klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın herkese hayırlı sabahlar ve cumalar tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle çok güzel birgün olur inşallah

Günaydın herkese hayırlı sabahlar ve cumalar tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle çok güzel birgün olur inşallah

gunaydın canım hayırlı cumalar... agrı falan kalmadı ıkı gundur ... ıyıye mı kötüye mı bılmıyorum... her zamankı halım nasılsa aynıyım bende merakla kendımı dınlıyorum...pazartesi test gunum 10. gun de yaptım ben butun testlerımı bakalım ne olacak...

gunaydın canım hayırlı cumalar... agrı falan kalmadı ıkı gundur ... ıyıye mı kötüye mı bılmıyorum... her zamankı halım nasılsa aynıyım bende merakla kendımı dınlıyorum...pazartesi test gunum 10. gun de yaptım ben butun testlerımı bakalım ne olacak...

Takılma onlara ağrı olduğu zamanda tutuyor ağrı olmadığı zamanda hayırlısı olucak inşallah . Donmuşlar var mı

Ben yumurta geliştirici iğne kullandım ve iki tarafta da 4–5 tane olgunlaşmış.bu yüzden çoğul gebelik olur diye dr çatlatma iğnesi vurmadı.ilişki günü verdi,progestan ilaç verdi,10 gün kullanacakmışım.10 gün sonra gebelik oluşmuş ise adet olmazsın dedi.ama benim adetime daha 15 gün var.progestan adet olmayıda sağlıyor ise erken olmuş sayılmıyormuyum.birde bu ilişki günleri için önerebileceğiniz bişey varmı,yardımcı olursanız sevinirim

günaydın kızlarrr..

öpüyorum hepinizi:KK16:

rabiacığım canım benim gözünaydın. Allah analı babalı büyütsün. maşallah ona.

Ben yumurta geliştirici iğne kullandım ve iki tarafta da 4–5 tane olgunlaşmış.bu yüzden çoğul gebelik olur diye dr çatlatma iğnesi vurmadı.ilişki günü verdi,progestan ilaç verdi,10 gün kullanacakmışım.10 gün sonra gebelik oluşmuş ise adet olmazsın dedi.ama benim adetime daha 15 gün var.progestan adet olmayıda sağlıyor ise erken olmuş sayılmıyormuyum.birde bu ilişki günleri için önerebileceğiniz bişey varmı,yardımcı olursanız sevinirim

canım bende aynı şeyi yaşamıştım bikaç ay önce, çok fazla yumurta geliştiği için dr. korun istersen çoğul olması yüksek dedi ama ben reddettim deneyeceğim dedim ve olmadıda..
yalnız çat. iğnesini mutlaka vurul dedi korunsanda denesende çünkü kiste dönüşür yumurtalar iğne bunu önler dedi şaşırdım iğneyi vurmamasına

canım bende aynı şeyi yaşamıştım bikaç ay önce, çok fazla yumurta geliştiği için dr. korun istersen çoğul olması yüksek dedi ama ben reddettim deneyeceğim dedim ve olmadıda..
yalnız çat. iğnesini mutlaka vurul dedi korunsanda denesende çünkü kiste dönüşür yumurtalar iğne bunu önler dedi şaşırdım iğneyi vurmamasına

Benim dr da tam tersi iğne vurur ve çatlamaz ise kiste dönüşür dedi.hangisi doğru acaba.teşekkürler canım cevabın için.peki sen çatlama iğnesini vurulmuşmuydun,kiste dönmüşmüydü,progestan sonucu 10 gün sonra adet görmüşmüydün.

Benim dr da tam tersi iğne vurur ve çatlamaz ise kiste dönüşür dedi.hangisi doğru acaba.teşekkürler canım cevabın için.peki sen çatlama iğnesini vurulmuşmuydun,kiste dönmüşmüydü,progestan sonucu 10 gün sonra adet görmüşmüydün.

aa hadi yaaa
benimki ısrarla demişti hemen iğneyi vurul bak sonra karar ver 36 saat sonra ilişki veya korunmalı ama iğneyi vurulki bak onca yum. sonra kist olur korunursun aylarca
işimiz uzar
sen vurulmadın inş. kist olmaz hamile kalırsın canım bende merak ettim şimdi hangisi doğru :)
iğneyi hemen vuruldum ben sabahtı ertesi günde çalışma olduu :KK1: çok heyecanlıydım ve emindim kesin tutar 10 yumurta biri elbet isabet eder dedim olmadııı :KK53:
çok şükür kistte olmadı gittim adet olunca şaşırdı oda olmamasına hamileliğin
progestan vermedi ki bana
başka bi dr gitmiştim yum. takibi için geçen ay o verdi yok yere adetim düzenli olduğu halde kullan dedi ayy kullanmaz olaydım adetim düzensiz geldi ve ilaç baş dönmesi çok yaptı

Son düzenleme:

aa hadi yaaa
benimki ısrarla demişti hemen iğneyi vurul bak sonra karar ver 36 saat sonra ilişki veya korunmalı ama iğneyi vurulki bak onca yum. sonra kist olur korunursun aylarca
işimiz uzar
sen vurulmadın inş. kist olmaz hamile kalırsın canım bende merak ettim şimdi hangisi doğru :)
iğneyi hemen vuruldum ben sabahtı ertesi günde çalışma olduu :KK1: çok heyecanlıydım ve emindim kesin tutar 10 yumurta biri elbet isabet eder dedim olmadııı :KK53:
çok şükür kistte olmadı gittim adet olunca şaşırdı oda olmamasına hamileliğin
progestan vermedi ki bana
başka bi dr gitmiştim yum. takibi için geçen ay o verdi yok yere adetim düzenli olduğu halde kullan dedi ayy kullanmaz olaydım adetim düzensiz geldi ve ilaç baş dönmesi çok yaptı

Aynen bendede yapıyor baş dönmesi,elim ayayım boşalıyor.birde çok olgunlaşan yumurta olduğu için eğilip doğrulutken bile ağrı var.inşallah kist filan olmazda onunla uğraşmam.en kısa zamanda bu bekleyişimiz son bulur inşallah.

Aynen bendede yapıyor baş dönmesi,elim ayayım boşalıyor.birde çok olgunlaşan yumurta olduğu için eğilip doğrulutken bile ağrı var.inşallah kist filan olmazda onunla uğraşmam.en kısa zamanda bu bekleyişimiz son bulur inşallah.

çat. iğneside çok etkili
karnımda kasıklarımda hep ağrı yapmıştııı
hapta uyku baş dönmesi yapıyor ya dr. demiştiki vajinal olarakta koyabilirsin
ama progestanı veren başka doktordu

benim doktorum yum. geliştiriciden sonra çat. iğnesi verdi işte
sen takılma benim dediklerime bana iğne verdi ama çok şükür kist olmadıda hamilelikte olmadı
sende iğnesiz progestanla hamilelik olur bellimi olur
ki inşallah öyledir emeklerin karşılığını alırsın

meak ettim ne zaman bat :KK1:

çat. iğneside çok etkili
karnımda kasıklarımda hep ağrı yapmıştııı
hapta uyku baş dönmesi yapıyor ya dr. demiştiki vajinal olarakta koyabilirsin
ama progestanı veren başka doktordu

benim doktorum yum. geliştiriciden sonra çat. iğnesi verdi işte
sen takılma benim dediklerime bana iğne verdi ama çok şükür kist olmadıda hamilelikte olmadı
sende iğnesiz progestanla hamilelik olur bellimi olur
ki inşallah öyledir emeklerin karşılığını alırsın

meak ettim ne zaman bat ::

16 mayıs canım,dediğin gibi inşallah olur herkezin.evlendiğimizden beri hiç korunmadık3 yıl olacak nerdeysegeçen mart ayında hamile kaldım ama 4.5 aylık iken su kesesi yırtıldı,ve kürtaj ile canlı bebeğimi aldılar.kürtaj çok sıkıntılı.çok çektim ama buda benim sınavım sanırım.senin bat ne zaman inşallah bu sayfadaki herkezin en kısa zamanda olur

16 mayıs canım,dediğin gibi inşallah olur herkezin.evlendiğimizden beri hiç korunmadık3 yıl olacak nerdeysegeçen mart ayında hamile kaldım ama 4.5 aylık iken su kesesi yırtıldı,ve kürtaj ile canlı bebeğimi aldılar.kürtaj çok sıkıntılı.çok çektim ama buda benim sınavım sanırım.senin bat ne zaman inşallah bu sayfadaki herkezin en kısa zamanda olur

hadi yaa çok üzüldümmm :KK43:
çok zordur eminim
ama hamile kalabiliyorsun bak ne güzel bu umuttur sana
benimde eylülde 4 yıl olacak daha bişey yok ama yaklaşık 1,5 yıldır deniyoruz
hiçbi sorun yok dedi dr. ama süreç uzadıkça stres artıyo işte
benim bat 7-8 gibi tedavi olmadım film filan çekildi işte bir defada yum. geliştirici kullandım
bu ay aşılama yaptırabilirim olmazsa..
bide onu denim diyorum

hadi yaa çok üzüldümmm :KK43:
çok zordur eminim
ama hamile kalabiliyorsun bak ne güzel bu umuttur sana
benimde eylülde 4 yıl olacak daha bişey yok ama yaklaşık 1,5 yıldır deniyoruz
hiçbi sorun yok dedi dr. ama süreç uzadıkça stres artıyo işte
benim bat 7-8 gibi tedavi olmadım film filan çekildi işte bir defada yum. geliştirici kullandım
bu ay aşılama yaptırabilirim olmazsa..
bide onu denim diyorum

Herhangi bır sebep olmaması iyi ben pco hastasıyım.ben hamile kaldığım dönem öne haıt suyunu sonrada incir ve havuç kürünü yapmıştım.dene istersen,inşallah olur canım ya.seninki erkenmiş benimkinden.haberleşelim merak ettim

Herhangi bır sebep olmaması iyi ben pco hastasıyım.ben hamile kaldığım dönem öne haıt suyunu sonrada incir ve havuç kürünü yapmıştım.dene istersen,inşallah olur canım ya.seninki erkenmiş benimkinden.haberleşelim merak ettim

incir havuç soğan hayıt hepsini denedimmm :KK1:
ya ama neden diyip duruyosun sebep olmayınca çünkü ovü. dönemini tesbit ediyorum düzenli ilişki oluyo o dönemler
tamam canım gelişmeleri yazarız :KK34:

Kızlar naber arada gelmeye çalışıyorum kımse yazmıyor unuttunuz mu benı bız de omercıgı sünnet ettık darısı hepsinizin basına ınsallah nerden nerelere geldık kımse umudunu kesmesın Rabbım hepimize hayırlı evlatlar versın ınsallah
sen bizi unutttun asıl , bebişin doğmuş haber bile vermedin :KK43:( allah analı babalı büyütsün. Sünnetinizde olmuş kuzucuğun. Hayırlı evlat olur inş

kkızlar dün transfer yapıldı bütün gün uyumusum:)gecede de uyudum ara ara agrılarım oluyor. HAFIFbir hafta burdayım
cnm inş güzel haberlerini de duyarız. Benim net yoktu giremedim epey

Elif hayırlı olsun transferin inşallah bebeğin seninle birliktedir yada bebeklerin haftaya bu zamanlar seninle birlikte seviniriz inşallah
Nasılsın tatlım. Özledim seni ...
Evet canım şimdi gördüm mesajını Hamileyim bende keseyi gördük Cumartesi günü çok şükür .Bilmiyorum bende acaba yanlış mı hesaplıyorum Sat tarihine göre hesaplanıyor dimi gebelik . Yoksa aşılamanın olduğu günden mi hesaplanıyor
hayırlı olsun cnm, allah kucağına almayı da nasip etsin

İyi geceler kızlar...
Dun Dr gittim kuzularimin kalp atislatini duymak için ama ne katindan nede vajinal ultrasondan duyulmadi bir hafta sonra gel dedi inşallah hafta duyarim.:KK5:
panik yapma hemen, inş o sesleri de duyacaksın

bugun bana bişey oldu sabah konuları gezerken sogan kuruyle ılgılı sayfaya denk geldım içsemmıkı dedım sonra bir arkadasla tanıstım oda sogan kurunden bahsettı burada da sen bahsetmıssın ben bu tesaduflere ınanarak 1. bardagımı ıcmıs bulunuyorum :KK1: bakalım ne olcak :KK31:
kııızzz cimcimem özledimmmm

slm kizlar nasilsiniz..biz bugün 2 ylik asimizi alduk..bi koluna iki tsne bacagina yaptilar...canim kizim cok agladii icim gitti...kizimla zaman güzel geciyor..kizim yavas yavas dùzene giriyor..aguulari baslamiss..sizleri cok özlüyorum...
Maşallah minik minamıza . Nasıl gidiyor cnm. Bebişin uslu mu? Benimki son hız devam ediyor :) şimdi de dışardan eve girmek istemiyor
Dua eden herkesten Allah Razi olsun
Kizim 30 nisanda dunyaya geldi
Adina DURU koyduk
4kilo 40 gr dogdu masallah
Tombik yanak :)
Rabbim sizlere de en tez en HAYIRLI zamanda tattirsin insallah...
maşallah cnm , rabbim hayırlı evlat etsin. İnş sağlıcakla ve sıkıntısız büyütürsün kuzunu

günaydın cnm

günaydın kızlarrr..

öpüyorum hepinizi:KK16:

rabiacığım canım benim gözünaydın. Allah analı babalı büyütsün. maşallah ona.
nerelerdesin kaçak seni :)) sınava hazırlıklar nasıl gidiyor

Çok geçmiş olsun cnm. Rabbim bi daha aynı acıyı yaşatmasın

sen bizi unutttun asıl , bebişin doğmuş haber bile vermedin :KK43:( allah analı babalı büyütsün. Sünnetinizde olmuş kuzucuğun. Hayırlı evlat olur inş

Maşallah minik minamıza . Nasıl gidiyor cnm. Bebişin uslu mu? Benimki son hız devam ediyor :) şimdi de dışardan eve girmek istemiyor

maşallah cnm , rabbim hayırlı evlat etsin. İnş sağlıcakla ve sıkıntısız büyütürsün kuzunu

günaydın cnm

nerelerdesin kaçak seni :)) sınava hazırlıklar nasıl

Amin canım .kimse yaşamaz inşallah.inşallah en kısa zamanda hepimiz hamile kalırız.

Dua eden herkesten Allah Razi olsun
Kizim 30 nisanda dunyaya geldi
Adina DURU koyduk
4kilo 40 gr dogdu masallah
Tombik yanak :)
Rabbim sizlere de en tez en HAYIRLI zamanda tattirsin insallah...

Tebrik ederim canım, gözün aydın! Darısı bizim başımıza...:KK16:

günaydın cnm

nerelerdesin kaçak seni :)) sınava hazırlıklar nasıl gidiyor

off arzu hiç sormaa.. hiiç çalışmıyorum:KK14::KK14: iyice bunaldım. hayırlısı Allahtan :KK43:(

X