klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar merhaba nasılsınız bugün işlerim vardı hiç yazamadım anca okudum yazılanları gerçi kimsede merak etmemiş zaten beni :KK25::KK25::KK25::KK25:

ahhh kuzuummm... merak etmez olur muyuz yaav. diğer kızlar doktora gidecekti o yüzden onları sorduk.. ben de çok giremedim bugün. geçmişi de okumadım valla.
ama diğerleri de merak etmemişş anlaşılan. özellikle deniz. bak bitek senin adını yazmamış:KK1::KK1::KK1:

merhaba kızlar.. benim ismim listede ısrarla fonduntan kamış anlaşılan:KK1: aranızda morfoloji sorunu olup aşılama deneyen oldumu:26:
o benim hatamdır canım listeyi zeynep yapıyor ama ben msj da yanlış yazmısımdır düzeltiriz tek derdimiz o olsun :KK1:
Kızlar merhaba nasılsınız bugün işlerim vardı hiç yazamadım anca okudum yazılanları gerçi kimsede merak etmemiş zaten beni :KK25::KK25::KK25::KK25:
bak bende kım eksik diyorum yaaa kusura bakma bacım daldık oyle birde ordakiler nimet hariç dr gitceklerdi bugun yogun ilgi ondaannn
şöyle oluyor canım. küs olmadıgınız gun adamı tembıhlıyorsun. adetten sonrakı su gunlerı ıyı degerlendırmemız gerek. bız kus bıle olsak konusmasakda. ıhmal edılmeyecek dıyorsun sert bıır ıfade ole. onceden tedbırını alıyorsun. boylece esın küste olsa o tarıhlerı dıkkate alıyor:) bu cogu zaman barısma vesılesı bıle oluyor :)

aklıma geldikce gülüyom.. yaaa:KK53::KK53::KK53: sert ifadeyle nasıl oluyor anamm biri yazdıklarımızı okusa spık sanar ama işde bu dertin içinde olana normal

datluum benim zaten yumoş yoktu bu ay. hsg çekildiğim için ilaç da kullanmamıştım. o yüzden çok önemli değil. yoksa çoktan tutuşmuştum şimdiye kadar:KK1:

kız ole deme hsg cekılınce tupler acık oluyor o ay hamıle kalan cok kısı duydum nette. bellı mı olur gel bırak su ınadıda barış:)

ahhh kuzuummm... merak etmez olur muyuz yaav. diğer kızlar doktora gidecekti o yüzden onları sorduk.. ben de çok giremedim bugün. geçmişi de okumadım valla.
ama diğerleri de merak etmemişş anlaşılan. özellikle deniz. bak bitek senin adını yazmamış:KK1::KK1::KK1:

özge yazdım bunu haberin olaa elifff canım çaalısan elif sana dıyorum gulum sen yogunsun diye rahatsız etmedikkk
kızlar ben yemek hazırlamaya giderr
:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

kız ole deme hsg cekılınce tupler acık oluyor o ay hamıle kalan cok kısı duydum nette. bellı mı olur gel bırak su ınadıda barış:)

Söyle canım söyle de duysun inatçı keçi. Bak akşama kocanın kolundan tuttuğun gibi götürüyon .......... Odasına:KK4: valla gelir aranızda yatarım bundan sonra görürsün . Öööözzzzzzzzzzgeeeeeeeeee delirtme beni

biz barışken yaptık çalışmaları:KK17::KK17: tutarsa o zaman tutar. yumoşum yok ki ama..canım şaka bir yana valla çok gururluyum bu günlerde:KK14::KK14: sonuçta psikolojik olarak kötü olan benim. hep kendimi suçluyorum. o da böyle yapınca daha stresli oluyorum. o yüzden o gelirse üstümde yeri varr:KK1::KK1:

Son düzenleme:
ahhh kuzuummm... Merak etmez olur muyuz yaav. Diğer kızlar doktora gidecekti o yüzden onları sorduk.. Ben de çok giremedim bugün. Geçmişi de okumadım valla.
Ama diğerleri de merak etmemişş anlaşılan. özellikle deniz. Bak bitek senin adını yazmamış:KK1::KK1::KK1:

evet evet farkındayım hele deniz hiç merak etmemiş zaten :KK14::KK14::KK14::KK14: şaka diyorum kızlar

Söyle canım söyle de duysun inatçı keçi. Bak akşama kocanın kolundan tuttuğun gibi götürüyon .......... Odasına:KK4: valla gelir aranızda yatarım bundan sonra görürsün . Öööözzzzzzzzzzgeeeeeeeeee delirtme beni

tamam kızz sakin ol. bebişe bişey olacak. barışmayı denicem. onun durumuna göree ama:KK1:

özge yazdım bunu haberin olaa elifff canım çaalısan elif sana dıyorum gulum sen yogunsun diye rahatsız etmedikkk
kızlar ben yemek hazırlamaya giderr
:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

ay pek de düşünceliymiş benim arkadaşımmmmmmm kıyamam teşekkür ederim canım hadi sende stres yapma ki yumoşlar güzel güzel büyüsün ya benim bugün adetin 9. günü ama hiç ağrım falan yok heralde büyümediler benimde yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:

biz barışken yaptık çalışmaları:KK17::KK17: Tutarsa o zaman tutar. Yumoşum yok ki ama..arzum şaka bir yana valla çok gururluyum bu günlerde:KK14::KK14: Sonuçta psikolojik olarak kötü olan benim. Hep kendimi suçluyorum. O da böyle yapınca daha stresli oluyorum. O yüzden o gelirse üstümde yeri varr:KK1::KK1:

:KK60: :KK60: :KK60:[/quote] :KK60: :KK60: :KK60:[/quote]

biz barışken yaptık çalışmaları:KK17::KK17: tutarsa o zaman tutar. yumoşum yok ki ama..arzum şaka bir yana valla çok gururluyum bu günlerde:KK14::KK14: sonuçta psikolojik olarak kötü olan benim. hep kendimi suçluyorum. o da böyle yapınca daha stresli oluyorum. o yüzden o gelirse üstümde yeri varr:KK1::KK1:

Ver kız senin herifin :KK1: Numarasını . Onu arıcam . Bak özge böyel diyo dicem ( hani şu son cümlen var ya işte o :KK9:)

ay pek de düşünceliymiş benim arkadaşımmmmmmm kıyamam teşekkür ederim canım hadi sende stres yapma ki yumoşlar güzel güzel büyüsün ya benim bugün adetin 9. günü ama hiç ağrım falan yok heralde büyümediler benimde yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:

Ayyy bugün herkese ne oldu ki ya. Hep olumsuz düşünce hep olumsuz. Büyücek işte o kadar:KK1:

Hoşgeldin canım. Ahhhh kıyamam hemen de alınırmış. Güldenizin heyet vardı ya canım ondan yoksa hepinizi merak ediyoruz

hoşbulduk canım evet ya güldenizi bende çok merak ettim inşallah kötü bişey yoktur sen nasılsın canım dikkat et kendine bebişede iyi bak annesi

Ver kız senin herifin :KK1: Numarasını . Onu arıcam . Bak özge böyel diyo dicem ( hani şu son cümlen var ya işte o :KK9:)

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yaa burası öyle bir yer ki kimseyle konuşamadığımız en mahrem seyleri bile paylaşabiliyoruz birbirimizle.. insanın yatak odası en mahremi. ama hepimiz birbirimizin hakkında çok şey biliyoruz.. yaa ayakları havaya dikip yazıyoruz burada yaa:KK1::KK1::KK1::KK1: daha ne olsuun. o yüzden burada kendimizi iyi hissediyoruz galiba:KK76::KK76::KK76::KK76:

X