klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

daha ilk defaa buay başladım klomene daha önce hiç kullanmamıştım.ve fsh değerim 15.19 çıkınca aşılama yapmamız gerek dedi doktor.28 yaşındayım buarada.az öncede iğnemi vuruldum aşılama için..bu fsh değeri gerçekten ciddi orandamı yüksek benim?ama adetlerim çok düzenli yumurtalarımın durumuda bahsettiğim gibi..

canim hemen asilama yapilmasina sasirdim dogrusu. hsg de cekilmemissin. tabi dr dogrusunu bilir ama keske once hsg cekilseydin.

selam kızlar gecmısı okuyayım dedım bıraz uzun geldı :KK1: sıbel cok sagol canım benım ıcınde cızmısın bebek :KK1: ınsallah dılegın kabul olur:44::emir_bebek: bugun cok yoruldum sabah bır baktım cıktım buraya . burdan kopamıyorum buraya bakmazsam ıcım rahat olmuyor :KK52: şu yakı işi benı epey sardı. sabah yenısını yapıstırdım... bakalım faydasını gorururum de bebıs yerını bulur. olmazsa adet agrılarına ıyı gelıyormus belkı onu etkıler :KK1:

Elosum insallah bu ay hamis olursn da biz de elif yapti oldu biz de yapalm deriz:KK49::KK49::KK9:

Tabiki sana gore daha iyiym cunku kaynanamla ayni ewi paylasmiyorz ki senin hep yaninda keske senin kaynanan da ayri olsaydi bende kaynanamdan cektim qeldi asagiya anani babani araycam qelsin seni alsinlar s.olup git dedi felan fisman seni en iyi anlayanlardan biriyim

Canm guzel oluyo yegenler ben de cok ozledm tedavi gibiler valla butun stresimi aliyolr adet olsan da saglk olsn canm benm gun gelir bize de sira gelr ins kocaya da sira gelince ben bitek hasta.neye gidince goruyorm onu 4 yildr gezmek amacyla ciktigimzi hatrlamym alistm artk bosvr hersey yerinde kalsn beni gorp sukredn hepinz canm yanls anlama aama sizin cevre sartlari cok iyi geliyr bana Allah bozmasn ins
canim ya uzuluyorum durumuna allah sabrini artirsin. biz nankorluk ediyoruz cogu zaman. rabbim hep senin yaninda olsun.sen severek isteyerek mi evlendin?

Tabiki sana gore daha iyiym cunku kaynanamla ayni ewi paylasmiyorz ki senin hep yaninda keske senin kaynanan da ayri olsaydi bende kaynanamdan cektim qeldi asagiya anani babani araycam qelsin seni alsinlar s.olup git dedi felan fisman seni en iyi anlayanlardan biriyim

canm benm anladigni biliyrum yoksa derdime ortak olamzdn ins beni de bi gun kovar da ben de bi daha gormm o yuzunu diyo ki ruyamda yine umreye gittigimi gordm carpilasin dedim ben de ...icimden tabi...:KK37::KK37:

Kizzzz cok quldum ya carpilasin lafinaaaa:)))) normalde biz samimiydik olaylari atlatmistik da kanka gibiydik ama yaptigi hatayi k.babama dedim.diye bizi ewden kowdu sadece :)))

canim ya uzuluyorum durumuna allah sabrini artirsin. biz nankorluk ediyoruz cogu zaman. rabbim hep senin yaninda olsun.sen severek isteyerek mi evlendin?

Canm isin kotusu kactk anam vermiyodu kocami cok seviyorm da yalniz odada tek olunca seviyorm cok etkilenyo ailesnden cok kalay kandrmam gerekrdi onu ama bi turlu beceremiyrm sonuna kadr mucadele etmeye calisyom iste bigun cok pisman olcak bana bunlari yasattigi icin ama gec olack iste :18::2:

Canm isin kotusu kactk anam vermiyodu kocami cok seviyorm da yalniz odada tek olunca seviyorm cok etkilenyo ailesnden cok kalay kandrmam gerekrdi onu ama bi turlu beceremiyrm sonuna kadr mucadele etmeye calisyom iste bigun cok pisman olcak bana bunlari yasattigi icin ama gec olack iste :18::2:
ahh ahhh anneleri dinlemek lazim. tabi yasayacagin da varmis.kucuk evlendin galiba he. 20 li yaslardan sonra kizlar kolay kolay kacmaz.

Benim kociste cok kafasi yikanirdi hatta annemgile.gittim ya annemgille iyi gecinirsin yada qelme ewe dedi anam ne kotu gunlerdi cok sukur gecti su an ise benden izinsiz yukari bile cikmazki annesini sildi ben akisina biraktim kotulemeyide biraktim.kendi gozuyle gordu qercek yuzunu boswer gorecek elbet ama kendinide ezdirme

Kizzzz cok quldum ya carpilasin lafinaaaa:)))) normalde biz samimiydik olaylari atlatmistik da kanka gibiydik ama yaptigi hatayi k.babama dedim.diye bizi ewden kowdu sadece :)))

İyi yaptn canm. Ben kocasina soylesm once kocasi beni kovar keske kobsalr cidden com isterm haksz miyim ama ben hergn kahroliyim onun yuzunden o da umreye gitsi. İse bak sen

Kiz ama.bizim konu cok ince sende desen k.baban furur du herhalde kaynanani da iste :)) ne.saklicam soyledim k.babama gerci midesi genis adamin hic birsey olmamis gibi dewam ediyorlar :))

ahh ahhh anneleri dinlemek lazim. tabi yasayacagin da varmis.kucuk evlendin galiba he. 20 li yaslardan sonra kizlar kolay kolay kacmaz.

oylecanm19 yasnda evle.dm kocisimle hic pisman degilim ama keske baska ailenin cocugu olaydi diyorm yasiyorm artk mecburen yakisiyorz ama demi

canim yanlis anlama lutfen ama bu sartlarda cocuk istiyorsun. dogru mu bu? cocuk da bu ortamdan etkilenmesin

Ay ozge yanls anlasam mi ne:KK1:kiz ben hamile kaldgmda hersy cok guzel olmstu esm nerdeyse beni el ustnde tasiycakti yine oyle olur hersy coj degisr:KK49::KK49:

X