klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benim her ay böyle. en az 1 hafta ileri atar. 21 gün bile geciktiği oldu. hiç iyi bir şey değil aslında. bu yüzden 1 yılda 2 ayım boşa geçti gitti. o yüzden sonucu pek merak etmiyorum ben.

hee o zaman baska ama yınede bellı olmaz benımkı een fazla 1 gun gecıkır o yuzden bır hafta gecıktıgım an hamısımdır :)

hoşbulduk, pek bir değişiklik yok daha erken ama yarın doktora gidecem.. tahminimce 4. haftadan gidiyorum :) yarın söyler doktorum artık :) sen naptın ?

bende kaldıgım yerden dewam adetı beklıyorum kız kocana haberı werınce nasıl bı tepkı werdı hamıslere soracamda unutuyodum hep :)

Benim de cat.ign.yaptigim yer moraldi.
slm arkadaşlar, nasılsınız?
Slm hosgeldin
Selam kızlar nasılsınız bakım:) benım yenı bat bellı oldu sayılır 17 mayıs... Denızle aynı :) bebetom okursan dıye yazzdım ama ...

Slm kiz benim 16 mayis ki bugunden 15gun say ogun

Benim de cat.ign.yaptigim yer moraldi.

Slm hosgeldin

Slm kiz benim 16 mayis ki bugunden 15gun say ogun

canım duzeltıyorum catlatma ıgnesını vurduktan 14 gun sonra gecen seferde benım oyle olmustu :) bu durumda 15 mayıs olarak duzelecek:)))

Son düzenleme:

Elif ben heyecanlaniyorum galiba birde kaynanami arayip soylemek istiyorum yarin dua etsin diye ama tutuldum soyliyemicem galiba

kocamı ıse gonderdım geldım bu ay ugurlu mu geldı ne ıkı kısı asılama yaptıracak 3 hamıs cıktı oh oh ne guzel darısı bızlere ınsallah

Kızlar genetik sonucum açiklanms.simdi bktm ama internete raporun sonucunu yazmiyrlarms.insallah kötü bir sey cikmamstr.yarin yetiseblirsem gtcem hastaneye

kızlar iyi akşamlarr

herkesler iyidir umarım.

yarın aşılanacaklara şimdiden dua ediyorum.cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim inş sağlıklı bir aşılama sonrası yakın zamanda bebişinize kavuşturur sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…