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sana yarattıgın nımetler adedınca hamdusenalar olsun rabbım. Mübarek cuma gunu hurmetıne peygamber efendımzıın hurmetıne kıldıgımız namazlar okudugumuz ayetı kerımeler hurmetıne sen dualarımızı kabul et. Korkmayan kalpten doymayan nefısten kabul olmayan duadan sana sıgınırız ya erhamerrahımmmm alemlerın rabbı yuce allahımmmmmsensin bizi yaradan ve yıne yanına alacak olan b gecıcı dunyada bızı evlat hasretıyle sınama rabbımmmmmhayırlı saglıklı evlatlar ver rabbım aminnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agzına yuerğne elıne sağlıkk ne guzelll yazmışsınn aminnnnnn

vlla canımm kesinlkile tavrını koy ağlamada lütfen..ama ona öyle davran ki yaptığı şeyin yanlış olduğunu görsün..bir kere bn eşimle tartıştım bizimki bu türden bi mesele değildi arkadaş ortamımızda bnm gibi çalışan bi arkadaşım daha var ev hanımı olanda var.arkadaşımın eşiyle benim eşimm bizim için amann napıyolarki sanki akşama kdar oturuyorlar işyerinde dediler aslında şakalı bi ortamdı o an...diğer eşi ev hanımı olanlarda benim eşim yoruluyor ev işi yapıyor falan deyince aslında ortalığı kızıştırınca deyimm ben şalterler attı. o anda arkadaşımla belli etmemeye çalıştık ama cok bozulduk...neysee onlar gitti başbaşa kalınca gördü gününü o gece ilk defa onunla yatmadımm ağladımm demekki ben oturuyorum öyle mi dedim sabahın 7 sinde kalkan benimm akşam 5 e kadar kırk kişiyle uğraş dur oda benim eve gel yemek yap bulaşık çamaşır herşeyy bennn ben hçbişey yapmıyormuyum dedimm...cok zoruma gitti gerçekten yaa biz şakasına falan dediğe getirdi...kabul etmiyorum dedim cok cok cok zoruma gitti gerçekten çünkü benim evime gelen hep şunu der evin çalışan evi gibi değil yemeğim her akşam hazır olur...eşimin böyle demesi cok zoruma gitti.cok özür diledi ağlattım hattaaaaa :KK1::KK1::KK1: yemek yapmadım konuşmadımmm temizlik yapmadım hiçbişeye dokunmadımm afedersin evi b....k götürdü...baktım hatasını anladı uzatmadımmm.şimdi bi daha öyle bi laf hayatta diyemezzzz şimdide övüyo arkadaşlarının yanında.bi daha öyle bir şeyi konuşmayı bırak şakasını bile yapmaz yaniiiiii :KK1::KK1::KK1: :KK76::KK76::KK76::KK76:

HAHAHA IYI YAPMISSIN BIZIMKI AGLAMAZKOLAY KOLAY OZUR DILEMEZ HATASINI KOLAY KOLAY KABUL ETMEZ BI ACAYIP BI YARATIK YANI DUN DILIYLE DISININ ARASINDA OZUR DILEDI BIR KAC KEZ DUYMAZLIKTAN GELDIM ONUN YANINDA AGLAMIYOM ZATEN SABAHA KADAR KONUSTUK DUN BEN YINE SABAH HAYIRLI ISLER DIYE YOLLADIM ISE CUMA GUNU HURMETINE DEDIM ICIMDEN GUNAHA GIRMEYIM ALLAHIM SEN AFFET DEDIM OYLE BI PSIKOLOJIDEYIMKI ANLATAMAM BEBEK ISTIYORUMYA INSANLARI KIRARSAM UZERSEM YANLIS BISI YAPARSAM RABBIM BEBEK VERMEYECEKMIS GIBI GELIYOR ONUN ICIN UZATMADIM BILIYOR MUSUN OTOBUSTE BILE BIRINE YER VERMESEM RABBIM BANA BEBEK VERMEYECEK GIBI GELIYOR BU OYLE ACAYIP OYLE KOTU VE CAN YAKAN BIR HISKI SUREKLI DIKEN USTUNDE HISSETTIRIYOR BENI :KK43:((((( BUNUN ICIN EVET ITIRAF EDIYORUM AGLADIM ZIRLADIM AMA UZATMADIMMMM CUNKU KORKUYORUM RABBIM BEBEK VERMEYECEK DIYE....HEM KOCAMIN TAVRINA CANIM YANIYOR HEM ICIMDEKI KORKUYA OYLE TUHAF BIR HISKI ARKDASIM ........[/QUOTE]

canım kendini üzmeee lütfen..dediğim gibi ben sizin ailevi işinize karışamam sadece hatasını bilsin çünkü bu öyle küçük bi hata değil bence...hakkınızda hayırlısı olsun canımm bende öyleyim bu psikoloji hep üstümde küçük bi sadaka veirken bilee neredeyse dicem kadınaaa çocuğu olsun diye dua et diye aklım hep bu duada..vatandaşa işyerinde işim olmamasına rağmen başkalarının işi olmasına rağmen yardım ediyorum koştıuruyorumm belki Rabbim c.c. bunlrın hürmetine verir diyee :KK14::KK14: psikoloji allak bullak yaniii canımmmmm :KK50:

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmm ben kullandım bitti mart 15 de hasta olucam umarım olmam görmem kırmızıyı canm bat 15 yaşım 27 canım uğurlu listeye ekle beni inşallah uğur getirir

sana yarattıgın nımetler adedınca hamdusenalar olsun rabbım. Mübarek cuma gunu hurmetıne peygamber efendımzıın hurmetıne kıldıgımız namazlar okudugumuz ayetı kerımeler hurmetıne sen dualarımızı kabul et. Korkmayan kalpten doymayan nefısten kabul olmayan duadan sana sıgınırız ya erhamerrahımmmm alemlerın rabbı yuce allahımmmmmsensin bizi yaradan ve yıne yanına alacak olan b gecıcı dunyada bızı evlat hasretıyle sınama rabbımmmmmhayırlı saglıklı evlatlar ver rabbım aminnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![sıze=2][ı][/ı][/sıze]

aminnnnnnnnnnnnn allahımmm hayırlı evlatlar versinnn inşallahhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmmmmmm ben kullandım bitti mart 15 de hasta olucam umarım olmam görmem kırmızıyı canm bat 15 yaşım 27 canım uğurlu listeye ekle beni inşallah uğur getirir

yani klomeni kullandım bitti yumurtamda büyümüştü hayırlısı artık

canım kendini üzmeee lütfen..dediğim gibi ben sizin ailevi işinize karışamam sadece hatasını bilsin çünkü bu öyle küçük bi hata değil bence...hakkınızda hayırlısı olsun canımm bende öyleyim bu psikoloji hep üstümde küçük bi sadaka veirken bilee neredeyse dicem kadınaaa çocuğu olsun diye dua et diye aklım hep bu duada..vatandaşa işyerinde işim olmamasına rağmen başkalarının işi olmasına rağmen yardım ediyorum koştıuruyorumm belki Rabbim c.c. bunlrın hürmetine verir diyee :KK14::KK14: psikoloji allak bullak yaniii canımmmmm :KK50:[/QUOTE]

allah hakkımızda hayır olanı gonlumuze razı eylesin gonlumuzde olanıda bzıe hayır eylesın ınsallah!!! yuce rabbım sonsuz kudretıyle bızede hayırlı evlatlar verır ınsallah tum ısteyenlerle bırlıkte . senin tedavin hangı asamada kuzum ? kac yıllık evlısın ? kac yasındasın ? kusura bakma soruyorum bırbırımızle avunalım dıye :KK43:

Hastaneden ciktik kizlar evdeyiz..dun Esim.hic uyumadi burnundaki tampon yüzünden işkence gibi bir gecrydi..tampon da pazara kadar duracak nasip.olacak bilmem..bende de acayip.uyku hali varrr:KK31:

X