klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar bu sabah erken kalktım bi de iğneyi ystıktan sonra sanki uykum geliyor. Hepinizi öpüyorum. İyi geceler kzlar. . Yarın görüşürüz

Kızlar ben bu gece ılıskıye gırsem bı sakınca olur mu hanı annem dedı gırme belkı hamıle falan kalmıssındır dedı de aklımda soru ısaretı kaldı ondan soruuorum

Kızlar ben bu gece ılıskıye gırsem bı sakınca olur mu hanı annem dedı gırme belkı hamıle falan kalmıssındır dedı de aklımda soru ısaretı kaldı ondan soruuorum

kız hamıssen de bısey olmaz eger agrı kanama yoksa hıc bısey olmaz ben arastırmıstım bunu once senı gidi gidi

Kızlar bu sabah erken kalktım bi de iğneyi ystıktan sonra sanki uykum geliyor. Hepinizi öpüyorum. İyi geceler kzlar. . Yarın görüşürüz
İyi geceler yarin mutlaka yaz ve o igneden kurtul..

gecen gun dediklerin geldi de aklima

benim geçen ay bi sancım olmamıştı da,bu ay vajinadan kullanıyorum diyemi bilmem, sanki adet olcakmşm kimi karnımın içi sızlıooo..ama daha var adetime,anlamadm gitti

benim geçen ay bi sancım olmamıştı da,bu ay vajinadan kullanıyorum diyemi bilmem, sanki adet olcakmşm kimi karnımın içi sızlıooo..ama daha var adetime,anlamadm gitti

kız benımkı de oyle ısteeee kesın progestandan yaa karnımın ıcı resmen sızlıyorrr karıncalanıyor akıntında war mı benım gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…