klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar bat a 6 kala karnımda gögüslerimde şişlik ve gerilme batma şeklinde kasık ağrıları hissediyorum..bu ay rahim filmi cektirmistim 18 gün oluyor ama onun etkisi mıdır acaba ?
Tüplerim acıkmış belki tuttuysa erken gebelik belirtisi yada ilac falan verildi düşük riski olabilir mi ?

zd86 zd86 canim haberlerini aldim.bebis mi geliyor?inan o kadar mutlu oldumki anlatamam

zd86 zd86 eveeetttt denizzzz çoook sevindim canım benimmmmm. İnş kucağına almak da nasip olsun

Ayyy kızlar doğrumu çok sevindim msj görünce çok duygulandım.. canım benim gözün aydın.. inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın.
Tesekkür ederım kızlar pek girmedıgımden msj ları yeni gördüm

Evet canım kendılıgınden oldu yani anlatcak bişey yok kafam dan atmıştım olmuş öyle yani sen neler yapıyosun
Ben de farklı bir şey Yok Can'ım. Bir kez aşılama oldum sadece. Tutmadı. Bayramdan sonra 2. Aşılamayı düşünüyoruz öyle yani. Bekleme modu :)

Hayırlı ramazanlar konuyu görünce taze iğne vurulmuş olarak hemen katıldım aranıza hamile olanlar allah Tamam'ı a erdirsin benim gibi uğraşanlar da tez zamanda sağlıkla kavussun bebeklerine inşallah sorum şu ilk kez otrivelle vuruldum dün sabah ağrılarım hafif var arada fakat akıntim yok tecrübelerinizi duymak isterim teşekür ederim şimdiden

Hayırlı ramazanlar konuyu görünce taze iğne vurulmuş olarak hemen katıldım aranıza hamile olanlar allah Tamam'ı a erdirsin benim gibi uğraşanlar da tez zamanda sağlıkla kavussun bebeklerine inşallah sorum şu ilk kez otrivelle vuruldum dün sabah ağrılarım hafif var arada fakat akıntim yok tecrübelerinizi duymak isterim teşekür ederim şimdiden
Yıllar gectı hiçbirsey hatırlamıyorum ama belirtıler agrılar vs hepsi boş tek dıyecegım kafan rahat mı aklından atıyomusun o zaman bebek gelir kac klomen kullandım bılmıyorum 2 asılam 3 tüp bebek 2 dış gebelik ve yıllar sonra süpriz bir bebek daha yolun cok basındayım her gun bişey olcak korkusu sarıyor içimi Allaha emanetiz. Bence aklından belirtıymiş vs cıkar gundelik hayatına devam et o gelir zaten

Bende var bitane allaha çok şükür ama 2 dış gebelik hikayesi 5 yıldır da istiyoruz olmuyor kafam hep rahatti aslında bi tane car die ama tedavi sürecine girince insan onun için yaşıyor sende sağlıkla alırsın inşallah kucağına

kızlar merhaba. bu ay yine ovü test başladım. gecen t çizgisi böyle olduğu gün ilişki olmuştu maalesef olmadı. bu sefer bugun degıl de yarın mı olsa. 9.günüm bugün adetin

Eklentiler

• 1496756979162-1319412801.jpg
    1496756979162-1319412801.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 38
X