klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bant harıc dıgerlerını bende kullandım ama bantı bılmıyorum....sen dınlen canım testını yarın tekrarlayan ınsallah kız ıkız olur ınsallah....

Bantta tutunmasini sagliyomus kuzularimizin
Tamam canim cikayim bende artik çokkaldi tlf elimde
Denizde ggelmiş optum şekerimsenide

abovv ne olmus burda :KK30: ben uyuyodum :KK37:

seda gelmıs kacırmısım :KK5: artık kac sene sonra ugrar kim bılır:KK14:

kaptanda gelmıss :KK1:

elocan kızzz şişkoo ne öruyonn

Son düzenleme:
abooooooo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
saat kaç olmus hele ben yarın işe gıdecem ... pc yokken 9 da yatıyordum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar ben kacıyorum ıyı geceler yarın aksam gorusurz .....

hadı hayırlısı olsun canım. bakalım bu ay bana dr ne dıyecek... bana da baslarsa beraber beklerız artık :)

İnşallah başlarsın sende bu ay dediğin gibi beraber bekleriz

kizlarrr nasil mutlu oldum herkesler gelmisss.sayfa senlenmis yine.

insallah iyi haberlerle dolacak sayfamiz.

benim regl bitiyor yavas yavas.doktora hic gitmedim.aslinda kist durumuna baktirmam lazimdi.ctesi gitmeyi dusunuyorum.kist yoksa direk incir kuru mu yapsam sizce

ya kizlar benim hormon testlerim,hsg,sperm testi.hepsi yapildi.baska yaptirmamiz gereken bisi var mi?yani hicbirseyi atlamadan tup yaptirmak istiyorum.zaten ekimde dusunuoz

Tatlım bende senin gibi düşünüyordum tüpe başlamadan başka tahlil yada bir işlem yspılıcaksa yapılsın bir daha sorun çıkmasın onlarla uğraşmayım diye düşündüm tüp bebek için muaneye gittiğim zaman hikayemi anlattım birde muane etti o kadar bsşka hiç birşey yspmadı

benımde bırden olmustu hatırlıyorumda... benım bu 3. olacak o yuzden devlet karsılamıyor gecen sefer 4200 hasstahaneye 300 dr a 850 falanda ılaclara verdımdı bakalım bu sefer ne olacak

İnşallah 3 son olur artık

Aynen canim bende hala yatiyorum ama kalkip dolaniyorumda evin içinde gizlice...bana verilen kagitta iki gün istirahat yaziyodu...
Birde söylemeyi unuttum transferden sonra progestan kullanıyorum claxan kan sulandirici iğne ve climara fort diye bi bant kullanıyorum

Tatlım progestan kapsül mü

Baya tutmus yaa...canim bende büyük sehirdyim :) Ankara gatada yaptirdim yani askeri hastanede okadr memnun kaldimki hastaneden maşallah diyeyim çok ilgililerdi
Baya tutmuş ben 3 kutu purogen aldim tanesi 420 sanirim...cetratide 7 tane kullandim oda 70 falan birde ctlatma iğnesi....
Evet canim ananas ve kivi yedim halada yemeye calisiyorum
Ve bana umreden meryem ana otu geldi onu tasiyorum üzerimde ve peygamber efendimizin diktiği acme hurmasindan yedim bu ay transfer günüde yedim evden öyle ciktim

Çok iyi yapmışsın şifa olmuş sana benim hastane 5000 ilaçlar 1000 buldu ama hastane maşşallah beş yıldızlı otel gibi

X