klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sorma canim ya.insallah hersey yolunda gider.ben 112.5la basladim ama korkuyorum.persembe bakilcak e 2 ye
Valla bnn 4gun 100luk vurduktan sonra 1200du e2 dr uçmuş resmen dedi. Hemen bi igne ekledi yanina. Ama dha oncekinde gonalf 75 ile baslamistim.o zaman boyle olmamış ti. Hatta sonra 150 ile devam ettim. O zaman daha kiloluydum insulin direncim varmis bilmiyrdm. Beslenmeye dikkat etmedimpek ve ohss olmadi. Simdi her sey daha olumlu ama bu sefer de boyle malesef:KK43:. Kesin olarak opudan sonra belli oluyormus bakalim bnm opu yakin gibi

ben 3 gün vurulup gitmiş olucam doktora.ya geçen sene ben gonal f yine kullandım.ve az dozda başlamıştık.geç cevap verdi yumurtalar.belki böle fazla başlaması daha ıyıdir.

Evet hastanedeyim.dun rahim kalinligindan dolayi kurtaja aldilar ve anestezisiz.omrumden omur gitti.simdi kan verdim insallah beta hcg dusmustur ..dua et ne olurrr
Ins düşmüştür canım.neden anastezi yapmadılar ben 2 kere kürtaj oldum 2 sindede anestezi yaptılar. Zaten zor bir süreç nasıl dayandın Allah sabır versin canim

Günaydın kizlar bende bu ay klomen kullanmistim. Adetim 1 hafta gecikti.Dunde beta baktirdim 137 cikti...Yarin tekrarlanicak...
Sizce degerim nasil bu sonucla saglikli gebelik olurmu?
Bi kez kimyasal oldu korkum var bilgisi olsan yazsin lütfen:KK51:
Hayırlısı olsun canım. Haber verirsin yine sonucunu. Bende dün başladım bakalım ne olcak

[QUOTE="fulya3535, post: 407tüp 15, member: 5272için bi Valla bnn 4gun 100luk vurduktan sonra 1200du e2 dr uçmuş resmen dedi. Hemen bi igne ekledi yanina. Ama dha oncekinde gonalf 75 ile baslamistim.o zaman boyl. olmamış ti. Hatta sonra 150 ile devam ettim. O zaman daha kiloluydum insulin direncim varmis bilmiyrdm. Beslenmeye dikkat etmedimpek ve ohss olmadi. Simdi her sey daha olumlu ama bu sefer de boyle malesef:KK43:. Kesin olarak opudan sonra belli oluyormus bakalim bnm opu yakin gibi[/QUOTE
Bende ohs oldm doktrlarm bu tup bebegin tutmasi icin avantaj sagliyo ohs olanlarn cognn tutuyoms tabi benm tutmadida tabi ohs ileri derecede oldgnda ciddi skintlar yaratyo allah hayirlisini versn insall hepinizn

[QUOTE="fulya3535, post: 407tüp 15, member: 5272için bi Valla bnn 4gun 100luk vurduktan sonra 1200du e2 dr uçmuş resmen dedi. Hemen bi igne ekledi yanina. Ama dha oncekinde gonalf 75 ile baslamistim.o zaman boyl. olmamış ti. Hatta sonra 150 ile devam ettim. O zaman daha kiloluydum insulin direncim varmis bilmiyrdm. Beslenmeye dikkat etmedimpek ve ohss olmadi. Simdi her sey daha olumlu ama bu sefer de boyle malesef:KK43:. Kesin olarak opudan sonra belli oluyormus bakalim bnm opu yakin gibi[/QUOTE
Bende ohs oldm doktrlarm bu tup bebegin tutmasi icin avantaj sagliyo ohs olanlarn cognn tutuyoms tabi benm tutmadida tabi ohs ileri derecede oldgnda ciddi skintlar yaratyo allah hayirlisini versn insall hepimzn bebisleri olur

Ins düşmüştür canım.neden anastezi yapmadılar ben 2 kere kürtaj oldum 2 sindede anestezi yaptılar. Zaten zor bir süreç nasıl dayandın Allah sabır versin canim
Allah razi olsun cnm.anestezili yaomadilar yaa.cok zordu cook.zaten dedigin gibi ruh halimiz aci cekiyor bide bedenen aci cektirdiler.Allah beterinden korusun diyelim.yarin kan vercem insallah duser yaa

Canim san nasilsin dusmusmu hcg ne durumdasn
Beta hcg ignenin 4.gunu 8900cikmisti doktorlar bazi hastalarda yukselebiliyor dedi.bugun doktor dediki 7.gun kritik bi gun yani yarinn.kan verecem eger dususteyse tedaviye cevap veriyorsun dedi doktor.hayirlisiyla yarin bi dususte oldugunu goreyim ohh az da olsa rahatlayacam.1haftadir hastanedeyim cok bunaldimm

muhammedominşallah : 40746737 .!.:
Beta hcg ignenin 4.gunu 8900cikmisti doktorlar bazi hastalarda yukselebiliyor dedi.bugun doktor dediki 7.gun kritik bi gun yani yarinn.kan verecem eger dususteyse tedaviye cevap veriyorsun dedi doktor.hayirlisiyla yarin bi dususte oldugunu goreyim ohh az da olsa rahatlayacam.1haftadir hastanedeyim cok bunaldimm
Haklisin canim ya insallah tez zamanda cikarsin dusmezse ne yapacklar

Kızlar geçen ay 40larda olan e2 değerim Yüzünden aşılamam iptal edildi, bu ay klomen+gonalf kullandm 8. Günü e2 600lerde bu da çok yüksek sanirim of napicam ben :KK43:((

[QUOTEiğneveripltinay, post: 40749352, member: 395888"]Kızlar geçen ay 40larda olan e2 değerim Yüzünden aşılamam iptal edildi, bu ay klomen+gonalf kullandm 8. Günü e2 600lerde bu da çok yüksek sanirim of napicam ben :KK43:(([/QUOTE]
Ek bi igne verip yukselmesini engelliyrlar canm bildgm kadaryla

X