Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

çok dikkat et ve kesinlikle gün aşırı ilşki yaşayın canım..

haaa birde kızlar dünden beri sölicemm unutuyorummm..
bana bir arkadalım sölemişti..ilişkiden sonra 15-20 dk ayaklarımı kaldırdım sonra yavaşca sağıma dönüp cenin pozisyonunda yarım saat yattım...bunuda yapın scenin pozisyonu ama tamammı...ve sağ tarafff...

canım doktor 2 günde bir dedi acaba ben bi gün durup bi gün olsamı çok kararsız kaldım aslında

10 gür var olmazsa bugün alayım bide günde tok karna bi tane mi kullanayım bide sabahmı akşammı kullandın sen sabah iyi aslında

canım doktor 2 günde bir dedi acaba ben bi gün durup bi gün olsamı çok kararsız kaldım aslında

canım kesinlikle 1 gün durun birgün yapın..2 gün fazla..yumurta 36 saat yaşıo çünkü kaçırmamanız lazım...
canım tok karnına akşam 1 tane içtim..
adetin 15. günü başlıosun 25. günü bırakıosunn

canım kesinlikle 1 gün durun birgün yapın..2 gün fazla..yumurta 36 saat yaşıo çünkü kaçırmamanız lazım...
canım tok karnına akşam 1 tane içtim..
adetin 15. günü başlıosun 25. günü bırakıosunn

tamam canım 10 gün var alıp kullanmaya başlim 10 gün canım seninde çok sancılı oldumu gece sancıdan uyuyamadım o derece şuan az ama gece çok fenaydı dua et bana ya sen hamilesin inşallah kabul olR.

tamam canım 10 gün var alıp kullanmaya başlim 10 gün canım seninde çok sancılı oldumu gece sancıdan uyuyamadım o derece şuan az ama gece çok fenaydı dua et bana ya sen hamilesin inşallah kabul olR.

kafam karıştı doktorum niye bana vermedi dupbaston anlamıyorum ki bu doktorları gerçi bu doktorumdan çok memnunum ama ne bilim

canım evet hatta o gün çok zor bir ilişki yaşadım buradada yazmıştım..çok zorlandım diye..resmen patlıcaktımm yanii..
yürümek işkenceydi o gün..
ama sonra geçti..o geçince göğüs uçlarım acımaya başladı..
o günmü hamile kaldım bilmiyorum ama bende öle oldu...

canım evet hatta o gün çok zor bir ilişki yaşadım buradada yazmıştım..çok zorlandım diye..resmen patlıcaktımm yanii..
yürümek işkenceydi o gün..
ama sonra geçti..o geçince göğüs uçlarım acımaya başladı..
o günmü hamile kaldım bilmiyorum ama bende öle oldu...

ayyy o zaman Allah gönlümce herkesin gönlünce versin hadi bakalım görcez canım :18:çok paniğim

ayyy o zaman Allah gönlümce herkesin gönlünce versin hadi bakalım görcez canım :18:çok paniğim

çok panik yapma canım..bu beyinden rahime iletiliyor unutma..engelliyor..
ben son 4-5 ilişkimizde hiç umursamadım tutmadı diye..
ama bak ne olduuu :KK16::KK16:

yaa gece sürekli uyuyyorummm ama sabahtanda uyanıorum erkenndennn...öğle sonundadda böle oluyorumm :KK37::KK37: dün akşam kursta derste uyuyakalmışım masada :KK9::KK9::KK9:

çok saoll bebeğimmm Allah razı olsunnn :KK16::KK16::KK16:
rica ederim kzummm herşey minikimiz içinnn :KK16::KK16:

ayyyy ikiz tutarmi dersn insallah ya.rabbim.sanada cifter cifter versn dua edelm birbirimize ewrakcuuuuuu

kız ben 4 üz 5 iz diyomm 13 yumurta ne demekkkk :KK1::KK1:

çok panik yapma canım..bu beyinden rahime iletiliyor unutma..engelliyor..
ben son 4-5 ilişkimizde hiç umursamadım tutmadı diye..
ama bak ne olduuu :KK16::KK16:

anladım tamam canım rahatım doğru söylüyorsun ama ne bilim bi heyecan oldu dünden belli böyle sancı olunca ya ben doktoruma hayret ettim niye vermedi diye duphastonu

yaa gece sürekli uyuyyorummm ama sabahtanda uyanıorum erkenndennn...öğle sonundadda böle oluyorumm :KK37::KK37: dün akşam kursta derste uyuyakalmışım masada :KK9::KK9::KK9:

çok saoll bebeğimmm Allah razı olsunnn :KK16::KK16::KK16:
rica ederim kzummm herşey minikimiz içinnn :KK16::KK16:

ayyyy ikiz tutarmi dersn insallah ya.rabbim.sanada cifter cifter versn dua edelm birbirimize ewrakcuuuuuu

dualarımdasın kuzummmm hepinizzzzz :) ben a det olcam sanırsam cok ağrım var bugün yarın olurummm :KK14::KK14::KK14:

bende 9 aylık evlıyım hazıran 9 da evlendım aynı ay heralde :) benımde klomende ılk ayım bugun catlatma işnemi oldum dua et bana ve ben gıbı ısteyen herkese ınsallah canım benim rabbim bizleri cok bekletmesın inşallah :KK70:

inşallah cnm ınsallah hep dualarımdasınız zaten untmam hıc bır zamn:)

ilk sene korundum.sonra korunmayı bıraktığım 3.ayda hamile kaldım.1.buçuk aylıkken düşük yaptım.2.hamileliğime 1yıl sonra kaldım.herşey yolunda gidiyordu.kalp atışları en son kontrolümde gördüm.1 ay sonra kontrole istedi dktrum.kontrole gidemeden kahve rengi lekelenme çok hafif olmaya başladı.2.günü hafif baş dönmesi.sonra muayene sonucunda kese boşalmış.bebek kendi kendini bitirmiş.kürtaj oldum.7 ay oldu.ve şubatın 14 de hamilelik için dktra gittim.klomen kullandım.5gün.sonra çatlatma iğnesi,1 hafta sonrada kontrole gittim.ovalasyon olmuş.adetime 3 gün var.göğüs uçlarımda felaket sızlama var çok hafif bulantı ve adet olacakmışım gibi bel ağrıları.çok merak ediyorum acaba hamile olabilir miyim?bu arada herşeyim normalmiş.6ay öncesi düşük sebebimi araştırdığımda kan pıhtılaşması çok az var dedi dktorum.tedbir için hamile kalır kalmaz iğne olmamı söyledi.

Son düzenleme:
X