klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

insallah buyur o 11 lik 17-18mm olsa gerci 1 tane az kullandirtmis

Herkese günaydın .... Herkes için güzel bi gün olsun inş. Ben umutu uyuttukça gelmeye çalışcam bu sabah 6 da kalktık, 8:30 da zor uyuttum.

Herkese tekrar gunaydin.beni bilen biliyor bilmeyen arkadaslarada kendimi anlatmaya inanin mecalim yok kusuruma bakmayin.21martta dunyam degisti ne dusunecegimi ne yapacagimi ne yiyecegimi ne icecegimi ne soyleyecegimi bilemez hale geldim.bu acinin tarifi yook inanin yok.cok zoor diyecem ama zor kelimesi bile hafif kaliyor.benim sirtimi yasladigim iki dagim birden yikildi dustum koca bi bosluga.seslerini duymak istiyorum yokk gormek istiyorum o da yok.cok ozledim cookk ...ahh ahh ne diyeyim dert soyletir simdi icimdekileri doksem gunler alir.annemm babammm.daha ne diyeyim..her sabah kakktigimda annemi aramak istiyorum ama telefonu cekmiyor simdi ulasamayacagim yerde.annesi babasi yaninda olanlar eger sevdiginizi soyleyemiyirsaniz cok seviyor ama cekiniyirsaniz ben gibi ne olur Allah askina vakit gec olmadan sevdiginizi soyleyin bol bol sarilip opun ayaklarinin altina kadar..bizim annem babamla bagimiz cok kuvvetliydi evliyim ama en cok onlarla vakit gecirirdim.ahh ahh ne soylesem icimin atesi sonmez her seyin mutlaka beteri vardir Rabbim beterinden korusun bazen diyorum ya bu anne baba bundan beteri var mi ama vardir mutlaka Allahim beterinden korusun.Allahim onlarin kabrini nur eylesin mekanlarini cennet eylesin varsa gunahlarini bagislasin biz evlatlari onlardan raziydik Allahimda onlardan razi olsun.anne baba sizi cookkk seviyorumm

boğazım düğümlendi inan ( Allahım nur içinde yatırsın. sizlerin de sabrını artırsın canım benim

Canim arkadasim Rabbim yüreğine ferhlik versin dayanma ggücü versin sabrini versin...acilari dinmez dindirilemez yillar geçse bile ama insan daha metanetli oluyor biyerden sonra...esinle konuştuğumda trafik kazasi dediğinde inan dilim tutuldu ne diyecegimi bilemedim...inan acini yüreğimde hissettim guldenizim

Merhaba arkadaslar, ben hayatimda ilk kez bi foruma uye oldum, yaziyorum. Once hepimizin saglikla sihhatle, kolayca bebislerimize kavusmamizi dilerim. Duygusa inis cikislarla basetmek en zoru, birbirimize destek oluruz iste. Once size umut verecek bir guzeyl haber, pcos'liyim, iki yil klomenle tarihli birlesme denedik cocugumuz olmadi, ama cok iyi bir merkezde ilk asilama denememizde basari sagladik ve kizimiza kavustuk, saglikla. Yani, asilama ile de olabiliyor, ilk denemede de tutabiliyor, umut olsun hepimize... Ustelik anne oldugumda ben 34 esim 38 idi, simdi yaslar biraz daha yukseldi tabi, esim 40 oldu ben 36, ama ben yine bi cocuk istiyorum. Allah olmayanlara, isteyenlere saglikla nasip etsin insallah, simariklik degilse, hayirlisi ile ben bi cocuk daha arzu ediyorum. Esim bu kez akisa birakmaktan yana, asilama vs kesinlikle karsi ama yaslarimizi, gecmiste yasadiklarimizi goz onune alarak ben yine de kucuk bir adim aticam, en azindan klomenle dr kontrolunde tarihli birlesme denemek istiyorum bikac ay, yine bu konuya takip kendimi kaybetmekten korktugumdan, bir destek aradigimdan bu foruma uye oldum. Icinizde pcos'li olup klomenle tarihli birlesme deneyen var mi su aralar? Birbirimize destek olsak?

Rabbim mekanlarını cennet eylesin, sana dayanma gücü versin cnm...

Evdilere uyku ilaci verip kaciyorum
uyudularmi???

hayirlisi olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…