klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar Bn medicana hastanesinde anestezili 1000 TL çektirdim ama Dr m da Prof ondan olabilir..hiçbişey anlamadım bile çok şükür tüplerim de acıkmış şimdi beklemedeyim

Soğan kürünü bu au yaptım. Kaç ay daha yapcam

Esimin snucları iyi uf drrk tüp mü der ya

Sen nasl yaptn soğan suyunu bakm bnmki gibi mi :) snn sıkıntın ne

Canim ben 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadım eşimin sperm testi çok iyi çıktı bende de bi dönem pko var dediler 2 ayrı Dr a gidiyordum biri hormonlara taktı biri pko var gibi gibi..neyse ilaçları kullanmak istemedim her gün hayit otu çayı içerek 1 ayda prolaktin hormonu mu düşürdüm bidahada yükselmedi..2 ay da ard arda soğan kürü yaptım web sitesinde Prof Dr ibrahim saraçoğlu na mail attim ona göre..hepsi düzene girdi bu ay da hsg yaptırdım tüplerde açık inşallah bakalım bu ay nolacak

Sen nasl yaptn soğan suyunu bakm bnmki gibi mi :) snn sıkıntın ne

Soğan kürünü de şöyle yaptım
15 gün süreyle her gün 1 öğlen 1 akşam yemeklerden sonra taze
1 bardak suya 1 orta soğanı soyup 4 e bölüp
5 dk kaynatıp çok soğumadan süzüp içtim.
Adetten 2 3 gün sonra başlamıştım.
2. ay da aynı zamanda başlayıp 7 gün içtim bıraktım.
Sonra bi 6 ay yapmamak gerekiyormuş zaten Aralık ocak ti benim 4 ay geçti işte..hiç kist falan yok..

Arkadaş aşılama eşindr sıkıntı olanlara yapılır demişte yorumda ondan sorsm cnm
Cnm es de ki sıkıntıya bağlı o durum kimisinde sıkıntı çok olunca dirk tup bebek diyorlar mesala.
Ama sıkıntı hafifee aşılama öneriyorlar.
Ama çok şükür eşim de herşey yolunda sadece benim yumurtsmimlarim da hafif pko var oda engel değil demişti doktorumuz böyle olduğunu fark etmeden 3 çocuk doğuran var demişti drum.

Heh sağol bacım accık içim rahatlafı :))

İnşllh cnm dualaşalım

Bilmiyorum canım yaa progestan kullaniyorum ya 9nunda yan etkileri olblr ilk zmn belirtiler var gbydim ama şuan bilmiyrm hayrlisi ne diyelim...

İnşallah vardır hayatım inşallah. İçini ferah tut inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…