Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

bu konuda bir bilgim yok canım sen iyisi doktoruna danış. en doğrusunu o söyler.

bugün klomenim bitti belimde ve kasıklarımda acayip ağrı var allahım hayırlısıyla inşallah umutlarımızı boşa çıkarmaz

bugün klomenim bitti belimde ve kasıklarımda acayip ağrı var allahım hayırlısıyla inşallah umutlarımızı boşa çıkarmaz

canım bende klomen le hamile kaldım 8 haftanın içindeyim şu an ağrılar için biraz erken belki ama döllenme olmuşsa olabilir bende uzun müddet ağrı çektim sonuç pozitif çıktı çok şükür.senin son adet tarihin ne merak ettim.

arkadaşlar merhaba benimde bi sorum olacak
3.sefer klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.ilk kullandığım ay hamile kalmıştım düşük oldu.2.ay hamile kalamadım.bu ay da normalde yarın adet olmam gerekiyor.dün kan testi yaptırdım sonuç 0.48 çıktı referans aralığı 0.5-2.9 yazıyordu.bu ne demek sizce?benim önceki hamileliğimde de ilk öğrendiğim değer 2.45 referans aralığı 5 ti.yardım edin banaaaaaa:)

negatiff lorra

ya ben bu referans aralığının ne olduğunu anlamadım hiç normalde bende 5 ten yukarı olunca hamile olunuyo die biliyodum bu test farklı geldi bana 0.5 - 2.9 yazınca kafam karıştı inan çok saol

bu ay ikinci kez klomen kullandım. gecen hafta dr. gittim kist oluşmuş. iki yumurtamda da hemde iki-üç tane. çok üzüldüm. bu konuda bilgisi olan varmı?

kizlar nerlerdesiniz niye hic buralara ugramiyorsunuzklava:klava:klava:ben gene klomen kulladim bugün yumurtlama günüm bakalim hayirlisi sizde sonuclarinizi yazarsaniz sevinirim:1hug::1hug:sırnaşık şeysırnaşık şey

merhaba arkadaşlar; benimde ilk klomen kullanışım. klomenim bitti; bugün dr gittim 1 tane yumurtam gelişmiş çatlatma iğnesi verdi bu akşam 6 gibi vurdur dedi. ama 2 tane iğne verdi. ikisinide vurdurucam. sizce ne zaman ilişkiye girmeliyiz? inşallah allahım hepimize bebişlerimize verir.

Selam arkadaşlar.Bende bu sabah klomene başlayanlardnım.Doktor günde iki adet alıcaksın dedi birde bunun yanında coraspin verdi oda rahim duvarını kalınlaştırmaya yardımcı oluyormuş.Bakalım 5 gün kullanıp önümüzdeki çarşamba doktora gidicez kontrole umarım işe yarar hayırlısı ne deyim artık.:ecrin_bebek:

slm kızlar a.s bugün bende klomene başladım.günde 3kere içicem 31 temmuz kontrole gidicem inş. bu sefer iyi şeyler olur hayırlısı bakalım :1hug:

Selam zeyno sanırım klomeni daha önceden de kullandın ve ya kaç kere bende çarşamba gidicem doktora.

selam arkadaşlar uzun süreden sonra yeniden geldim. Hamişlerimizden naber nasıl gidiyor. ıçinizde bi canlı varken hayat nasıl.
Ben neler yaptım anlatayım. Öncelikle doktorumu değiştirdim çünkü 2. kez klomen verdi -ki geçen ay yan etkisi olarak çatlamadığı için kist olmuştu, normalde çatlatıyorum- ve iğneyi istresen veririm istemezsen vermem dedi. ıyi de bunu ben mi bilecem sen mi? Sonra yumurtlama haftamda içime sinmedi. Benim doktorda 15 gün izne ayrılmış. Başka bir doktora gittim alttan ultrasonla baktı ve daha çatlamamış dedi iğne verdi. O iğneyi de bulamadım- pahalı eş değerli bir iğne aldım onu yaptırdım şimdi beklemelerdeyim.

Ama ilk klomen kullandığım gibi değilim. Hiç bir yan etki yapmadı. Şiddetli ağrılarım olmadı, iştahım açılmadı, asabi değildim ve duygusal değildim. Şaşırdım çünkü bu söylediklerimin tam tersi olmuştu ilk kullandığımda.

Bakalım allahım hayırlıysa versin hayırsızsa vermesin hep böyle dua ediyorum.

mrb arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım bitti biteli 4 gün oldu yumurtam 13 mm olmuş biraz daha büyümesi gerekiyormuş sonra çatlatma iğnesi vurcaklarmış sizce işe yararmı?

arkadaşlar Allah hepinizin emeğini boşa çıkarmasın
BENDE 1 YILLIK EVLıYM BEBıŞıMZ OLMADI BU AY DOKTOR KLOMEN VERDı BU GÜN ıKıNCı GÜNÜM ıNŞALLAH OLUMLU OLUR BAKALIM GÖRELıM
MEVLAM GÖRELıM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER

canım arkadasım bana seslenmıssın baya ımkan olsa gırerdım yalnız bırakmazdım
merak ettım senı nerelerdesın firstheaven haberlerını beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…