Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

evet önemli ama düşünemden olmuyor ki olumlu da düşünmeye çalışıyorum olumsuz da ama merak ediyo insan ondan hep aklımda düşünmeden yapamıyorum. pazartesiyi bekliyorum şimdi biran önce ilaca başlıyayım

Tabi ki insan heran düşünüyor ister istemez oluyor fakat şu anlamda söyledim düşününce hep bir stres yaşayacaksın bu da etkiliyor inşallah doktorun verdiği ilac tedavinde iyi olur ve inşallah annelik duygusunu bizde yaşarız.Ben şimdi cok merak ediyorum inşallah bu sefer gebelik oluşur.

söylemek istediğini çok iyi anladım canım bakalım düşünmemeye çalışcam . senin az kalmış ayın 25ine klomeni kullanmaya başlayalı ilk ayın mı

benim ikinci ayım canım (sabah akşam birer tane kulllandım ) ilk kullandığımda sadece bi tane yumurta büyümüştü ovitrelle iğne verdi çatlaması için hatta adetim 6 gün gecikti sonra tekrar adet oldum tutmadı
ikinci ay tekrar gittim doktor ultrasyondan kontrol etti hiçbir sorun yok dedi tekrar klomen verdi bu sefer sabah öğle akşam olarak sıklaştırdır.
4 tane yumurta büyüdü kendilerinin çatlamasını bekleyelim dedi. tekrar kontrole gittiğimde 3 yumurtamın çatladığını söyledi ve bu ayın 25'den sonra tahlil yapıcam insallah o zamana kadar adet olmam

Kizlar merhaba bende klomen kullanmaya baslayanlardan biriyim bugun doktora gittim testler yapildi temiz dogurganlikta sorun yokmus.fakat hamile kalamadigim icin klomen verdi bugun adetin ucuncu gunu test gunu ben klomene ne zaman basliycam bugun mu sormayi unuttum size sormak istedim bilen varmi yada yagrin doktorumu aramaliyim ??

arkadaşlar benim de doktorum bugün bana klomen verdi 5 gün kullan
ve kontrole gel dedi yumurtalığıma bakıcak ve baa tarih vericekmiş inşallah sonu mutlu olur

cnm bugün başla 5 gün içivceksin ve hergün aynı saaatte

Merhaba kızlar,
Aranıza yeni katıldım bende polikistik över hastasıyım 3 ay önce ilk klomen ilaçında hamile kaldım hernekadar sonu istediğim gibi olmasada kaldım dış gebelik oldum

Kızlar merhabalar bu liste nasıl hazırlanıyor bana yardımcı olur musunuz... bu arada aranıza yeni katıldım inşallah herşey istediğimiz gibi olur .

Merhaba arkadaslar
Ben yeni katildim ama sizi surekli okuyorum...
Bende klomeni kullandim bu ay doktor verdi ondan sonra 17 yumurta olusmus ve dun ovitrelle igneyi aldim saat 10 aksam ama doktor bana soylemedi tam olarak ne zaman iliskimiz olmasi gerekiyor igneden sonra hemen o aksam mi yada bir saati varmi anlayamadim....lutfen bilginiz varsa bu konuda yardimci olun
Tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…