klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hepınız gıdıyonuz barı bende fılm seyredeyım ıyı geceler kuzular kendınıze cok dıkkat edin haber wermeyı unutmayın öpüldünüz :KK19::KK19:

Ayyy beni heyecandan uyku tutmadı valla. Elif , Deniz şuan kesin uyanmışsınızdır. Nasıl heyecan vardır kim bilir. Güldeniz de hayırlı sonuçlarını alıcak inş. Ayyyy bugün çok güzel bi gün olacak gibi geliyor bana:KK16: sonrasında alacağımız hayırlı haberler cabası:KK49:. Kızlar ya inş bugün evlerinize bebişlerinizle dönersiniz . Çok istiyorum :KK16:. Dün gece kocişe dedim yatarken. Yarın iki kişinin aşılaması var diye. " inş onlarınkilerde tutar " dedi. Kızzz herkes dua ediyor size . İnş hayırlı haberleri duyacağız :KK16:
Allah işinizi rast getirsin kızlar. Umarım tek bir pürüz dahi olmadan aşılamanız yapılır. Dönünce mutlaka yazın. Merak ederiz. Okulda okuyamam belki ama . Ayyyy nasıl dayanıcam valla. Bugün öğrencileri salarmışım , ben de pc başına çöreklenirmişim:KK1:

Ayyy beni heyecandan uyku tutmadı valla. Elif , Deniz şuan kesin uyanmışsınızdır. Nasıl heyecan vardır kim bilir. Güldeniz de hayırlı sonuçlarını alıcak inş. Ayyyy bugün çok güzel bi gün olacak gibi geliyor bana:KK16: sonrasında alacağımız hayırlı haberler cabası:KK49:. Kızlar ya inş bugün evlerinize bebişlerinizle dönersiniz . Çok istiyorum :KK16:. Dün gece kocişe dedim yatarken. Yarın iki kişinin aşılaması var diye. " inş onlarınkilerde tutar " dedi. Kızzz herkes dua ediyor size . İnş hayırlı haberleri duyacağız :KK16:
Allah işinizi rast getirsin kızlar. Umarım tek bir pürüz dahi olmadan aşılamanız yapılır. Dönünce mutlaka yazın. Merak ederiz. Okulda okuyamam belki ama . Ayyyy nasıl dayanıcam valla. Bugün öğrencileri salarmışım , ben de pc başına çöreklenirmişim:KK1:
gece 2:30 sabah 6:30 kadar uyuyabilmisim valla simdi hastanedeyim bekliyoz bakalim.

günaydın herkese hayırlı cumalar deniz elif bu mübarek cuma gününde aşılamanın sonunda da hayırlı haberler alırsınız inşallah denizcim heycan stres yapma sakin sakin aşılamanı ol gel bebişinle beraber inşallah

Dualarım sizinle inanın dua ediyorum sizler için hayırlısıyla olucak inşallah...
Sagol canim seninde bugun 16gun dimi?
Canim benimy ya.Allah isinizi gücünzü rast getirsn insallah
Sagol bitanem ne yaptin senden gelicek haberleride bekliyorum
günaydın herkese hayırlı cumalar deniz elif bu mübarek cuma gününde aşılamanın sonunda da hayırlı haberler alırsınız inşallah denizcim heycan stres yapma sakin sakin aşılamanı ol gel bebişinle beraber inşallah
İns.canim bebis haberlerini beraber duycaz ins.seninde 15mayis
kizlar diger isler haloldu simdi saatimizi bekliyoz 10kisi variz bugun asilama olcak bakalim ins.Yatirirlar

Sana sey dicektim ama ben sizin orda varmiki erken gebelik testti alsan normalden biraz pahali 15tl falan burda ama sen kan yapamicaksin yaa yanlis olmadin 10ml bile goruyomus normal aldiklarimizda 50ml gotuyor bayaa fark var aksam yatarken geldi aklima

Sorarım canım eczaneye...bugün kayınpederimin oraya gidez orada daha çok eczane var...Ama ben 10ml olayını anlamadım

Hani diyoruz ya idrarda cikarmi diye cikmiyomus diye bu dediklerim daha etkiliymis yani hani normalde cikmasada bebek varsa bunda cikiyomus ben hic kullanmadim kan testtiyle ayni para diye ama senin orda imkan yokmus diye dedim.

Hani diyoruz ya idrarda cikarmi diye cikmiyomus diye bu dediklerim daha etkiliymis yani hani normalde cikmasada bebek varsa bunda cikiyomus ben hic kullanmadim kan testtiyle ayni para diye ama senin orda imkan yokmus diye dedim.

Tamam canım çok sağol...Eşime test al desem gidip 3-5 tane alıyo bari bundan alalım birtane alalım :)

merhaba bence senin sorunun psikolojik yani yasın kac bilmiyorum ama 2 ay ara versen bu bebek işini kafandan atsan baska seylerle ugrassan bebek kendi gelcekmıs gibi sana

canım tamda sölediğin gibi galiba.bugün kontrole gittim kistten kurtulmuşum.doktor ara vermeyi önerdi senin dediğin gibi.bu ay doğal haline bırakıp yumurta takibi yapıcaz.inş. kafa olarak da rahat olursam sonuca ulaşırım.yaşım çok küçük değil 30 yaşındayım ama tüp bebek fikrini aklımdan çıkarmamı söledi doktor böle şeylere ihtiyacım olmadığını unutmamı söledi inş. hepimizin için hayırlısı olur bu ay da akışına bırakıcam bakalım

X