klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım çook sevindim senin adına Allahım sağlıklı kucağına almayıda nasip etsin..canım benimde sorunum aynı erken yumurta rezervi azlığı 32 yaşında öğrendim bu durmumu 3 kere tüp bebek yaptırdım tutmadı çook üzüldüm çook ağladım ama ağlayarak üzülerek olmuyormuş bende boşverdim artık Allahım ol derse olur olmuyorsada vardır bir bildiği...ama bazen annelik duygusunu bastıramıyor mallesef aklıma gelince çok üzülüyorum..bende bu kadir gecesinde çook dua etim canım Allahım dualarımızı kabul etsin..sana sorularım olucak canım senin fsh hiç bakılmışmıydı ve amh değerlerine...

FSH normal değer AMH 1,16 çıkmıştı KLOMENle 2,64 çıkmıştı

merhaba;

hamile kalana kadar buraya sürecimi yazayım eskilerden kimse yoksada:KK1:

bugün doktordaydım.sağ ve solda 20 ve 18 mm olan iki yumoşum var.preglny vuruldum öğlen.normalde doktor hiç ilaç vermemişti ama ben serophene kullandım gizlice.söylemedim de doktora.ilk kez serophene ile 2 yumoşum oldu hep 1 oluyordu.

Bende 18 gün önce catlatma yattirdim ve adettim 4 gün geçti bilgisi olan varmı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba;

bugün doktordaydım.sağ ve solda 20 ve 18 mm olan iki yumoşum var.preglny vuruldum öğlen.normalde doktor hiç ilaç vermemişti ama ben serophene kullandım gizlice.söylemedim de doktora.ilk kez serophene ile 2 yumoşum oldu hep 1 oluyordu.

Senin izinden gitmeyi dusunuyorumm 😊😊😊😊 hic soylemedinmi ilac ictiginii..bende soylesemmi soylemesemmi diye dusunuyorumdaa...

Pek kimse gelmesede bende takipdeyimm burayii....insallah bizlerde yazicaz o mujdeli haberii...

Senin izinden gitmeyi dusunuyorumm 😊😊😊😊 hic soylemedinmi ilac ictiginii..bende soylesemmi soylemesemmi diye dusunuyorumdaa...

Pek kimse gelmesede bende takipdeyimm burayii....insallah bizlerde yazicaz o mujdeli haberii...

Bende catlatma yaptırdım ikinci defa ve 6 gün adetim gecikti

:KK1::KK1:

doktor ultrasonda dediki bak yumurtaların ilaçsız kendiliğinden büyüdü:KK1:o an kendimi kötü hissettim ama yine de sölemedim sölemicemde:KK19:

Aysun,waw ben arada girip okuyorum sizi bende bır degısıklık yok aynı yani o yuzden yazcak biseyde yok :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba;

canım inşallah bu sefer bebişin sana sımsıkı tutunurr..

inaşşallah en kısa zamanda müjdeli haberini verirsin

Aysun,waw ben arada girip okuyorum sizi bende bır degısıklık yok aynı yani o yuzden yazcak biseyde yok :KK43:

slm denizcimm inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınn...sizleri çok özledimm.teyzesi.benim minam 6 aylık oldu zamanım onunla geçiyorr geri geri emekleme başlamışş dedeede demeye başlamışş bizden bilgiler bu kadarr

slm denizcimm inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınn...sizleri çok özledimm.teyzesi.benim minam 6 aylık oldu zamanım onunla geçiyorr geri geri emekleme başlamışş dedeede demeye başlamışş bizden bilgiler bu kadarr

cnmm ne güzel büyümüş minnağınnn.rabbim uzun ömürler versin.biz daha o günleri görmeyi bekliyoruz:KK43:

secido_OrkideGiriş tarihiOct 2013Mesajlar3,245Blog Yazıları1Kizlar ben bct karisiminda 5. Gunum adetimde 10. Gunum sabahtan beri belim ve kasiklarim agriyor aksam lavaboya gittim peceteye seffaf akinti geldi cok fazla ve uzayan ve yumurta aki kivamindaydi yumirtammi catladi acaba.hic boyle akinti gormemistim

Yerım ben onu kocamanmı olmus bıdık :KK1:

Slm kızlar, nasılsınız? Uzun zamandır giremedim. İnş güzel gelişmeler vardır. Umut günden güne büyüdükçe yaramazlıkları da artıyor. Peşinde koşmaktan dinlenmeye vakit bile kalmıyor :) hepinizi çok özledimmmm

Slm kızlar, nasılsınız? Uzun zamandır giremedim. İnş güzel gelişmeler vardır. Umut günden güne büyüdükçe yaramazlıkları da artıyor. Peşinde koşmaktan dinlenmeye vakit bile kalmıyor :) hepinizi çok özledimmmm
Kııızz nırdesınn sen bende ne yapıyon özledım umut u bıcırıgııı

Kııızz nırdesınn sen bende ne yapıyon özledım umut u bıcırıgııı
Ben de özledim cnm ya .... Umut ne yapsın işte, son hız yaramazlığa devam. Çok aşırı derecede hareketli. 6 aylık olmadan emekledi. Şimdide tutunup kalkıyor. 1-2 aya yürür diyor herkes, yürürse ne yaparım onu düşünüyorum.daha şimdiden her yeri karıştırıyor :KK43:( hep peşindeyim anlayacağın. Çocuk uykusunda bile 2 dk durmuyor. Anlayacağın sosyal hayat sıfır....

X