klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

s.a.kızlar bende iki senedir bebek hasreti çekiyorum. Hormon testi idrar tesri ultrasonda bakmak rahim filmi bunları yaptırdı doktor ve hepsi normal eşimdede sorun yok ama olmadı. Doktora gittim adetin ilk günü gel ilaç tedavisine başlayalım dedi doktor sormadımda ne ilacı die hangi ilaçlı tedaviye başlayabilir acaba. Rabbim hepiniizin kalbindekini nasip etsin inş
s.a.kızlar bende iki senedir bebek hasreti çekiyorum. Hormon testi idrar tesri ultrasonda bakmak rahim filmi bunları yaptırdı doktor ve hepsi normal eşimdede sorun yok ama olmadı. Doktora gittim adetin ilk günü gel ilaç tedavisine başlayalım dedi doktor sormadımda ne ilacı die hangi ilaçlı tedaviye başlayabilir acaba. Rabbim hepiniizin kalbindekini nasip etsin inş
Klomene baslatirlar..insallah en yakin zamanda evladina kavusursun.bende iki yillik evliyim iki defa hamile kaldim ama dusuk oldu.nasip...

İki sefer kullandim cnm bikeresinde yumurtalar buyudu catlayamdan kise donustu.simdi tup bebek klinigine yonlebdirdiler bu ay muaynem var regl olunca gitcem bakcaklar neye elverisli vucudum asilamami tup bebekmi.sende ne kisti vardi cnm

İki sefer kullandim cnm bikeresinde yumurtalar buyudu catlayamdan kise donustu.simdi tup bebek klinigine yonlebdirdiler bu ay muaynem var regl olunca gitcem bakcaklar neye elverisli vucudum asilamami tup bebekmi.sende ne kisti vardi cnm

Insallah canim...bence verirlerr..vermeselerde onlar bakarr...kafani rahat tut yeterr...elinden geleni yap sonra allaha birak..nasipde varsa geliyir yoksa yok...

13 gun once yaptirdim bende asilamami..ama negatif malesef...evet semen yikamaya ayri ucret aliyorlar..ben 550 li asilama..150 de yikamaya verdim..ilaclar haric 700 ilaclarla beraber 1000 i gectii...

Nasip kismet..insallah senin nasibinde vardir bu ay...
merhaba yazıyı görünce dayanamadım ve yazmak istedim aşılamaya bu kadar para vermek pek mantıklı gelmedi bana fazla almışlar bence...

kızlat hayırlı geceler. Adetime 3 4 gün var ama az önce afedersiniz lavaboya gittigimde peçeteye koyu pembe bi leke geldi bu neydi acaba . Hep 4 5 gün geç olurdum edet bu sefer erken mi oldum acaba

kızlat hayırlı geceler. Adetime 3 4 gün var ama az önce afedersiniz lavaboya gittigimde peçeteye koyu pembe bi leke geldi bu neydi acaba . Hep 4 5 gün geç olurdum edet bu sefer erken mi oldum acaba
Insallah yerlesme kanamasidir..galiba bu ay hicbir ilaç kullanmamistin.hep gec oluyrsan bu kadat erken olman garip olur.sabirla bekleyelim bakalim

X