klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm ben bi ara arastrdm tüp bebek tdavsnde yumurta toplama asamsnda biraz düsük olmasi gerekyrmus.arastır sayfalarda cnm.dur bende bı bkiym

ah canım arastırmazmıyım arastırdım bir iyi diyolar bir kötu :85: birde 15 gun sonucu pek bulamadım.bende iyi olduguna inanamıyorum cunku yumurtlamayla ilgili bişey se benim yumoslar bugun 14mm di e2 de kötu cıkmıstır diyorum :95:bir yandanda deniz senin kan testlerınde sorun cıkmıyorki diyorum bir yandanda deniz yumurta olusmuyor ki:95: zorla oluyor iyi degildir diyorum.o yuzden bilen güvendigim bir arkadasdan yardım bekledimmm:97:

Geçmişi pek fazla okuyamadım kızlar ya kusuruma bakmayın atladığım olduysa. Anladığım kadarıyla bi hamiş daha var:KK16:
inş devamı da gelecek. Hamiş arkadaşı ben tanımıyorum sanırım ama çoooook tebrik ederim. İnş allah kucağına almyıda nasip eder.
Benim grip iyice azdı sanki. Burnum tıkalı nefes alamıyorum. Aynı zamandada akıyor ki ikisi birden nasıl oluyor anlamış değilim.Ve başım çatlıyor.
Akigo sana da çok geçmiş olsun canım sakın korkma ve stres yapma. O iğnelerden ben de vuruluyorum her gün. Allahın izniyle hiç bişey olmıcak. Sen kendine iyibak yeter
kızzz kim miş o hamişşş ben nerdeyse sabahdan beri burdayım gecmişide okudum kacırdım mı dicektimm ki sen bizim ayseyi diyosuunn heee o bu topige hiç yazmadı bizim eski topikdendi ah ahhh cok muhabbetlerimiz olmustur uzun zamandır yoktu hamileymiş bende sevindim bana incir ye diyen ve inciride ögreten oydu :KK9:(yanliş hatırlamıyosam)
Canım keşke bilsem ya :KK43:( ama ben hiç yapmadım e2 . Yani doktor hiç öyle bişey istemedi. Ama bence de tobeguk bilebilir. Sanki geçmişte bu sonuçlarla ilgili biri bi yorum yapmıştı gibi aklımda kalmış ama ne zamandı
evet bir aksam konustuk ben zk duymustum konu acılmıstı neyse digerleride gelsin kimdiii oo bileeennn:KK48:

Allah yardımcın olsun zd86,Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın. Adenozin canım sen de sağlıkla bebeğini al kucağına inşallah...

ah canım arastırmazmıyım arastırdım bir iyi diyolar bir kötu :85: Birde 15 gun sonucu pek bulamadım.bende iyi olduguna inanamıyorum cunku yumurtlamayla ilgili bişey se benim yumoslar bugun 14mm di e2 de kötu cıkmıstır diyorum :95:bir yandanda deniz senin kan testlerınde sorun cıkmıyorki diyorum bir yandanda deniz yumurta olusmuyor ki:95: Zorla oluyor iyi degildir diyorum.o yuzden bilen güvendigim bir arkadasdan yardım bekledimmm:97:

bende diyorum ki deniz çok kurcalıyorsun , bi yandan da diyorum ki deniz bu kadar derinlere dalma boğulursun gerçekten de kızıyorum sana ama artık hep kendini mutsuz etmeye çalıyosunuz sanki ya hep olumsuz bişeyler arıyor gibisin

Allah yardımcın olsun zd86,Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın. Adenozin canım sen de sağlıkla bebeğini al kucağına inşallah...

sagol canım Allah hepimizin emeklerini bosa cıkarmasın burda olan herkez hamile kalabilmek için caba harcayan insanlar harcamayanların bizim duygularımızdan düşüncelerimizden yasadıklarımızdan haberleri bile yok kocam ceket atsa hamile kalıyorum diyenler işde:KK53: bilmiyorlar burda farklı bir dünya var hamile kalsam bile cocogumu buyutsem bile kk oldukca burda olcam ve elimden geldikce yardımcı olmaya calıscam

bende diyorum ki deniz çok kurcalıyorsun , bi yandan da diyorum ki deniz bu kadar derinlere dalma boğulursun gerçekten de kızıyorum sana ama artık hep kendini mutsuz etmeye çalıyosunuz sanki ya hep olumsuz bişeyler arıyor gibisin
:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60::KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
ne yapıyım beni kader böyle yaptı :63:
ama şimdi bak :kk77: bu deger düzgün olsa niye yumos 14 mm olsun düşünüyom yani yaa bu sonuca göre asılama yapmazlarsa bir aksilik cıkarsa:KK50:

Son düzenleme:
ah canım arastırmazmıyım arastırdım bir iyi diyolar bir kötu :85: birde 15 gun sonucu pek bulamadım.bende iyi olduguna inanamıyorum cunku yumurtlamayla ilgili bişey se benim yumoslar bugun 14mm di e2 de kötu cıkmıstır diyorum :95:bir yandanda deniz senin kan testlerınde sorun cıkmıyorki diyorum bir yandanda deniz yumurta olusmuyor ki:95: zorla oluyor iyi degildir diyorum.o yuzden bilen güvendigim bir arkadasdan yardım bekledimmm:97:

Cnm genelde adtin 2.günü bkiliyrmus.tüp bebek tdavsnde adtin 2.günü 50civari olmasi gerekiyrmus.ama normal tdavde nrmali 300diyrlar.senin güzel cikanlardan insallah

sagol canım Allah hepimizin emeklerini bosa cıkarmasın burda olan herkez hamile kalabilmek için caba harcayan insanlar harcamayanların bizim duygularımızdan düşüncelerimizden yasadıklarımızdan haberleri bile yok kocam ceket atsa hamile kalıyorum diyenler işde:KK53: bilmiyorlar burda farklı bir dünya var hamile kalsam bile cocogumu buyutsem bile kk oldukca burda olcam ve elimden geldikce yardımcı olmaya calıscam

Denizcim inan seniçok iyi anlıyorum. Belki de en iyi ben anlıyorum. Sen de benim gibi evleneli çok uzun süre geçtiği için iyice umutsuzdüşünmeye başladın. Ama lütfen yapma. Bak herşey yoluna girecek. Biz her zaman burda birbirimize destek olacağız. Üzülsek de sevinsek de hep beraberiz. Sonuna kadar kk En Büyük KK Bak ben hiçbiyere gitmedim. Burda bizim ayrı bir paylaşımımız var ve bizi bizden başka kimse anlayamaz

arzu kızzz grip salgınmıs:KK53: benim kardeşimde eşimde grip valla hadı onlar antibıyotıkle ayakdalar bana gecerse ben :KK34:içmem eger hamile cıkarsam bebek 1 aylık olcak yaa:KK9:

:KK60: :KK60: :KK60: :60 :KK60::KK60: :KK60: :KK60: :60 :KK60::KK60: :KK60: :KK60: :60 :KK60:
ne yapıyım beni kader böyle yaptı :63:
ama şimdi bak :kk77: bu deger düzgün olsa niye yumos 14 mm olsun düşünüyom yani yaa bu sonuca göre asılama yapmazlarsa bir aksilik cıkarsa:KK50:

ya niye çıksın aksilik hayatım büyümese hiç büyümezdi yumoşların üstelik doktor düşük doz kullandırdı sana zaten 14 mm olmuş çatlatma iğnesi için 16 mm olması yeterli bişey kalmamış yani bi sroun yok rahatla artık hem bak sana bişey söyliyim ben geçen sene femara diye bi ilaç kullandım yumurta büyütmek için klomenden çok daha etkili bi ilaç onunla bile yumurta ya hiç büyümüyodu yada sadece 1 tane büyüyodu bak bu ay klomenle bugün adetimin 20. günü olmasına rağmen büyüdü normalde o ilaçla bile 14-15 de kalıyodu adetin 14.-15. gününde yani diyceğim o ki Allah ın hikmeti biz ne kadar sorgulasakta boş Allah nasip etmedikten sonra 10 tane çok kaliteli süper yumurtanda olsa olmaz ama nasip olduktan sonra 1 taneyle bile olur o yüzden bu kadar çok araştırıp kafana takma aynı şeyleri geçen yıl bende çok yaptım o yüzden söylüyorum sana canım

Denizcim inan seniçok iyi anlıyorum. Belki de en iyi ben anlıyorum. Sen de benim gibi evleneli çok uzun süre geçtiği için iyice umutsuzdüşünmeye başladın. Ama lütfen yapma. Bak herşey yoluna girecek. Biz her zaman burda birbirimize destek olacağız. Üzülsek de sevinsek de hep beraberiz. Sonuna kadar kk En Büyük KK Bak ben hiçbiyere gitmedim. Burda bizim ayrı bir paylaşımımız var ve bizi bizden başka kimse anlayamaz

Aynen katılıyorum.Kayaların dibinden ot veren Rabbim bizlere de verecektir.Benim bir tane yavrum var çok şükür Allah hiç olmayanlara öncelikle versin ama benim kuzuma da bir kardeş daha versin.Çok sıkıldım çünkü sorulardan "Hadi artık ne duruyorsun 2.gelsin"laflarından.Allahım fırsatımı kimseye düşürmeden nasip etsin bana da tekrar.Ama dediğim gibi bugün içim umut dolu inşallah sonu da mutlu olur.Moral bozmak yok.Allahım Ol derse oluverir....Dua edelim inşallah...

arzu kızzz grip salgınmıs:KK53: benim kardeşimde eşimde grip valla hadı onlar antibıyotıkle ayakdalar bana gecerse ben :KK34:içmem eger hamile cıkarsam bebek 1 aylık olcak yaa:KK9:

Sorma canım ya hem burnum tıkalı hem ee akıyor. Silmekten yara olcak. Burun deliklerime peçete tıkadım:KK1: çok komik görsen. Zaten burundan nefes alamıyordum bari akmasın dedim. Ihlamur yaptım onu içiyorum şimdi. Ama eşim gelirken ecz den burun açıcı sorcak hamiş kullanımına uygun. Bu deniz suları varya bebişlere de veriyor doktorlar belki onu kullanabilirim.
Hele bi olsun senin kerata bak onun için daha nelere katlancan. Ağrıdan geberiyorum. Korkudan bişeycik içemiyorum. İnş senin de bebişin büyürken gün saycaz:KK16:

Haklısın valla canım. Bu. Denize dayak lazım :KK20:
:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
kız küstün mü nereye kayboldun hemen çabuk buraya gel :KK4::KK4::KK4:
yok kız ben küsmem kolay kolay tabii bana dediysen bir yerde cene yapıyorumdur
Cnm genelde adtin 2.günü bkiliyrmus.tüp bebek tdavsnde adtin 2.günü 50civari olmasi gerekiyrmus.ama normal tdavde nrmali 300diyrlar.senin güzel cikanlardan insallah
adetin 3.gunu iyiydi canım gecen ay bakıldı hormon testleriyle sagol canımmm yerim seni allah razı olsunn
Cnm doktor bkmadi mi sncuna?kötü bir şey cksaydi söylrdi sana.
dr bakmadı canım kanı verdim geldim sonucda işde size yazdıgım zaman acıklandı int.baktım tabii cözemeyince panikledim.
evet canım hiçbir yere gitmek yok tamam mıı diger kızlaaarrrr
ya niye çıksın aksilik hayatım büyümese hiç büyümezdi yumoşların üstelik doktor düşük doz kullandırdı sana zaten 14 mm olmuş çatlatma iğnesi için 16 mm olması yeterli bişey kalmamış yani bi sroun yok rahatla artık hem bak sana bişey söyliyim ben geçen sene femara diye bi ilaç kullandım yumurta büyütmek için klomenden çok daha etkili bi ilaç onunla bile yumurta ya hiç büyümüyodu yada sadece 1 tane büyüyodu bak bu ay klomenle bugün adetimin 20. günü olmasına rağmen büyüdü normalde o ilaçla bile 14-15 de kalıyodu adetin 14.-15. gününde yani diyceğim o ki Allah ın hikmeti biz ne kadar sorgulasakta boş Allah nasip etmedikten sonra 10 tane çok kaliteli süper yumurtanda olsa olmaz ama nasip olduktan sonra 1 taneyle bile olur o yüzden bu kadar çok araştırıp kafana takma aynı şeyleri geçen yıl bende çok yaptım o yüzden söylüyorum sana canım
aslında dogru diyosun canım mantıklı ama işde sonucu görene kadar kafama bile takmıyordum görunce panikledim oysa size bile demediydım kan verdim diye bakmıcaktım göyaaa :KK6::KK6::KK6:

Aynen katılıyorum.Kayaların dibinden ot veren Rabbim bizlere de verecektir.Benim bir tane yavrum var çok şükür Allah hiç olmayanlara öncelikle versin ama benim kuzuma da bir kardeş daha versin.Çok sıkıldım çünkü sorulardan "Hadi artık ne duruyorsun 2.gelsin"laflarından.Allahım fırsatımı kimseye düşürmeden nasip etsin bana da tekrar.Ama dediğim gibi bugün içim umut dolu inşallah sonu da mutlu olur.Moral bozmak yok.Allahım Ol derse oluverir....Dua edelim inşallah...

Allah çocuğuna uzun ömür versin canım. İnş en kısa sürede kardeş de verir yüce rabbim.

Kızlar ya okunmayı bekleyen bi dolu yazılı kağıdım var. Ne yapçam ya. :KK50:Keşke sihirli güçlerim olsa da bi hokus hopusla hepsi okunsa, ev işleri yapılsa , yemekler olsa. Ne iyi olurdu valla:KK55:

X