klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gunaydin herkeseee
İyi geceler yarın iş başı sanırım aynen devam mı banakaya
devam canim.ama izindeyim bu hafta.gecen hafta tedavideydim opum falan oldu.transfer olur diye uzun almistik izni o da olmadi.
ay cok sevındım canım benım.Allah bagıslasın.dogduda mı 2 aylık karnında mı yoksa?aynen bnde femara ıstıcem bayramadan sora doktorumdan.gonal f le asılama oldum ben nasıp olmadı :KK43:
rahim filmi cekildin mi?ya da esine sperm testi yapildimi?bunlar yapilmadan tedavinde ilerleme.onemli ayrintilar bunlar.ben de 3 ay femera kullandim.hamile de kaldim ama dis gebelikle sonuclandi.bu surec cok yorucu.ben 4 senedir ugrasiyorum.artik tup bebekle noktaladik.transfer gunumj bekliyorum.10 tane buz bebegim var

gunaydin herkeseee

devam canim.ama izindeyim bu hafta.gecen hafta tedavideydim opum falan oldu.transfer olur diye uzun almistik izni o da olmadi.

rahim filmi cekildin mi?ya da esine sperm testi yapildimi?bunlar yapilmadan tedavinde ilerleme.onemli ayrintilar bunlar.ben de 3 ay femera kullandim.hamile de kaldim ama dis gebelikle sonuclandi.bu surec cok yorucu.ben 4 senedir ugrasiyorum.artik tup bebekle noktaladik.transfer gunumj bekliyorum.10 tane buz bebegim var
Bir güzel dinlenmiş olursun ee zaten önümüzdeki haftada bayram tatili ne güzel uzayacak tatilin

Oy oy oyy canim yaaa.seni gorunce nasil mutlu oluyorum yaa..yani bi uzaniyorum bi kalkiyorum oyle iste canim.sen ne yapiyorsun SU yumuz nasil.kime benziyor
Sağol tatlım benim . Nasıl rahat ediceksen öyle yap kasma kendini . Gündüz uykusu hiç yok diyebilirim gece uyuyor o yüzden şimdide ayağımda uyanınca hafif hafif sallıyorum . Bana benziyor :KK48: eşimide anımsatıyor ama eşim tutturmuş bana hiç benzemiyor aynı sen diyor

Sağol tatlım benim . Nasıl rahat ediceksen öyle yap kasma kendini . Gündüz uykusu hiç yok diyebilirim gece uyuyor o yüzden şimdide ayağımda uyanınca hafif hafif sallıyorum . Bana benziyor :KK48: eşimide anımsatıyor ama eşim tutturmuş bana hiç benzemiyor aynı sen diyor
:KK49:annesi benzesin kiz tabi.anne fistik.gibi o zaman su aselde fistiktir..oyy simdi alsam onu koklasam.koklasamm

Selam kızlar maşallah ortalık senlenmıs. Okuyayım derdim yetısemdımama çok güzel hqberler görüyorum maşallah. Hep buralardayım. Okudum ama eşiklerden kımse yoktu. Şükür kavusturana

X