klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aaa öyle soylemek cıkar bunları aklından az once sıtresle ılgılı denızın yazdıklarını okumadın herhalde( uzundu bıraz ama :) bende zorla okudum :) ) ayrılık fıkrını falan at kafandan bu ay olacak ınsallah hep oyşe de. rabbım bazen sınavı agır oluyor. ne yapalım bız elımızden geldıgı kadar sabredersek bu sınava oda mukafat olarak gonderır bebıslerımız sen merak etme ınsallahhhh
ben yazmadım kopyaladım istanbul tup bebek den orda yazıyordu....
ordakı keçi bana benzıyor :)
sen o kadar zayıf ve sıskamısınnn :KK33:
Topiği gören burdakiler delirdi dicek:KK37::KK35:

ben inkar etmiyorum artık :118:

uzak yerlerde de olsa aynı seyleri düşünüyoruz diyor ve bu tatsiz konuyu kapatıyorum özge.....

umut bizim herseyimiz canım senin bir cıkmıs ben sana 3.5 dedim 2 dedim 1.2 cıkmıstı bir keresinde onu demedim dr söktürücü vermedi 1.2 diye bir daha yaptı oda 1.2 cıktı ve o gun adet oldum bak bu ayda sökturucuden 1 tane içtim oldum aslında sokturcu ıcın ugrasan ama 1 taneyle adet olan biri var bunun konuyla alakası yok ama dıp not olsun ilersiiçinn

aman ıste yoksa vakıt gecmıyor canım ya :)
ılla bırseylerı bekleyecen umıtlenecen ıste . ümitlenme demiyorum be çocoğum. ümitlendin de ne oldu diyorum:)))))))))))))))

aman ne bileyim kızlar ben bu günlerde iyi değilim galiba. bu ay boşa geçti ondan herhalde. umudum yok. bu bizim imtihanımız. doğru söylüyorsunuz ama ne bileyim bazen böyle aptallaşıyorum işte. küs olduğumuz için herhalde:KK14::KK14:

ay gamze nerden buldun yaaa.. çok güzelmiş

O zaman gidip bu gece barışıyorsun şekerim. Dövücem valla. Kocaya küsülmez. Barış valla konuşmam:KK19:

Kız senin de canın zılgıt çekiyor galiba. Hepinizi sıra dayağına çekicem ama aaaaaaa:KK20:
:KK60: :KK60: :KK60:
aman ıste yoksa vakıt gecmıyor canım ya :)
ılla bırseylerı bekleyecen umıtlenecen ıste . ümitlenme demiyorum be çocoğum. ümitlendin de ne oldu diyorum:)))))))))))))))
:KK60: :KK60: :KK60: öyle canım erken ogrenmeni bundan istemedim kafan karıscak dıyee
tamam canımın içi kapattık. fazla azar işitmeyelim :18::18:

hep senin yuzunden banada kızdı hoca hep yaramazlık yapıyosun :KK19:

O zaman gidip bu gece barışıyorsun şekerim. Dövücem valla. Kocaya küsülmez. Barış valla konuşmam:KK19:
ıhhhh barışmamm. sen küs. gelir senle barışırım gönlünü alırım ama onunla olmaz arzucum :KK14::KK14: erkek değil mi elbet gelecek:KK1::KK1::KK1::KK1:
kız ben gıbı yap küs ol olmasına ama çalısmayıda ıhmal etme:)

canım ben de geçen ay öyle yaptım. çatlatma iğnesi vuruldum ve biz tam 36 saat sonra küstük:KK1::KK1: ama o hafta küs olsam da devam ettim. bu ay yumoşum yok diye çok sallamıyorum. hep ben mi düşünücem ama bu günleri kaçırmayalım diye. biraz da o düşünsün.

merhaba kızlar.. benim ismim listede ısrarla fonduntan kamış anlaşılan:KK1: aranızda morfoloji sorunu olup aşılama deneyen oldumu:26:

Kızlar merhaba nasılsınız bugün işlerim vardı hiç yazamadım anca okudum yazılanları gerçi kimsede merak etmemiş zaten beni :KK25::KK25::KK25::KK25:

o nasıl oluyor bacım

şöyle oluyor canım. küs olmadıgınız gun adamı tembıhlıyorsun. adetten sonrakı su gunlerı ıyı degerlendırmemız gerek. bız kus bıle olsak konusmasakda. ıhmal edılmeyecek dıyorsun sert bıır ıfade ole. onceden tedbırını alıyorsun. boylece esın küste olsa o tarıhlerı dıkkate alıyor:) bu cogu zaman barısma vesılesı bıle oluyor :)

ıhhhh barışmamm. sen küs. gelir senle barışırım gönlünü alırım ama onunla olmaz arzucum :KK14::KK14: erkek değil mi elbet gelecek:KK1::KK1::KK1::KK1:

canım ben de geçen ay öyle yaptım. çatlatma iğnesi vuruldum ve biz tam 36 saat sonra küstük:KK1::KK1: ama o hafta küs olsam da devam ettim. bu ay yumoşum yok diye çok sallamıyorum. hep ben mi düşünücem ama bu günleri kaçırmayalım diye. biraz da o düşünsün.

Kız inatlık yapma . Bebiş olduktan sonra küsersin 1 sene. Zaten küsmesende farketmez :KK1:

X