Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

kizlar günümüze az kaldi neler hissediyorsunuz bende sadece gögüs agrisi var gerci o adet belirtisi ama bakalim hayirlisi

kızlar merhaba ben tatilden döndüm ve tatilin son günleri regl oldum:)))
yeni tarihim 27 temmuz.
doktorumla konuştum bu ayda klomene devam ediyorum, günde iki tane. yarın içmeye başlayacağım.

adria seni çok çok tebrik ederim. çok sevindim böyle mutlu haberlere çok ihtiyacımız var.
Allah tamamını erdirsin.

arkadaşlar bu gün beta hcg değerim de 953 çıktı. çok şükür tedirginliğim bi nebze azaldı allah bekleyen herkesin kucağını doldursun.

arkadaşım anlattığına göre normal bunlar çünkü yumurtlama döneminde oluyor bende yaşadım şu anda hiç bir şey hissetmiyorum hamileyim sadece aşırı açlık hissi var bu bir evre olmalı yumurtlaman tamamlandığında ya midemiz bulanmaya başlar yada benim gibi duraklamaya kalırsın dr. keseyi göremedi bir hafta sonra gel dedi gidicem pazartesi bakalım ne olacak ha bu arada bendede kist oluşmuş ne yazıkki ama sorun etme dedi dr.

merhabalar tesekkur edrım cvp adıgın ıcın hafta sonu dr gıttım duramadım sancıdan ultrasonla baktı hersey cok normal dedı yumurtlaman baslamıs rahım duvarı etrafında sıvı kesesı olusmus dedı kıst yok dedı bakalım

merhabalar tesekkur edrım cvp adıgın ıcın hafta sonu dr gıttım duramadım sancıdan ultrasonla baktı hersey cok normal dedı yumurtlaman baslamıs rahım duvarı etrafında sıvı kesesı olusmus dedı kıst yok dedı bakalım

bende sordum kıst olursa ne olur dıye hıc bısey olmaz erır kendılıgınden dedı onemlı bıse degıl dedı sızınde ıcınız rahat olsun bırde hamılemısınız :ecrin_bebek:

evet nur ben hamileyim dedim ya dr. keseyi göremedi yarın gidecem bakalım ne diyecek son iki gündür acayip kasık ağrılarım var dün gece adet olacam zannettim bilmiyorum ki kist olduğu için mi yoksa normalmi bu kadar fazla ağrı banada dr. önemli değil dedi yarın keseyide görürsek çok i yi olacak umarım her şey yolundadır hepimize allah yardım etsin..

canim beni listeden atin artik girmek istemiyorum benimki tam gününde tesrif etti :gitme::gitme:

slm kızlar beni listeden silebilirsiniz adet tarihimden 2 gün önce yani bu gün adet oldum yine hüsran yani dr bu ay da klomen kullan dedi bu kez iğnesiz sonra da aşılama yapılacakmış ama ben çok umutsuzum kendimden nefret ediyorum ya var mı böle bi şey senağlama

slm kızlar. bende son 5 aydır adet düzensizliği yaşadığım için doktora gitimm. bebekte istediğimiz içinn. doktor bana klomen ve progestan ve folbiol verdii. folbioli hemen kullanmaya başladımm o gün. ama adetim geçtiği için klomeni önümüzdeki ay kullanmaya başlıyacam ama progestanı adetinin 16 gün içmeye başla dedii. benim daha adetimin üzerinden 16 gün geçmedii . acaba ben bunu bu aymı kullanmaya başlayacamm yoksa önümüzdeki ay adet oluncamı klomen kullandıktan sonramı içmeye başlıyacamm. doktora sormakta o anda aklıma gelmedii. bide bu adettin 16 gün iiçmeye başla dedii doktor ama bu adet biittikten sonraki 16 günmü yoksa adet başladığından itibarenki 16 günmü onu anlayamadımm. banada yardımcı olurmusunuzz kızlarr. bu konuyla ilgilii bilgisi olann beni bilgilendirebilirmii..

slm kızlar. bende son 5 aydır adet düzensizliği yaşadığım için doktora gitimm. bebekte istediğimiz içinn. doktor bana klomen ve progestan ve folbiol verdii. folbioli hemen kullanmaya başladımm o gün. ama adetim geçtiği için klomeni önümüzdeki ay kullanmaya başlıyacam ama progestanı adetinin 16 gün içmeye başla dedii. benim daha adetimin üzerinden 16 gün geçmedii . acaba ben bunu bu aymı kullanmaya başlayacamm yoksa önümüzdeki ay adet oluncamı klomen kullandıktan sonramı içmeye başlıyacamm. doktora sormakta o anda aklıma gelmedii. bide bu adettin 16 gün iiçmeye başla dedii doktor ama bu adet biittikten sonraki 16 günmü yoksa adet başladığından itibarenki 16 günmü onu anlayamadımm. banada yardımcı olurmusunuzz kızlarr. bu konuyla ilgilii bilgisi olann beni bilgilendirebilirmii..

Klomeni adetinin 5.günü içmeye başlıyorsun. adet olduğun günden itibaren günleri sayman gerekiyor. doktorun günde kaç tane dediyse öyle içiyorsun. genelde 2 tane sabah-akşam veriyorlar. benimde adet düzensizliğim vardı, klomenle düzene girdi sayılır. yan etkisinide görmedim. işallah sende de işe yarar.
progestanı da aynı şekilde adet başladığı gün 1.gün olarak sayacaksın. 16.günü ilacı içmeye başlayacaksın. heriki ilaç içinde günde kaç defa içeceğini mümkünse doktoruna telefonla sor. önemli çünkü.

Klomeni adetinin 5.günü içmeye başlıyorsun. adet olduğun günden itibaren günleri sayman gerekiyor. doktorun günde kaç tane dediyse öyle içiyorsun. genelde 2 tane sabah-akşam veriyorlar. benimde adet düzensizliğim vardı, klomenle düzene girdi sayılır. yan etkisinide görmedim. işallah sende de işe yarar.
progestanı da aynı şekilde adet başladığı gün 1.gün olarak sayacaksın. 16.günü ilacı içmeye başlayacaksın. heriki ilaç içinde günde kaç defa içeceğini mümkünse doktoruna telefonla sor. önemli çünkü.

canım teşekkür ederimm . klomeni zatenn adetim geçtiği içinn diğer adetimin 5 günü içmeye başlıyacamm. onu biliyorumm ama ben progestan konuusnda kararsız kaldımm. doktor adetin 16 günü içmeey başla dedii. ama klomen kullandıktan sonra başla yada bu ay başla demedii. benimde o anda sormak aklıma gelmedii. acaba ben bu ay içmeye başlamalımıyım progestanı adetimin 16 günü. yoksa diğer ay adetin 5 günü klomeni içmeye başladıktan sonramı progestanıda adetin 16 günü içmeye başlayayımm onu bilemedimm. bu konuda da bilgin varsa bana yardımcı olabilirsen çok seviinirim canım

Merhaba bende aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim son 5 aydır korunmuyorum bendeki dorun yumurtanın çatlamaması geçen ay ki yumurta takibimde 20mm olmuştu ama progesteron 21 hün 7,91 çıktı onun için yarın klomene başlıycam dualarınız benimle olsun rabbim bu derdi kimseye vermesin

X