klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar sizleri seviyorum hayırlısıyla bu gece artık kapatayım malumm ben benimkine hala küsüm.yarın hem iş hem dr var.. benmutfaktayım o oda da bari yatagma gecip kitap okuyayım kafa dağıtayım... çok gerginim çokkk.nimet canını sıkma inş vardır yoksada bir daha ki ay olur.. yıkılmak yok..bizde bu azim varken o bebişler bize gelecek inş

Nimetcim uzulme canim benim arkadasin oda idrar testi yapti cikmadi 3 gun sonra kan tahlili yapti iki haftslik cikti sende kan tahlili yap belki cikar.

Heh soyle kuzum ya kiz senle bu ay sogan.kuru yapalim mi :)) once esini sperm testine yolla sende rahim filmi cektir doqru duzgun bi tefawi olmaya basla bakim kendini birakma

nese kızlar ben kaçar herşey için yinede saolun:KK16::KK16: koçiş istiyo ps yi her zamanki gibi:KK22::KK22: sizleri seviyorum kendinize iii bakın öpüyorum hepicinizi:KK54::KK54: yarın görüşmek dileğiyle hoşçakalın:KK3::KK3::KK3:

Dilekcim iyi geceler yafrum :) herkesin bir derdi war kim hataliysa gelip ozur dilesin kari koca arasinda kusluk olmazzzz malum.calismaniz lazm:)

kızlar sizleri seviyorum hayırlısıyla bu gece artık kapatayım malumm ben benimkine hala küsüm.yarın hem iş hem dr var.. benmutfaktayım o oda da bari yatagma gecip kitap okuyayım kafa dağıtayım... çok gerginim çokkk.nimet canını sıkma inş vardır yoksada bir daha ki ay olur.. yıkılmak yok..bizde bu azim varken o bebişler bize gelecek inş

inşallah bitanem inşallah cümlemize nasip etsin rabbim:KK16:

Nimetim sen dayanamayip bi de kan testi yaptirirsn gibime qeliyor isini garantiye al iyi qeceler kusum ay benim kocamda gelseydi burnumda tutuyo walla:)

YOK CANIM YA DEİLİM HAMİLE FALAN BEN çıkmadı işte olsa çıkardı ne yapayım:KK43::KK43::KK43::KK43:

Nimetcim bak biZim dükkanda çalışan bi arkadaş var hatta bügün konuştuk o 17 yaşında evlendi evlenmeden bir hafta önce doğum kontrol hapı içmeye başlamış evlendikten sonra da içmeye devam etmiş neyse adet felan olmuş miğdesi çok bulanmaya başlamış yaşıda küçük ya birşeyden anlamıyo bunun bi komşusu var git sağlık ocağında test yaptır demiş gitmişler negatif sonra gelmiş bunun hep bulantıları devam ediyormuş evde sürekli test yapıyormuş ama negatif çıkıyormuş ama bulantılar hala devam ediyor hatta bir daha ki ay tekrar adet olmuş sonra dayanamamış hastaneye gitmiş kan tahlili yaptırmış bir Dr ne derse iyi dir hamilesin demiş hemde 1 buçuk 2 aylık şok tabi üstelik evlendikten 2 ay sonra .adet olmasına rağmen ve ilaç içmesine rağmen hamile kalmış valla tüylerim diken diken oldu Rabbim nelere Kadir sakın üzülmeyin en kötüsüne hazırla kendini ama yinede ümidini kaybetme

Len.nimet bende nagatifi gordm aha duzeldm sen daha basindasin uzulmen icin cok erken ben 2. Yilda uzulmeeye basladim iyiki tip ilerledi ilaclar war ne bilim rahimsiz kadini bile hamile yaptilar biz mi kalmicaz allahsen :)

Heh koçum benim ya şöyle bi az önce ki sibele bak birde şimdi ki sibele aferin sana :))

Nimetcim bak biZim dükkanda çalışan bi arkadaş var hatta bügün konuştuk o 17 yaşında evlendi evlenmeden bir hafta önce doğum kontrol hapı içmeye başlamış evlendikten sonra da içmeye devam etmiş neyse adet felan olmuş miğdesi çok bulanmaya başlamış yaşıda küçük ya birşeyden anlamıyo bunun bi komşusu var git sağlık ocağında test yaptır demiş gitmişler negatif sonra gelmiş bunun hep bulantıları devam ediyormuş evde sürekli test yapıyormuş ama negatif çıkıyormuş ama bulantılar hala devam ediyor hatta bir daha ki ay tekrar adet olmuş sonra dayanamamış hastaneye gitmiş kan tahlili yaptırmış bir Dr ne derse iyi dir hamilesin demiş hemde 1 buçuk 2 aylık şok tabi üstelik evlendikten 2 ay sonra .adet olmasına rağmen ve ilaç içmesine rağmen hamile kalmış valla tüylerim diken diken oldu Rabbim nelere Kadir sakın üzülmeyin en kötüsüne hazırla kendini ama yinede ümidini kaybetme

allahın takdiri işte onun gücüne ve kudretine kimse akıl sır edemez ...inşallah rabbim bizide bu sınavdan sağ salim mutlu olarak çıkarır:KK54:

Bitanem iyiki kocalarimiz iyi ya onlar da kotu olsaydi beterin beteri war yeterki ewliligimiz huzurlu olsun gerisi elbet birgun gelecek allah nasip ederse bebegim olana kadar kopek mi alsam ne yapsam :)

Sedosum sayenizde ya saolun :)) tek olmadiqimi hissedince we basari hikayerini okuyunca iccimdeki umutsuzluk gecip gidio biraz daha cabalicam tup bebek yapana kadar denicem sansimi tup bebekde olmazsa umudumu kaybedecem :)

Dilekcim iyi geceler yafrum :) herkesin bir derdi war kim hataliysa gelip ozur dilesin kari koca arasinda kusluk olmazzzz malum.calismaniz lazm:)

evet cnm ama bebis icin bile bar i sasim yok.hatta suanda yarin dra gtmekten bile vazgecebilirim... h E rseyden soguyorum ben hemde aptalca şey dendolayi.neysee sakin dilek sakinnn...dua et yat uyu sen hadii... diyorum kendimee

Dilekcim.bebeginden sakin.wazgecme kocanla elbet aran duzelecek ama mucadele etmedim diye pisman olacaksn gururu boswer unut gitsin yaptigi guzel seyleri aklina getir sinirin qecer zor gunler geciriyoruz hepimiz o yuzden bu tartismalar hamis olunca hersey guzel olacak emin ol

Oh deniz gs kutlamasindaaa denizzzz bak.kiskandm seni yafrum olmuyor boyle benide goturseydn.keske :)))))) iyice bagirrrr

merhaba arkadaslar bende tup bebek deneyip daha ilk aşamada husrana ugrayıp tedavısı sonlandırılanlardanım:KK43: gecen mart ayında denedık yumurta cvp vermedi tek yumurtaydı zaten...Rabbım tum ısteyenlere nasıp etsın cok zor cok sabr gerekıyo...dua edelım bırbırmıze ınsaallah

X