klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bunu o şekilde anlayamazsın. Onunla bi ilgisi yok.Bnm de öyleydi ve hsg de 2 kanalında tikali çıktı 3 sefer ilaç yollamış doktorum çok uğraştığı beni ama sonunda başardık açıldı dedi çok şaşırmıştım.

UF.. Cok acıdı mı peki
Bide gebe kaldın mı

Anestezili oldum bn özelde. Bise hissetmedim sıradandı agrim olmadı. Acele ettiğimiz için hsg çekildiğim ay adet görünce doktora gittim ve yumurta takibine aldı klomen ve estrofem verdi yumurta catlama boyutuna geldiğinde catlatma ignesi vuruldum ve beklemedeyim

Tabii iğne vurulduktan snra yumurta 36saat içinde catliyr onun için ilişki programı verdi bakalım inş bebisler imiz gelir isteyen herkese nasip etsin rabbim

İnşllah şuan yeğenim geliyodur :)
Çok istiyorum bnde.

Şuan aradım sgk geçerli değil ve 600 lira dedi btanem. 550 hsg 600 aşılama. Heleki şu dar zamanımda. Allah karşılıksız brakmasın bn ne diyim ya

Canım bnm yaa bnde 500 cektrdim hsg ama mecbur özelde çektirmeni tavsiye ederim hekimin tecrübesine önemli muhtemelen oradada anestezili çekiyorlar ozelde

Canım bnm yaa bnde 500 cektrdim hsg ama mecbur özelde çektirmeni tavsiye ederim hekimin tecrübesine önemli muhtemelen oradada anestezili çekiyorlar ozelde
Yöntemimiz farklı ağrısız yöntem dediler canısı. C kollu makine dediler. doktor da cevat bayrak. Ne biliyim valla devlette ha bugn ha yarın ugrasamafdm mecbur özele geldim Allah karşılıksız brakmasın yarabbim

Amin.. nerde ikamet edysun cnm bn izmirdeyim
Aslında vanda oturuyorum oraya grlin gittim. Kendim karadenizliyim. Kaynımı nişanlamaya istanbula geldik. Bnm ailem istanbulda oturuyo. Onlarda kaldım nişandan snra tedavi için :) karışık olduysa da özr dlerm :)

Lanet olası polikistik over engelliyo bebişimi
Paylaşımlarının başını okumadım ama pko artık çözümsüz değil..soğan kürü nü özenle uygulamanı tavsiye ederim..sonra hayit otu aslan pençesi bitki çaylarını günlük tüketmeni.. kilo varsa spor yapmanı ve kan değerlerini insülin direncini kontrol ettirmeni..bir kaç folik çinko Demir takviye ile bile yok oluyor..
Bizzat tecrübe ettim ve bir okadar da tanık oldum..

Aşılamayı erkekte sorun olunca yapıyorlar diye biliyorum sperm az yada hareketi azsa..
Kadında hsg de de sorun yoksa aşılama öneriler..erkekte de hiç sorun yoksa bir kaç ay kendinden olmasını bekleyip direk tüp bebek öneriyorlar "çift taraf sebebi bilinmeyen infertilite"
Neden asilama yapılacak rahim filminden snra tutma ihtimali var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…