klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende geldım kızlar:) ustalar sımdı bıtırdı ısı. ev almıs basını gıdıyor. ne yapcam bılmıyorum. elımı neye atsam bırakıyorum hala kırmızılar gelmedı ya ondan korkuyorum. habıre tuvalete gıdıyorum ama ortad abır sey yok. akıntım var o kadar....ara arada ıgne gıbı batmalar....

bende geldım kızlar:) ustalar sımdı bıtırdı ısı. ev almıs basını gıdıyor. ne yapcam bılmıyorum. elımı neye atsam bırakıyorum hala kırmızılar gelmedı ya ondan korkuyorum. habıre tuvalete gıdıyorum ama ortad abır sey yok. akıntım var o kadar....ara arada ıgne gıbı batmalar....

Kız elif bana da öyle olmuştu. Ben de akıntıyı hep adet oldum zannetmiştim. Bak sakın ağır bi iş yapma

bütün kızlar kayboldu hele nimet 2 gündür hiç gelmiyo kız çalış dediysek 24 saat çalışta demedik sana ya :KK9::KK9::KK9:

vay basıma :))))))) SEN KAYNANALIK YAPMADA :)

KIZ DENIZ ADET OLMADIM DAHA:) TESTE MI GITSEM:)))

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: kolay gelsin o zaman.

sen kendini sıcak tut aman. battaniye altından çıkma:KK20:

arkadaş mevlüt demek istemiş ama kaynanasının yanında olunca eli ayağına dolanmış kılarrrrrr :)))

:21::21::KK6::KK6: seni hamarat geliinn

ben bunlara cvp yazdim miki acik kalmis yazmadiysam yazdim sayinnn kizlaarr

hoşgeldin canım Allah kabul etsin gelin olunca böyle oluyo dimi benimde eltimin bebek mevlütü vardı 1 ay önce orda bende aynı geberdim sürekli iş yapmaktan
oyle oluyor canim birde bende elti falan yok tek benim
hoşgeldin cnm hareket iyidir yumurtalr çalıştırırr
ins.bebek mebek unuttum kiz aklimda cikti su 15 gun birilerine yardima gitsemde dusunmeye firsatim olmasin
:)

X