Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ilk sene korundum.sonra korunmayı bıraktığım 3.ayda hamile kaldım.1.buçuk aylıkken düşük yaptım.2.hamileliğime 1yıl sonra kaldım.herşey yolunda gidiyordu.kalp atışları en son kontrolümde gördüm.1 ay sonra kontrole istedi dktrum.kontrole gidemeden kahve rengi lekelenme çok hafif olmaya başladı.2.günü hafif baş dönmesi.sonra muayene sonucunda kese boşalmış.bebek kendi kendini bitirmiş.kürtaj oldum.7 ay oldu.ve şubatın 14 de hamilelik için dktra gittim.klomen kullandım.5gün.sonra çatlatma iğnesi,1 hafta sonrada kontrole gittim.ovalasyon olmuş.adetime 3 gün var.göğüs uçlarımda felaket sızlama var çok hafif bulantı ve adet olacakmışım gibi bel ağrıları.çok merak ediyorum acaba hamile olabilir miyim?bu arada herşeyim normalmiş.6ay öncesi düşük sebebimi araştırdığımda kan pıhtılaşması çok az var dedi dktorum.tedbir için hamile kalır kalmaz iğne olmamı söyledi.

selamlar Alis61 oncelikle hosgeldin aramiza :KK66:
Sende bir takim durumlar atlatmissin umarim en kisa zamanda bebisinize kavusursunuz .. anlamadigim ne ignesi olman gerek
hamile kalirsan eger..

selamlar Alis61 oncelikle hosgeldin aramiza :KK66:
Sende bir takim durumlar atlatmissin umarim en kisa zamanda bebisinize kavusursunuz .. anlamadigim ne ignesi olman gerek
hamile kalirsan eger..

kan pıhtılaşması için iğne olmam gerekiyormuş.sorunum(TROMBOFİLİ) açılımı kan pıhtılaşması

Son düzenleme:
canım evet hatta o gün çok zor bir ilişki yaşadım buradada yazmıştım..çok zorlandım diye..resmen patlıcaktımm yanii..
yürümek işkenceydi o gün..
ama sonra geçti..o geçince göğüs uçlarım acımaya başladı..
o günmü hamile kaldım bilmiyorum ama bende öle oldu...

aa neden zor oldu ilişki acaba hamilelikten miki benimde geçen zordu acaba mı :=) bugün herşeyi senle karşılaştırıorum ama napım bir umut işteee

benim de bugün 4.günüm canım nasıl almanı önerdi klomeni doktorun

hayırlısı olsun tatlım.. klomen yumurtlamaya yardımcı oluyo zaten o yüzden veriyolar... belki hamişsindir canım test yaptın mı 6 gün az bi süre değill

evet stres çok önemli ben de bu ay stres yapmıcam konu açmamın sebebi de bu... sohbet ederiz tanışırız kafa dağıtırız bu süreç hakkında birbirimize bilgi veririz... öyle işte.. ben de adetten temizleniyim her gün okucam Allahın iizniyle bu ay olucak buna inanıyorum... olummsuz düşünmicem düşünmeyelim yani.. bugün benm 4.günüm

kızlar bende sizlerleyim aynen sırf bu kadar takmamak için üye oldum buraya ilk buraya yazdım sizlerle tanıştım çok da mutlu oldum hiç diilse akrabalardan iyidir gerçekten siz daha yakın oldunuz derdimi paylaşıyorum bu konuyla ilgili birbirimize destek olalım dua edelim inşallah rabbim dualarımızı kabul eder Rabbim gönlümüzce versin kızlar.

kızlarrrr bugün ben burdan baya uzak kaldımm napıyosunuz anne adayları:KK16::KK16:

esassss sen napıyorsun ozturkcum bende senı merak edıyordum nerelerde dıyeeeee
varmı bır gelısme sendeeee :KK16:

kan pıhtılaşması için iğne olmam gerekiyormuş.sorunum(trombofili) açılımı kan pıhtılaşması
evet kan pıhtılasmasını duydum bır kac arkadasımdan da ... Gecmıs olsun cok cok ... Umarım
en kısa zamanda hersey senın ıcın normale donerrr :KK8: Ve :KK49: Olursun :KK36::KK36:

çok dikkat et ve kesinlikle gün aşırı ilşki yaşayın canım..

kesinlikle katiliyorummmm ... birde iliski sirasinda agri falan olursa bilinki yumurtalarinizdan kaynaklaniyor iyi birsey
yaniiiiiiii :KK9:

haaa birde kızlar dünden beri sölicemm unutuyorummm..
bana bir arkadalım sölemişti..ilişkiden sonra 15-20 dk ayaklarımı kaldırdım sonra yavaşca sağıma dönüp cenin pozisyonunda yarım saat yattım...bunuda yapın scenin pozisyonu ama tamammı...ve sağ tarafff...

Cicimmmmm iyiki soyledin bunu esim yarin Sabah geliyor is seyahatinden ... bu dedigini denicem ben yazarim sanaaaaa :KK16:

hayır canım doktor verdi..ama genelde kullanılıyor alabilirsin yani..zararlı birşey değil

Duphaston nu iyiki hatirlattin Isyan allah senden razi olsun .. tabiii yaaaa benim onceki hamile kaldigim zaman vardi yaaa ,
site hamile kalmadan onceki ay doktorum vermisitiiii ... hemen aldim bende bir kosuuuuu bu ay bende her ihtimale karsi
15. gun basliyimmmm :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

esassss sen napıyorsun ozturkcum bende senı merak edıyordum nerelerde dıyeeeee
varmı bır gelısme sendeeee :KK16:

evet kan pıhtılasmasını duydum bır kac arkadasımdan da ... Gecmıs olsun cok cok ... Umarım
en kısa zamanda hersey senın ıcın normale donerrr :KK8: Ve :KK49: Olursun :KK36::KK36:

yokkk bebişimmmmm bekliyorum hala bekliyorum akıntım var hala canım ya

merhaba kızlar ben dünde yazmıştım pazar gecesi leke gelmişti 2 gün boyunca gelmedi dün akşam test yaptırdım 5,32 çıktı ama gece adetim başladı..bunda da vardır bir hayır... klomene dün gece 01,20 de başladım bakalım salı kontorlüm var..

Kizlar ben internette birseyler okurken ordan oraya ordan oraya derken
bir sey okudum sasirdim... Oksuruk surubu hakkinda ... aynen soyle diyor ;
guaifenesin iceren oksuruk suruplari yumurtlama doneminde olusan mukus sivisini
daha da arttirarak hamile kalmaya yardimci oluyormus :KK30: bilginiz var mi ???? :KK34:

Umut dünyası abla gerçek olumsuz olursa diye korkuyorum:KK43::KK43:

ama Ozturkcummm yapma boyleeeee :KK20:
sonuc olumsuz ise oyle ya da boyle bu cikacak ... kendine eziyet ediyorsun.. regli olman gereken tarihten
ne kadar zaman gecti .. en son 03 mart diyordun bak ayin 5 ine geldikkkkkk :KK30:
walla bir baktir eger :KK49: isen kullanman gereken belki ilac olur .. daha sonra gec kalmis olursun ona
uzulursun bu sefer de .. :KK52: :KK54:

ewet cnm bu sabah oldum geçen olduğumda 16. gün adet olmuştum bakalım inş. bu tutar hayırlısı herkes için

kızlar bende sizlerleyim aynen sırf bu kadar takmamak için üye oldum buraya ilk buraya yazdım sizlerle tanıştım çok da mutlu oldum hiç diilse akrabalardan iyidir gerçekten siz daha yakın oldunuz derdimi paylaşıyorum bu konuyla ilgili birbirimize destek olalım dua edelim inşallah rabbim dualarımızı kabul eder Rabbim gönlümüzce versin kızlar.

ilk sene korundum.sonra korunmayı bıraktığım 3.ayda hamile kaldım.1.buçuk aylıkken düşük yaptım.2.hamileliğime 1yıl sonra kaldım.herşey yolunda gidiyordu.kalp atışları en son kontrolümde gördüm.1 ay sonra kontrole istedi dktrum.kontrole gidemeden kahve rengi lekelenme çok hafif olmaya başladı.2.günü hafif baş dönmesi.sonra muayene sonucunda kese boşalmış.bebek kendi kendini bitirmiş.kürtaj oldum.7 ay oldu.ve şubatın 14 de hamilelik için dktra gittim.klomen kullandım.5gün.sonra çatlatma iğnesi,1 hafta sonrada kontrole gittim.ovalasyon olmuş.adetime 3 gün var.göğüs uçlarımda felaket sızlama var çok hafif bulantı ve adet olacakmışım gibi bel ağrıları.çok merak ediyorum acaba hamile olabilir miyim?bu arada herşeyim normalmiş.6ay öncesi düşük sebebimi araştırdığımda kan pıhtılaşması çok az var dedi dktorum.tedbir için hamile kalır kalmaz iğne olmamı söyledi.

cok haklusn cnm akraba masallah lafi sokuyo laf gezyo oyle sende aramiza hosgeldin alscim.yasmin ikincimi senin spermi.nugunmu aldilar esinden

canım doktorum ılıskı bugun degıl yarın olsun dedı sana ne demıstı doktorun ?

iğneden bi gün sonra 3 gün üst üstte yapabildğnz kadar yapın dedi .ondan sonra siz bilrsnz demişti canım. ben ce sen 3 gün üst üstte yap sonra adet tarihne kadar gün aşırı yap canm. işini sağlama al derm:KK1:

slm cnm benim sansizligim yine kendisini gosterdi ve yarinki rahim filmi randevum bir daha ki adet tarihimde belli olacak yeni bir randevuya gore degisti :KK5:cok uzuldum ama elden bisey gelmiyor vardir bundada bi hayir diyorum.belki rahim filmine gerek kalmadan bu ay klomenle hamile kalirim ins.

inş canım emin ol bunda da bir hayır vardr tatlım. sıkma canını sen moralini yüksek tut ve elinden geleni yap.

daha da arttirarak hamile kalmaya yardimci oluyormus :KK30: bilginiz var mi ???? :KK34:

Son düzenleme:
kizlar biraz once doktordan geldim 13tane yumurta var en kucugu 17cikti bu kadar cok olmasi normalmi doktor normal dedi.yarin gece 23.00igne olacak cumartesi sabah 8de asilama olcak

maşallah kuzum yaaa rabbim nazarlardan saklasın... ne güzel bol bol şansın olsun.. hayırlısı hakkında

duymadım canım ben. ilk senden duyuyorum.

X