Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

Selam kızlar..
buraya yazdım sanıyordum ama yazmamışım sanırım...
malesef 21 haziran günü adet oldum 5 gün gecikmeli olarak...
yeni adet tarihim 18 Temmuz...
herkese bol şans...

rich sen nerdeydin kaııımmm dövecem seni kaydirigubbakcemile unuttum bile herşeyde hayıır varmış kist çıktıya tedavi için de doğum kontrol hapı verdi. Nasıl olsa bu ay hamiş olamam zor diye hiç düşünmüyorum bileee oooh rahatım şimdi. Bi daha ki aya düşünmeler başlar. :1ninca: o listede bir zamanlar ben de vardım ahh ahhmirmirmirmir neyse bi dahaki aya adımı hamiş listesine yazdırırım inşallah bu arada kandiliniz mübarek olsun şutarafagitti

bende yine adet oldum buay yine klomen kullanıcam sonra yine çatlatma iğnesi inş. bu ay olur benimde adet günüm 22 temmuz benide eklersiniz canım

tatlım benım ben buralardaydımda ceyarlar netımı kestı:roflol:
boşver yaz gecsın bakalım dınlen tatıl yap ohohdelikafaduldendelikafadulden
lısteden bende cıkıyom zaten yalnız degılsın adet oldum bgnalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yaaa sen de mi brütüsss :1ninca: neyse kafayı yemeden bi hamile olsaydık :))) hihoyyyt anca beraber kanca beraber rich sen de çık listeden gamyoncuiremsu
ayrıca bugün kandil iyice dua edelim :icecream:

çıkıyom zaten lısteden tatlım artık klomende kullanmıcam aman kafayı yemeden gelsın sıpalarzemuszemus
kız senın doktorun delımı18mm kıste doğum kontrol hapımı verılır o kendılıgınden adetle gecerkı cok mınık zatenkaydirigubbakcemile3
onu hıç dert etme yani

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv:UĞUR LİSTEMİZ

ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
PEMBEPAMUK:: 8TEMMUZ:lepi::lepi:
SENA::9 TEMMUZ:lepi::lepi:
FUŞYAMANYA::18 TEMMUZ:lepi::lepi:
ÖLESİNE1İ::22 TEMMUZ:lepi::lepi:
HAMİŞ LİSTESİ

a.s.:CüvCüv::CüvCüv:a.s.
SUDEM::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkis
ADRİA::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SIZLERI CANLARIM

ciddi misin rich ya?? vallah ne biliyim ilac verdi işte hemen geçsin diye kafamçokkarıştı zati doğum kontrol hapları yay etkisi yaparmış, bişeyi engelliyosun, gerdiriyosun ondan sonra bırakınca hoooop bebiş içine düşüyomuş doktorun anlattığı bu anlatabildim mi bilemiyorum hihoyyyt richim sen de çıkmadı dimi kist mist -tatlicadiarzu-

kan tahlilimde beta hcg 158 çıktı doktorun biri düşük dış gebelik ya da kimyasal gebelik olabilir dedi bunun üzerine özeline gittiğim bi profesör vardı onu aradım. bana öyle kızdıki sonucun gayet iyi o bunu dedi şu bunu dedi yok moralini bozma 10 gün sonra gel bi bakalım dedi . bi nebze olsun içim rahatladı

tatlım first bende 5cm cıkmıstı 5ay önce gebelıgı düşünmüyodum onda doktor kullanma adetle atarsın dedı attım senınkıne sasırdım sonucta kıstle hamıle kalanlarda var doktorun 18mm ye nıye verdı acaba cok küçük...ama kafanı karıstırmım canım benım ya vardır bı bıldıgı ben doktor degılımkıkaydirigubbakcemile3 vallah ben bgn adet oldum doktora gıtmıcem varsa anlarım heralde ama sanmam yoktur bence

adrıacıgım cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün hıc canını sıkma sonuc ıyı bence agzı olan konusuyo:)

valla bilmiyorumözelde gittiğim doktorum vardı profesör son adet tarihine göre değerin iyi herkesin dediğini boş veriyosun dedi ve bana kızdı moralimi bozduğum için ama aklıma bi çomak soktular işte yapacak bişey yok beklicem ama beklemesi çokkkkkkkkkkkk zorrrrrrrrrrr

adriacım çok sevindimmm kaydirigubbakcemile5 allahım hayırlısıyla kucağına versin. ne güzel böyle haberlerinizi duymak kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv:UĞUR LİSTEMİZ

ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
PEMBEPAMUK:: 8TEMMUZ:lepi::lepi:
SENA::9 TEMMUZ:lepi::lepi:
FUŞYAMANYA::18 TEMMUZ:lepi::lepi:
ÖLESİNE1İ::22 TEMMUZ:lepi::lepi:
HAMİŞ LİSTESİ

a.s.:CüvCüv::CüvCüv:a.s.
SUDEM::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkis
ADRİA::HAMİŞİMİZ(KLOMENLE)alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN SIZLERI CANLARIM

kımsecıkler gırmemiş kızlar ben b ı süre gıremıcem lısteyı baska bı arkadas deviralsın
kendınıze cok ıyı bakın döndüğüm zaman umarım hepınız hamiş olursunuz opuyorumnanaktan

merhabalar bende klomen kullandım bu ay su anda anlatılmaz bır agrım var kasılarım cok sancıyo sankı ıdraa sıkısırsın ya oyle bısey belıme dogru cok agrıyo bunları yasayn varmı normalmı acaba korkuyorum

arkadaşım anlattığına göre normal bunlar çünkü yumurtlama döneminde oluyor bende yaşadım şu anda hiç bir şey hissetmiyorum hamileyim sadece aşırı açlık hissi var bu bir evre olmalı yumurtlaman tamamlandığında ya midemiz bulanmaya başlar yada benim gibi duraklamaya kalırsın dr. keseyi göremedi bir hafta sonra gel dedi gidicem pazartesi bakalım ne olacak ha bu arada bendede kist oluşmuş ne yazıkki ama sorun etme dedi dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…