klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım bu hayıt suyunu sende kullan bak ben 1 haftadır içiyorum bakıcam hiç yan etkiside yok
y1pv9yexprvaletdihkiyampc3.gif

canım hayıtı ben 1 senedir kullanıyorum suyunuda değil direk tohumunu çay yapıp içiyorum ama onda bağışıklık yaptı vücut heralde artık

Bende çok akıntı var kesin yumoşlar çatlıyo dedim gittim doktora sıvı görünüyor akıntı. Var mı dedi evet dedim fitil antibiyotik verdi kullandım bitti ama hale devam ediyo Dr şimdi kullanabilirsin ilacın zararı yok daha sonra engel olmasın dedi ama dediğim gibi devam ediyo şimdi birde ondan korkmaya başladım

benim yumurtlamadan 2-3 gün önce başlıyo çatladıktan sonra kesiliyor ordan anlıyorum yumurtlamadan dolayı olduğunu ama bi ara iltihaptan dolayı olmuştu maydanoz kaynatıp buharına oturdum çok iyi geldi bütün iltihabı söküyor canım dene istersen

benim yumurtlamadan 2-3 gün önce başlıyo çatladıktan sonra kesiliyor ordan anlıyorum yumurtlamadan dolayı olduğunu ama bi ara iltihaptan dolayı olmuştu maydanoz kaynatıp buharına oturdum çok iyi geldi bütün iltihabı söküyor canım dene istersen

cnm nasıl yapılıyor.bende bu ay korunuyorken yapayım bunları diyorum

cnm nasıl yapılıyor.bende bu ay korunuyorken yapayım bunları diyorum

1 demet maydanozu ellerinle parçalıyosun 2-3 litre suya koyup 15-20 dakika kaynatıyosun sonra bi kaba döküp buharına oturuyosun dayanabildiğin kadar canım ben öyle yapmıştım iltihabı falan çok güzel söküyor

1 demet maydanozu ellerinle parçalıyosun 2-3 litre suya koyup 15-20 dakika kaynatıyosun sonra bi kaba döküp buharına oturuyosun dayanabildiğin kadar canım ben öyle yapmıştım iltihabı falan çok güzel söküyor

Tarifin çok makbule geçti eve gider gitmez yapıca m teşekkür ederim

X