klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bugün sabah test yaptım kızlar tek çizgi maalesef :KK50::KK50::KK50::KK50:

günaydın tembel ben de sonucunu ögrenmek için bakınıyordum sana öncelikle idrarda çıkmadı diye ümidini yitirme ama şimdi şöyle düşünelim çatlatma ignesi yapılıyo 1 haftaya yakın çalışma veriliyor belki son çalışmada tuttu ozaman bebek daha küçük idrarda çıkmaz idrarda çıkması için en 5 gün gecikme lazım demişti eczanedeki kadın demek ki var zamanı ama bekle ümidini yitirme fazlada heycanlanma ama bekle ve doktoruna haber ver geçiktigini ve idrarda çıkmadıgını kan tahlili ver ultrasyona alır ayyy ben daha çok heycanlandım kısmet canım aklıma geldikçe dua ediyorum sana tüm anne olmak istiyene hayırlısı

günaydın tembel ben de sonucunu ögrenmek için bakınıyordum sana öncelikle idrarda çıkmadı diye ümidini yitirme ama şimdi şöyle düşünelim çatlatma ignesi yapılıyo 1 haftaya yakın çalışma veriliyor belki son çalışmada tuttu ozaman bebek daha küçük idrarda çıkmaz idrarda çıkması için en 5 gün gecikme lazım demişti eczanedeki kadın demek ki var zamanı ama bekle ümidini yitirme fazlada heycanlanma ama bekle ve doktoruna haber ver geçiktigini ve idrarda çıkmadıgını kan tahlili ver ultrasyona alır ayyy ben daha çok heycanlandım kısmet canım aklıma geldikçe dua ediyorum sana tüm anne olmak istiyene hayırlısı

Canım bilmiyorum olabilir tabiki. Adetime normalde 6 gün var. Benim adet döngüm biraz uzun 34 gün sürüyo. Dr bana adet olmazsan üzerinden iki gün geçerse gel demişti yani normal adet döngüme göre. O yüzden bilmiyorum ne düşüneceğimi. Dün tam kırmızılar geldi gelecek derken bugün hiç sancım yok. Sadece göğüslerim sancılanıyo o kadar.

Canım bilmiyorum olabilir tabiki. Adetime normalde 6 gün var. Benim adet döngüm biraz uzun 34 gün sürüyo. Dr bana adet olmazsan üzerinden iki gün geçerse gel demişti yani normal adet döngüme göre. O yüzden bilmiyorum ne düşüneceğimi. Dün tam kırmızılar geldi gelecek derken bugün hiç sancım yok. Sadece göğüslerim sancılanıyo o kadar.

beklemek çok zor hele belirsizlik benim adet sancılarım başladı ve ben hamile degilim geldi gelecek insan hissediyo yada bekledigimiz için biz öyle yorumluyoruz hayırlısı umarım allahın izniyle hamilesindir ve bebegini kucagına alırsın hayırlısı olsun sonucu yaz meraktan çatlıcam yoksa:KK1:

Cok sağol canım benim. Allah tüm isteyenlerin kalbine göre versin. Dualarını eksik etme

Klomen kullanıyorum bugün başladım pazartesi akşamı bitecek ama doktor beni perşembe kontrole çağırdı normal mi acaba

hımm tamam canım anladım..peki o ilk 3 aşılamamı oldu canım ?
inşallah bu sefer tutar canım..6 tane yumurta maşallah...bu yumurtaların sayısının fazla olması neye bağlı acaba ?
benim sadece 1 taneydi..

yok serophene+çatlatma iğnesi.bu ilk aşılamam olacak.iğneden sanırım çok oluştu böyle

Kizlar bugun catlatma ignesindeki 16. gunum. Sabah idrar testi yaptim negatif cikti. Umutlar bittiiiiiiiii
hayırlısı olsun.ama yine de testi yenile.daha bata 6 varmış

2-3 saate aşılamam olacak.çok heyecanlıyım.şimdi işten eve geldim üstümü değişip gideceğim.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Merhaba kzlar..su an hastanedeym yumurtalarm toplanti her sey yolunda gitti agrim bile yoo.umarm olmaz da.. doktor geldi gormeye 13yumurta toplanmis ugursuz sayi oldu tüh diye sakalastik..hayirlisi olsun insallah.. simdi bekleyecegiz bakalim..

Merhaba kzlar..su an hastanedeym yumurtalarm toplanti her sey yolunda gitti agrim bile yoo.umarm olmaz da.. doktor geldi gormeye 13yumurta toplanmis ugursuz sayi oldu tüh diye sakalastik..hayirlisi olsun insallah.. simdi bekleyecegiz bakalim..

hayırlı olsun dewy.inşallah sonuç da iyi olur.ben 2 saat sonra aşılama olacağım.dua et

yok serophene+çatlatma iğnesi.bu ilk aşılamam olacak.iğneden sanırım çok oluştu böyle

hayırlısı olsun.ama yine de testi yenile.daha bata 6 varmış

2-3 saate aşılamam olacak.çok heyecanlıyım.şimdi işten eve geldim üstümü değişip gideceğim.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Canım sen hamişmisin. Hamilelik takvimi çıkıyor senin yazıların altında. Ama yazılarına bakılınca aşılaman varmış inşallah çok güzel geçer

Klomen kullanıyorum bugün başladım pazartesi akşamı bitecek ama doktor beni perşembe kontrole çağırdı normal mi acaba

Klomen bende işe yaramadı ama canım yumurtaların gelişip gelişmediğne bakmak için çağırıyorlar

hayırlısı ama adetine varmış daha ALLAH bilir umudunu kesme hemen canım..

Bilmiyorum canım hem umutluyum hem değilim. Yani umutlanmaya korkuyorum. Bazılarınınki geç çıkıyormuş filan 20. günde çıkanlarda olmuş... 20. günde adet görenlerde. O yüzden beklemekten başka çarem yok zaten. Allah herkesin gönlüne göre versin

merhaba hanımlar,
ben 30.12 de çatlatma iğnesi oldum ne zaman test yapmam lazım kafam karıştı.

Hayırlı olsun canım daha yeni seninki. Beş gün filan daha bekle bence. Benimde çatlatma iğnesindeki 16. günüm sabah test yaptım negatif çıktı.

Canım sen hamişmisin. Hamilelik takvimi çıkıyor senin yazıların altında. Ama yazılarına bakılınca aşılaman varmış inşallah çok güzel geçer

o bu işin uğuru:)hep bat tarihlerimize yakın koyardık uğur getirsin diye.ondan koydum canım.inşallah silmek zorunda kalmam:emir_bebek:

X