Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

ben burda yenıyım klomene bugun basladım ınsallah sonuc guzel olur yarın tahlıl sonuclarımı alıcam bakalım ne olucak

slmlar be burda daha yenıyım.bende klomen kulanıyorum 2 ay oldu ve hala hamile değilim.ve yumurtalama günümüde bılmıyorum doktorum hıc söylemedi.ama ben bu tedavıye basladgmdan ıtıbaren bende ara ara kahve renkte kan gelıyor acaba neden bılen varmı?

arkadaşım sorunun önemli olabilir dr. daış bence.. bende klomenle hamile kaldım şimdi 4. ayım bitmek üzere sabırlı olmak lazım allah her isteyene versin güzel sağlıklı bebişler :Saruboceq:

arkadaşım sorunun önemli olabilir dr. daış bence.. bende klomenle hamile kaldım şimdi 4. ayım bitmek üzere sabırlı olmak lazım allah her isteyene versin güzel sağlıklı bebişler :Saruboceq:

ben gıttım dktra ve benden sıvır testı yaptılar sonuclarını beklıyorum cok korkuyorum kötü bısey cıkcak dıye yaaa.sen nekadar kulandım klomeni

sonuclarım geldi hicbiseyim yokmuş smear testi yapmıstılar.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bende klomen kullandım yumurtlama oldu 19 mm çaatlatma iğnesi kullandım ama bir işe yaramadı bu ay gene doktora gidicem

arkadaşlar merhaba,bende klonomen kullandım..
16 aralıkta adet oldum
21 aralıkta 5 gün kolonomen kullandım.
26-31 aralık arası yumurtalama tarihimdi, çalıştık tabi :))
30 aralıktan beri de progestan kullanıyorum...

ama benim kasıklarımda çok ağrı oluyordu.bu aralarda biraz sızlıyor.bide tuvalet sıkıntım ve şişkinlikte çok oldu.
bu konuda bilgili olan arkadaşlar bana bilgi verebilirmi?

bend e klomen kullandım ama benim büsüri kistim oldu ve bitaneside patladı bana deseler 1 tane al 10 çocuğun olur asla kullanmma klomeni çok kötü

klomen kullandığım ilk ay hamile kaldım ikiz olabilir 2 hafta sonra gidip ikiz olup olmadığına ve kalp atışına bakacağız

meraba arkadaşlar :) şimdi ben bu ayın 4ünde klomene başladım.1*2 kullandım.5 gün sonra bitti.biz o günden beri yoğun şekilde çalışıyoruz şimdide tuvalete girip çıkıyorum ama halen çişim var gibi oluyo.bide kasıklarım ağrıyo.birincisi acaba klomen yumurtayı nekadar sonra çatlatıyor ikincisi neden çişim hep varmış gibi geliyor tecrübe eden varmı??

ayy bu arada hep rüyalar görüyorum hamileymişim gibi..multikistik over var bende de.ama ilk defa bu ay yoğun çalıştık.4 aydır korunmuyodukta ama çok dikkat etmiyoduk.

sağol canım klomenle hamle kalanlardanım inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım
merhaba daha detaylı bilgi verirmisi.
ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ama olmadı. doktorum klomenle ilgili tek laf etmedi. yarın arayıp sorcam. siz nasl başladınız ve nsl yol izlediniz. yardım edermisin

arkadaşlar merhaba bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım ama aklıma bişey takıldı dr. klomene adetin 5.günü başla dedi ve 10 günü gel dedi ilacın içinde 10 tane var ve bana günde 1 tane iç dedi normalde okuduklarım 5 gün içmiş lütfen yardımcı olurmusunuz...kaç gün içmem lazım

[merhaba ben ilk tedavimde klomen kullandım ardından doktorum bir tane yumurtam büyüdüğü için ovitrelle çatlatma iğnesi verdi. İğneyi vuruldum adetim 6 gün geciktikten sonra adet oldum gebelik olmadı. Şimdi ikinci tedavimi görüyorum doktorum yine klomen verdi fakat bu sefer ilacımı sıklaştırdı günde üç kez aldım. Kontrolle gittiğimde 4 tane yumurtan büyümüş iğne olmadan çatlamasını bekleyelim dedi. Şimdi heyecanla bekliyorum. Rabbim inşallah hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip eder .

bende pazartesi doktora gidicem klomen vericem dedi. 2ay önce gitmiştim doktora ovulasyn başlamış yumurtalıklarında hiç bir sorun yok demişti ama hamile kalamadım. bakalım bu ay klomen iyi gelir inş. klomen kullananlar için ikiz olma riski diyorlar gerçekten öyle bi durum var mı acaba. ve ağrı oluyor yazılmış ağrı adet ağrısından daha mı fazla oluyor ki

Merhaba ben klomeni kullandim bu ay 4tane yumurta büyümüş dedi doktorum ovitrelle catlatma iğnesi vermedi çoklu gebelik olabilir diye. Fakat bir hafta sonra kontrole gitti ultrasonla baktı 3yumurta catlamis dedi. Şimdi ayin 25'ne kadar bekleyip daha sonra kan tahlili yapıcam inşallah tutar. Klomen herkeste aynı agriyo yapmaya bilir dedi doktor önemli olan yumurtanın istenilen büyüklüğe gelip catlamasi bazen kabızlık şişkinlik olabilirmis sen içini ferah tut Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip eder. Bide canım benim doktorum psikoloji de çok önemli dedi sürekli düşünme dua et inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…