klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anlamadık ki çatlamamıs benimkiler.bidahaki ay kistlerim gecerse tek igne olmicam iğnelere başlayalım dedi doktor ama bu ignelere nezaman başlanıyor nasıl kaçtane hiç bilemiyorum

hayırlısı olsun canım ya tam bilmiyorum bende offff şu doktorlar bazen soruları havada bırakıyorlar ya sinir oluyorum ya anlatsana kist niye oldu yumurta niye çatlamamış olabilir devamı nolucak anlat güzelce bizde bilelim bilsek sana niye gelelim

hayırlısı olsun canım ya tam bilmiyorum bende offff şu doktorlar bazen soruları havada bırakıyorlar ya sinir oluyorum ya anlatsana kist niye oldu yumurta niye çatlamamış olabilir devamı nolucak anlat güzelce bizde bilelim bilsek sana niye gelelim

kes,nlikle ya bende cok utanıyorum sorsana be kızım çekiniyorum kadına soru sormaya boşuna mı gidiyosam..bu huyumdan nefret ediyorum bişiy sorcam yokk çıkmıyo ağzımdan.

ah bir adet görebilsem ilaçsız hamile kalmış kadar sevineceğim ama ben 4 yıldır adet göremiyorumki umudum nasıl olsun doktora da böyle söyledim olur olur dedi.siz de durumlar nasıl[/QUOT

inşallah olur inşallahh.benimde yumurtalar çatlamıyo kist olmuş gene d,kontrol hapına devam anlıyacağın,,,,,

ah bir adet görebilsem ilaçsız hamile kalmış kadar sevineceğim ama ben 4 yıldır adet göremiyorumki umudum nasıl olsun doktora da böyle söyledim olur olur dedi.siz de durumlar nasıl[/QUOT

inşallah olur inşallahh.benimde yumurtalar çatlamıyo kist olmuş gene d,kontrol hapına devam anlıyacağın,,,,,

niye çatlamıyor acaba gerçi benim de çatladı ama döllenmedi.ne kadar içeceksiniz doğum kontrol ilacını

ama doktorlar bayılıyo böyle hastalara oh gel git hiç konusmayan kafa şişirmeyen hasta ne güzel:KK1:

sanırım ama neyise bu ayda denicem son dedim zaten olmuyosa zorlamaya gerek yok allah saglık versin ben bir haftadır yerdemiyim göktemiyim bilmiyom sürekli uyku hali bel ve kasık agrısı akıntı sürekli tuvalatteyim normal yaşantımı özledim zor bir süreç allah yardım etsin herkese

X