klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben de özledim cnm ya .... Umut ne yapsın işte, son hız yaramazlığa devam. Çok aşırı derecede hareketli. 6 aylık olmadan emekledi. Şimdide tutunup kalkıyor. 1-2 aya yürür diyor herkes, yürürse ne yaparım onu düşünüyorum.daha şimdiden her yeri karıştırıyor :KK43:( hep peşindeyim anlayacağın. Çocuk uykusunda bile 2 dk durmuyor. Anlayacağın sosyal hayat sıfır....
buyudu bıdık sen hamilelikde cok hareketlıydın oda sımdı boyle hiç sasmıyorum ah benımde olsa da 1 dk nefes alamasam bende evde boyle bosbos sıkılıyorum işde :KK22:

merhaba bende 7 senelik evliyim.. hiç hamile kalmadım. hiçte korunmadım... geçen sene ilk defa aşılama yaptırdım zeynepkamilde oda tutmadı... geçen ay yine aşılama yapılacaktı ama yumurta sayısı normalden fazla olduğu için aşılama iptal edildi... bu siteyi okuyupta yapmadığım kür kalmadı... ama rabbim izin vermeyince olmuyor işte.... hiç biri sorunumuz yok eşimle ... ama bebek olmuyooorrr

merhaba bende 7 senelik evliyim.. hiç hamile kalmadım. hiçte korunmadım... geçen sene ilk defa aşılama yaptırdım zeynepkamilde oda tutmadı... geçen ay yine aşılama yapılacaktı ama yumurta sayısı normalden fazla olduğu için aşılama iptal edildi... bu siteyi okuyupta yapmadığım kür kalmadı... ama rabbim izin vermeyince olmuyor işte.... hiç biri sorunumuz yok eşimle ... ama bebek olmuyooorrr
hayıt suyunu denedin mi yaptığın kürler arasında belirsiz infertiliteye 9 sene üzerine hamile kalan var bu sitede gördüm

Kizlarr gecen hafta asilamam oldu...7 ay sonunda asilama oldu..umit kestigim yumos birden buyudu ve sonrasinda asilama...beklemedeyim simdii..

buyudu bıdık sen hamilelikde cok hareketlıydın oda sımdı boyle hiç sasmıyorum ah benımde olsa da 1 dk nefes alamasam bende evde boyle bosbos sıkılıyorum işde :KK22:
Ah cnm ya, inş rabbim sanada en kısa zamanda verir. Artık söyleyecek , teselli edecek sözcüklerde kalmadı :KK43:(

Kizlarr gecen hafta asilamam oldu...7 ay sonunda asilama oldu..umit kestigim yumos birden buyudu ve sonrasinda asilama...beklemedeyim simdii..
Hayırlısıyla tutar aşılaman inş cnm, kendine dikkat et

• Beğen
Reactions: WAW
Ben 25_26 günde bir adet görürüm ve enson 25 temmuzda adet gördüm yanlız eşim birlikte oluş tarihim 13 14 ağustos ve ben ağustosun 20 sinde bekliyordum adet olmayı ama olmadım bugün ayin 27si ve hala olmadım dün kan testi yaptırdım negatif şaşırdım kaldım umutlanmalimiyim bilmiyorum benimle aynı durumu yaşayan varmı ne yapmalıyım yardım edin lütfen fikirlerinize ihtiyacım var lütfeeeeen...:-(

kızlarr ben çooookkk uzun bir aradan sonra tekrar döndüm. ama boş döndüm :) maalesef hala bebiş yok. nolcak bizim bu halimiz. haftaya ilk de fa aşılama yapılcak

Ben 25_26 günde bir adet görürüm ve enson 25 temmuzda adet gördüm yanlız eşim birlikte oluş tarihim 13 14 ağustos ve ben ağustosun 20 sinde bekliyordum adet olmayı ama olmadım bugün ayin 27si ve hala olmadım dün kan testi yaptırdım negatif şaşırdım kaldım umutlanmalimiyim bilmiyorum benimle aynı durumu yaşayan varmı ne yapmalıyım yardım edin lütfen fikirlerinize ihtiyacım var lütfeeeeen...:-(

Canimm kandami baktirdin..kanda baktirdiysan dogrudur sonuc..bi kac gun daha bekle olmazsan dr git..

Yumurtan catlamamis olabilirr...bide kilo artisin olduysa oda bozuyor arada dengeyi...

herkese merhabalar.bende yeni uyelerdenım.6 aydır cocuk dusunuyoruz fakat 4 ay once düşük yaptım.sürekli doktorlara gitmekten çok sıkıldım.en son soğan kuru aslan pencesi denedım ama malesef yıne yok.artık doktora gitmek istemiyorum.sızden rıcam klomenı nasıl kullandınız.bende baslayacagım regli donemının 5. gunu gunde 2 diye bılıyorum ama kaç gün.lutfen kulananlar cevap yazabılırmı tesekkurler.

herkese merhabalar.bende yeni uyelerdenım.6 aydır cocuk dusunuyoruz fakat 4 ay once düşük yaptım.sürekli doktorlara gitmekten çok sıkıldım.en son soğan kuru aslan pencesi denedım ama malesef yıne yok.artık doktora gitmek istemiyorum.sızden rıcam klomenı nasıl kullandınız.bende baslayacagım regli donemının 5. gunu gunde 2 diye bılıyorum ama kaç gün.lutfen kulananlar cevap yazabılırmı tesekkurler.
Dr kontrolu olmadan kullanma bence

Dr kontrolu olmadan kullanma bence
ben çok sıkıldım artık.çokda uzgunum bu ay preseed de kullandım ama boş.tıp bilgim var fakat ınsan kendıne gelınce caresız kalıyor.klomenin etken maddesi sadece yumurtaları geliştirmek herhangı bı yan tesırı yok bulundugum yerde duzgun bı doktorda yok zaten

ARKADAŞLAR 3 YILLIK EVLİYİM ÇOCUK İÇİN HASTANEDİYDİ TEDAVİYDİ UGRASTIK OLMADI YARIM KALDI VS..VS... HATTA BURADA BİR COK FORUMDA YAZMIŞLIGIM VARDIR. SİZE ÖNCELİKLE TAVSİYEM ACİZ OLDUGUMUZU KABUL EDİP HERŞEYİ ALLAH'A TESLİM EDELİM VE ÇOK DUA EDELİM :) BU BİRİNCİ MADDE İKİNCİSİ HAMİLE KALMAYA CALISTIGINIZI UNUTUN :) 3. HEM KENDİNİZE HEM BEBEK İSTEYENLERE DUA EDİŞE DEVAM.
  • 1 TATLI KAŞIGI HAYIT TOHUMUNU 1 SU BARDAGI KAYNAR SUYA ATIP DEMLENİŞİNİ BEKLEYİN.10 DAKİKA SONRA İÇEBİLİRSİNİZ.BEN TOHUMLARI DA SÜZMEDEN İÇTİM.
  • AYNI GUN EŞİMLE BERABER YENİBAHAR TOHUMU İÇMEYE BAŞLADIK.HER GECE UYUMADAN 2 TANE İÇTİK(BANA DEDİKLERİNE GÖRE NE KADAR İÇERSEN O KADAR COCUGUN OLUR :) )
  • YİNE AYNI TARİHLERDE EŞİM 4 HAFTA ÜSTÜSTE CUMA GÜNLERİ SELAYLA NAMAZ ARASINDA 1000 TANE YA EVVEL CELLE CELALUHU İSMİNİ ÇEKTİ.
  • YİNE AYNI TARİHLERDE 7GÜN ORUÇ TUTUP İFTARDA ORUCU21 KEZ YA MUSAVVİR CELLE CELALUHU İSMİNİ CEKEREK ACTIM.
  • EŞİMSE YİNE AYNI TARİHLERDE SANIRIM 3GÜN(7 DE OLABİLİR UNUTTUM) ORUÇ TUTUP ORUCU AÇARKEN 21 TANE YA MUSAVVİR CELLE CELALUHU İSMİ ŞERİFİNİ SUYA OKUDU VE İÇTİ.
  • BU ARADA BEN İKİ KEZ ADET OLDUM.İKİNCİ ADETİMDEN SONRA OVULASYON GÜNÜMDE GECE UYUMADAN 2 TANE YENİ KARANFİL TOHUMU İÇTİK.(SONRA HİÇ KONUŞMAYACAKSIN EŞİNLE!!! )ARDINDAN 2 REKAT NAMAZ KILDIK VE YİNE HİÇ KONUŞMADAN İLİŞKİ... SONRA DUA EDİN UYUYUN .
  • ASILAMA VE TÜP BEBEK YAPTIRANLAR BELKİ İNANMAZSINIZ BENİMDE AYNI SEYLER BAŞIMDAN GECTİĞİ İÇİN SOYLUYORUM.BU ANLATTIKLARIMDAN SONRA ERTESİ GÜN 20 DK TRAMBOLİNE BİNDİM.2.GUN YİNE YEGENİMİ KIRAMADIM 20 DK TRAMBOLİNE BİNDİM.ERTESİ GUN KAPLICAYA GİTTİK İLTİHAP SOKUCUYDU SUYU 4 SAAT SUDAN CIKMADIK....2 GÜN SONRA DENİZE GİTTİK Bİ HAFTA SUDAN CIKMADIM ATLADIM METLEDİM.VE Bİ DAHA ADET GORMEDİM.ŞU ANDA 5 HAFTALIK HAMİLEYİM.Bİ KEZ DAHA ANLADIM Kİ ALLAH COK COK COOOOK BÜYÜK.
  • EĞER İNANARAK YAPARSANIZ ALLAH EVELALLAH HAZİNESİNDEN BİZE DE VERİR.BEN FORUMA COK GİREMİYCEM SORULARINIZ OLURSA İŞE BAŞLADIM ÇUNKU.((((((((((( YANLIZ BİZ NAMAZDAN SONRA TOHUMLARI İÇMEYİ BIRAKTIK EVE DÖNÜNCE RAHAT RAHAT UYGULARIZ DİYE)))))))))) SİZ YİNE İÇMEYE DEVAM EDİN GEBELİĞİ ÖGRENİNCE BIRAKIRSINIZ.
  • BİRDE TOHUMLARI EN FAZLA 3 AY İÇİN SONRA ARA VERİN MUTLAKAA!!!!!!!!
  • VE TABİ O SIRA DA OLUR BEBİŞLER EVELALLAH :) :) :)
  • BANA DA DUA EDERSENİZ SEVİNİRİM BEBİŞ VE BEN SAĞLIKLA KURTULALIM. ALLAH İSTEYEN TÜM MÜSLÜMAN KULLARINA HAYIRLISAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN....

ben çok sıkıldım artık.çokda uzgunum bu ay preseed de kullandım ama boş.tıp bilgim var fakat ınsan kendıne gelınce caresız kalıyor.klomenin etken maddesi sadece yumurtaları geliştirmek herhangı bı yan tesırı yok bulundugum yerde duzgun bı doktorda yok zaten
sen bilirsin ama yumurta buyur catlamassa kist olma ihtimali var

arkadaşlar merhaba ben cuma günü aşılama yaptıracagım eşimin değerleri düşük normalde aşılama yapılacagı gün spermler yıkandıktan sonraki değerleri söylüyolar mı bizee bilgi vermek adına hastaneye sordugumda öle bişi yok dediler tuhafıma gitti ben ne kadar spermle aşılama yapıldıgını öğrenemeyecekmıyım..

X