klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet canim adam paragoz degil belli ki...ben de dr arastiriyorum. bakalim ins bulurum bende.
vallahi bilmiyorum test konusunda çok karamsarım çok korkuyorum:18::18: ya negatif çıkarsa diye yıkılmak istemiyorum yeni yeni umutlarım yeşermeye başladı çünkü
kizz yap merak ettik

Kizim.yaw kocani eczaneye yolla giz hadi bi delilik yap da su testi yap )) warsa cikar zaten hadiiiii bak zaten morelim.bozuk senin hamis haberini alayim morelim duzelsin

nimet bekleme hemen yap bencede..hamişsin inş..

sedacıgım bende medikala gidiyorum samsunda..inş hayırlısıyla bebişlerimizle çıkarız oradan

evet cnm sınıyor hamd olsun verdiğnede vermediğnede.. evet çalışıyorum ögretmenim adım dilek 10 aylık evliyim ve hiççççç korunmadım

Benimde bu ayın üçünde 11 ay oldu 6 aydır korunmadım Haziran'da evlilik yıldönümümüz inşallah bu ay olur ve eşime o güzel haberi veririm çok heyecanlıyım bakalım kısmet

canım ne bilim ya zaten bu işler sabırla olur da hani diyorum belki adet olurum biraz daha beklemek istiyorumm kuzum anla işte

Nimet öylede böylede zaten öğrenceksin öyle değil mi inş pozitif çıkıcak bi kaç gün daha karamsarlığa kapılmamış olursun ben olsam kan testi bile yaptırırdım

Nimet bak gercekten icime doguyo hamissin eger nagatifse insallah ki degildir o zamanda ogrenecen hayal kirikligin daha kotu olacak erkenden ogren ama hamissin hic stres yapma

Nimet bak gercekten icime doguyo hamissin eger nagatifse insallah ki degildir o zamanda ogrenecen hayal kirikligin daha kotu olacak erkenden ogren ama hamissin hic stres yapma

hiç sanmıyorum vallahi hamile olduğumu yemin ederim benim içime hiç öyle doğmuyo

Ben cok inaniyorum hamis olmana ama negatif cikarsada uzulme sakinnn senle dr a gideceZ dr donusu kisir yapacaz ikimiz birden hamis kaliriz belki bak sabah negatif haberimi aldm saolsun burdaki arkadaslar yuzune duzeldm ama sen hamissinnnnnn kiz hamissen baklawa istiyommmmmm sabahtan beri canim istiyo kocamda iste tekde gidemem :)) aklimda kalmisken baklwami unutma :)) bebisin teyzesi sayilirm :)

kız koçişte canları sağolsun diyo aldı geldi şimdide çişim yok beklemem lazım

Hay senin cisine simdi onu mu beklicez giz bizim sayemizde kocisin sewinecek simdi benm kocam da qeldiginde nagatif dedigimde uzulecek gerci o kadar takmiyor ama.olsun:) kiz kendini zorla gelsin hahahhaha

nimet çişş çişşşş çişşşşşşşşşşş çişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…