klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar dr ageldim 9.gun solda 3 sagda 1 yumos olmus .10 13 mm arasi 4 de.dr sizden e2 tahlil istiomu ona gore mi igne verio

Kizlar dr ageldim 9.gun solda 3 sagda 1 yumos olmus .10 13 mm arasi 4 de.dr sizden e2 tahlil istiomu ona gore mi igne verio

Benden eE2 istemişti cnm 423 gibi bişey çıkmıştı altüst değerleri hatırlamıyorum ama..
Ona göre ovitrelle 250 igne vermişti..19 mm tek yumurtam vardı 13.gün

Kızlar bu ay hiç birşey kullanmadan kendimi takipledim. Solda iyi bir yumurta olustu kendiliğinden. 14.gün yumurta takibine gittim yine kendiliğinden o gün çatlamaya başlamış olduğunu söyledi Dr m 3/4 gün ilişki önerdi. Bakalım ne olcak ?!

Bende bu ay klomene başlayacağım geçen ay hiçbirşey kullanmadan takip etti doktor 13. Günde bile yumurtam yoktu bakalım bu ay nasıl olacak

Kızlar lh 12.5 femarra kullandım çatlatma iğnesini dün vuruldum lh sı böyle yüksek olup hamile kalan var mı yumurtam 24 olmus bu arada bilgisi olan paylaşırsa sevınırım beklemek cok zor
Bende klomen kullandm çatlatma iğnemi yaptrdığımda solda 2 yum vardı biri 27 diğeri 21 senin durumun ne oldu

İnşallah olmuştur bebeğin ne durumdasın bnmde 21 ve 27 olmuştu yumurtalarım tuttu mu aeninki

KIZLAR MERHABA--BU AY ILK DEFA KLOMEN KULLANDIM DNRA DR GTIM YUMURTALARIM COK BUYUMUS CATLAMAK UZEREYDI AMA CATLATMA IGNESI VERDI IGNEYI VURDUM 4 GUN ONCE AMA VURDUGUMDAN BERI BEL VE YUMURTALIK AGRILARIM OLUYOR KLOMEN VE CATLATMA IGNESINDEN IYI SONUC ALAN VARMI DR ADETIN GECIKIRSE GEL DEDI AMA

Rabbim herkesede bana da nasip etsin.
Bnde tarlusal kullanıyorum snra rahim filmi ve snra aşılama olacak. Çok istiyorum ya.
Bana içimi rahatlatacak bişeyler soyleyn kzlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…