klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben aralik ayinda yaptirdim cok rahat bir islem ozel tip merkezinde yaptirdim anesteziye gerek yok agri sizi olmuyo islem sirasinda bende cok korkuyordum ama yaptirdiktan sonra bosuna korkuyormusum dedim :)

canım naptın doktora gıdecektın bugun hayırlı guzel haberler verirsin inşallah

Sabah gittim muayene oldum rahim kalinligin iyi dedi progestan kullaniyorum ilaci artiracakti gerek kalmadi ayin 15inde belli olur dedi cok sabirsizlaniyorum

Canim ben.polip ameliyati olmustum nisanda.bugun ultrasonra yine gorundu ama supjeli dedi rahim kalin oldugundan oylede gormus olabilirim dedi ultrasona bakan doktor.sonucu nuvit hocaya gosterdim yine polip ciktiii dedi neyse dedi bu ay bi dene bakalim insallah hamile kalirsin dedi.26 si adet gunum o zaman bi gel dedi bakalim.senin niye lekelenmen olmus.adetine.ne kadar var ki
Lekelenme gununden hesaplayacak olursakgunu sayilir rahim duvari kalindi zaten sag tarafta kist vardi ya hersey hormnlar felan superdi doktar bu ay umutluyum dedi rahimde iltihap var tabi ayin 19da tekrar gitcem yumurtalara bakcak hayirlisi bakilm sanada cok gecms olsun tatlm

elifim ben hamileyim ve senin için cok cok cok dua ediyorum Erzurum ve yakup hoca diyorum Allah razı olsun. birde bu yakında tekrar denemek istersen beni ara mutlaka görüşelim...hep duamdasın sen de cok dua et olur mu sağ salim bebişimi alayım kucağıma inanamıyorum hala...

arkadaşım merhaba,evladını Allah bağışlasın. darısı başımıza inşallah. yakup beyi araştırıyorum da sana bişey sormak istedim. yakup bey çok yoğun ve randevu vermeyen bir doktor. ayrıca asık suratlı :KK70: araştırmaya mı gittin sen? yoksa muayenehanesi mi var? bana detaylı anlatır mısın lütfen çok ihtiyacım var vereceğin bilgilere. özelden de yazabilirsin

arkadaşım merhaba,evladını Allah bağışlasın. darısı başımıza inşallah. yakup beyi araştırıyorum da sana bişey sormak istedim. yakup bey çok yoğun ve randevu vermeyen bir doktor. ayrıca asık suratlı :KK70: araştırmaya mı gittin sen? yoksa muayenehanesi mi var? bana detaylı anlatır mısın lütfen çok ihtiyacım var vereceğin bilgilere. özelden de yazabilirsin
merhaba. evet yakup bey tam anlattıgın gıbı bırı :) ama hem yakup bey hem bunyamın bey cok ıyıler. yakup hoca arastırmada muayene edıyor. saat 3 ten sonra kendı odasında olıyor ozel muayene ucretı alıyo 122 tl. eger muayene olavaksan sana tavsıyem adet oldugun gununn ertersı guınu oğleden sonra saat 2 de gıt. hemsıresı senı yonlendırı zaten...

Ya ben ailemi ziyarete gidecegim subat
merhaba. evet yakup bey tam anlattıgın gıbı bırı :) ama hem yakup bey hem bunyamın bey cok ıyıler. yakup hoca arastırmada muayene edıyor. saat 3 ten sonra kendı odasında olıyor ozel muayene ucretı alıyo 122 tl. eger muayene olavaksan sana tavsıyem adet oldugun gununn ertersı guınu oğleden sonra saat 2 de gıt. hemsıresı senı yonlendırı zaten...

Aa oyle mi? Bunu bilmiyodum. Bir kere sabah erkenden gittim, allaaahhhh.... o ne curcuna o ne karmaşa :) cok iyi bir doktor olduğuna eminim. Ailemi ziyarete gidicem subatta. Insallah şartlar uygun olur da gidebilirim. Teşekkür ederim bana vakit ayirdigin icin canim. En kisa zamansa sifa bulmak ümidiyle...

merhaba bende yeni uyeyım 2 senelık evliyim esımde ve bende bi sorun cıkmadı 2 ay once klomen tedavisine basladım bu ay doktorum klomeni adetin 6 gunu baslattı ve 4 gun sonra cagırdı catlatma iğnesi yapcaktı ama melesef yumurtam kendiğinden catlamıs o gun ve erttesi gun yakınlas dedi ogun yakınlasma oldu ama ertesi gun adet kanaması gibi kanamam oldu dr. ulasamadım nete baktım yumurtlama kanaması diye yazıyordu. bizde yakınlaştık öle olunca sonra kanamanın 3 gunu dr. gittim test yaptı dıs gebelik ıcın sonuc normal cıktı bu ay bos gecelim dedi.adet dedi. ama nasıl olur ben ayın 27 adet gördum sızce??

arkadaşlar merhaba. 16 aylık evliyim. ve 12 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruzz tutmadı.tüm DEGERLERİM NORMAL. Eşimin degerleride normal. ve klomen denedik yaramadı. 3 gün evvel hsg cekildim temiz cıktı. doktorum bu ay korunun dedi. ama bazı doktorlar korunmayın diyormuş. ne yapacagımı sasırdım. yardım edermisiniz??

arkadaşlar merhaba. 16 aylık evliyim. ve 12 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruzz tutmadı.tüm DEGERLERİM NORMAL. Eşimin degerleride normal. ve klomen denedik yaramadı. 3 gün evvel hsg cekildim temiz cıktı. doktorum bu ay korunun dedi. ama bazı doktorlar korunmayın diyormuş. ne yapacagımı sasırdım. yardım edermisiniz??
Canim rahim filmi cekildikten sonra doktrlar bir iki ay doktrlar gebeligin yuksek oldugunu soyluyo nitekim benm ablm rahim filmnden sonraki ay hamile kaldi sen calismalari hizlandr insallh hayirli guzel sonuclar alirsn

X