klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum )
ben 3 yıllık evliyim.. 2 yıldır çocuk istiyoruz ama maalesef.. eşim de varikosel vardı ameliyat oldu düzeldi cok şükür.. benimde tahlil sonuçlarım gayet iyi..
bu ay ilk kez klomen kullandım doktorumun kontrolü altında.. durum şöyle ki..
klomen ictim bitti doktora gittim geçtiğimiz pazartesi yani 4 gün önce bana sağ tarafmda16.8 ve 16.6 boyutlarında 2 adet yumurtam olduğunu söyledi.
ertesi gün (salı) gel dedi... gittim baktı ve boyutlarının 20.6 ve 20.8 olduğunu söyledi bu kez.. ikiz gebelik bile olabilir dedi..
o gün catlatma ignesi yapalim dedi.. ve aldim igneyi hemen gittim.. kendi yaptı igneyi.. ve bana çarşamba cuma pazar ... şeklinde ilişkiye gir dedi..
ben çarşamba aksami birlikte oldum esimle..
dün yani perşembe günü ovulasyon testi yaptim ve iki net koyu çizgi çıktı.. yani bu yumurtamin catladigina işaret yanlış bilmiyorsam..
benim size sorum şu ki.. hiç akintim yok.. gayet kuru.. kasiklarimda agri yanma batma herhangi bi durum da yok..
teste bakarsam yumurtam catladi ama belirtilere bakarsam birşey yok gibi..benim gibi bi durum yaşayan var mı?
yani yumurta catladi diye akıntı kesin olur mu? tecrübeli arkadaslarin yanıtlarını merakla bekliyorum..
sevgiler.....

ben 3 yıllık evliyim.. 2 yıldır çocuk istiyoruz ama maalesef.. eşim de varikosel vardı ameliyat oldu düzeldi cok şükür.. benimde tahlil sonuçlarım gayet iyi..
klomen ictim bitti doktora gittim geçtiğimiz pazartesi yani 4 gün önce bana sağ tarafmda16.8 ve 16.6 boyutlarında 2 adet yumurtam olduğunu söyledi.
ertesi gün (salı) gel dedi... gittim baktı ve boyutlarının 20.6 ve 20.8 olduğunu söyledi bu kez.. ikiz gebelik bile olabilir dedi..
o gün catlatma ignesi yapalim dedi.. ve aldim igneyi hemen gittim.. kendi yaptı igneyi.. ve bana çarşamba cuma pazar ... şeklinde ilişkiye gir dedi..
dün yani perşembe günü ovulasyon testi yaptim ve iki net koyu çizgi çıktı.. yani bu yumurtamin catladigina işaret yanlış bilmiyorsam..
benim size sorum şu ki.. hiç akintim yok.. gayet kuru.. kasiklarimda agri yanma batma herhangi bi durum da yok..
teste bakarsam yumurtam catladi ama belirtilere bakarsam birşey yok gibi..benim gibi bi durum yaşayan var mı?
yani yumurta catladi diye akıntı kesin olur mu? tecrübeli arkadaslarin yanıtlarını merakla bekliyorum..
sevgiler.....

tedavin hayırlı olsunbebeğine kavusursun inşallah en kısa zamanda...bende bu ay klomen ve çat iğnesi kullandım..bende hep akıntı felan bekledim işteyumurta akı gibi felan çatladığında geliyormuşş hiçbişi gelmedi aynen ..ama dr gittiğimde dr yumoşun çatlamış dedi..yani sen o belirtilere bakma herkezde farklı..sen dediği günlerde ilişkiyikaçırma inşallah nasibinde varsa gelir bebişinn..

güldenizcim cok heycanlıyıl insallah bize güzel haber verirsinnn...

Guldenizi merak ettimbhaberi olan varmi

denizcim bence kesin bebesİ onunladirr degeri yükseliyor

bence kesin ama kesin hamile cünkü değeri çok güzel yükselmiş 2 katından fazla artmış dış gebelik olsa kesinlikle böyle artmazdı

evet guldeniz de hamissss super superrrr

çokk şükürr yaaaa sonundaa...inşallah pazarteside aynen devamm ederrrr....

:119: :119: :119::119: :119: :119::119: :119: :119:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

:119: :119: :119::119: :119: :119::119: :119: :119:

:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

:KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64:

:) Çok sevindim yaa! İnş. değerleri artarak devam eder! :KK70:

cok şukur rabbımmmme mutlu haber geldı.........:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bebegin hayirli olsun canim. ...ins sorunsuz bor hamilelik yasarsin cok sevindim opt canm

Guldenizz cok sevindim ALlah hayirlisiyla kucaginada almayi nasip etsin insallah.hadi darisi olmayanlarin basina..

Güldeeenniiizzzz hamilemisin ben yalnışmı okudum...ohhhh Rabbime şükürler olsun gözünaydın canım...şu tarife değişikliğini yapamadım offfff

anam içim içime sığmıyo Güldeniz yanına gelip sarılıp öpeyimmi seni hemen bizimkilere söylemem lazım bu haberi

Kizlar ya iyiki varsınız ya iyiki varsiniz.Allah hepinizdn tek tek razı olsun.Allah evlat hasretiyle yanıp tutuşana en yakın zamanda nasip etsin. . .bana gelince denizim sagolsun anlatmis .doktr halen memnun dgl bu durumdan pztsi deger 250 300bulursa ultrasna yollyckmis hemen. . .haftasnu kanaman olursa hemen acile gidcksn dedi. Kimbilir hangnizin ettgi dua kabul oldu.benim temiz kalpli dostlarim hepinizi ayri ayri cok seviyorum merhametli canlarim. . .ama ne olur o kıymetli duanizi eksik etmeyin ne olur halen rahat dglim cünkü. . .ne olur ne olur aklinza geldikce dua edin.canlarim benimmm

güldenizcim senin adina cok sevindim canim benim bence pazartesi günü degerin yùksekir büyük ihtimalle gec döllenmis ayy canim benim tebrikler dualarimiz seninle

güldenizcim senin adina cok sevindim canim benim bence pazartesi günü degerin yùksekir büyük ihtimalle gec döllenmis ayy canim benim tebrikler dualarimiz seninle

Hülyam benim Allah razi olsun temiz kalpli arkadasim dualarini hc eksik etme ben inaniyrm sizin dualarnizla ben bu seviyeye geldim bitanesnz bitane

Waw cevabın için çok teşekkür ederim canım.. yüreğime su serpildi sanki, rahatladim inan ki )
inşallah Rabbim burada ümitle bekleyen tüm arkadaşlarımiza hayırlısı ile anne olmayı, evlatlarini kucaklarina almayı nasip eder inşallah..

sevgiler.....

canım ben çatlama iğnesiyle hamile kaldım ama sana şunu söyleyebilirim normal şekilde yumurtlayanlarda yada yumurtası büyüyenlerde ağrı oluyormu yok bence normali ağrısız olması nerden biliyorsun dersen ben klomen önceleri hep 2 doz kullandım günde ve çok ağrım oluyodu ama yumurtalar büyümüyordu dr 2 katına çıkardı hiç ağrım sancım olmadı ama yumurtalarım büyüdü bende yumurtalıklarımın zorlanmadığını düşündüm hep çatlama iğnesi vurduktan sonra ki akşam yumurta akı gibi bir akıntım geldi sonraları bende hep kuruluk çektim hatta ilişkide bile zorluk yarattı ama sorun olmadı inşallah seninde bebeğin tutunur canım adet görmene yakın oluyor batmalar ama normal olanı zaten ağrısız olması unutma tedavisiz hamile kalanlar nerden biliyor yumurtalarının çatladığını yada geliştiğini normal bir ritüel şeklinde oluşuyor bu bence böyle düşün:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kizlar ya iyiki varsınız ya iyiki varsiniz.Allah hepinizdn tek tek razı olsun.Allah evlat hasretiyle yanıp tutuşana en yakın zamanda nasip etsin. . .bana gelince denizim sagolsun anlatmis .doktr halen memnun dgl bu durumdan pztsi deger 250 300bulursa ultrasna yollyckmis hemen. . .haftasnu kanaman olursa hemen acile gidcksn dedi. Kimbilir hangnizin ettgi dua kabul oldu.benim temiz kalpli dostlarim hepinizi ayri ayri cok seviyorum merhametli canlarim. . .ama ne olur o kıymetli duanizi eksik etmeyin ne olur halen rahat dglim cünkü. . .ne olur ne olur aklinza geldikce dua edin.canlarim benimmm

gözün aydın canımmm allahım seni ve yavrucuğunu korusun sağ salim kavuştursun sizi:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK43: Korktuğum başıma geldi Waw! Test sonucu negatif. Önce sükunetle karşıladım. Sonra biraz ağladım. Şimdi de ara ara gözlerim doluyor. :) Ama Güldeniz'in haberiyle biraz olsun sevindim. Rabbim bize de bu haberi vermeyi nasip etsin. :)

canm üzülme ben hiç ağlayamadım biliyormusun. üzülemedim bile.alıstım sanrm. hersey Allah tan geliyor.ben napsam bos. biz önlemi alcaz.gerisinAllaha birakcaz.elimizden başka ne gelir ki üzüntü daha fazla engel oluyor olabileceklere bile.

Guldenizzz canm gözümüz Aydın bugün gelip baktım yoktun ama sohbetteydım ve sana dua edıyordum dıger arkadaslara da ettım ama en cok sana ınsallah bebegını kucağına aldığın gunü de paylaşmak nasip olur (gerçi onu da denizden duyarız:)) ınsallah

Güldeniz canım hayırlı osun bugün foruma giremedim simdi girebildim.gördüm değerni cok sevndim.en kısa zamanda bizde aynı degerleri görürüz insallah.bebegin seninle olsun.......

Waaaaw canım bende halen bişey yok yarın tekrar kan aldırmak zorundayım.sonrada söktürücü kullancam.kesin kist oldu.bu ney ya adet olamadım karnım kocaman oldu.

canm üzülme ben hiç ağlayamadım biliyormusun. üzülemedim bile.alıstım sanrm. hersey Allah tan geliyor.ben napsam bos. biz önlemi alcaz.gerisinAllaha birakcaz.elimizden başka ne gelir ki üzüntü daha fazla engel oluyor olabileceklere bile.

Çok sağol canım. Beni üzen şuan negatif görmekten çok negatifi kaç kez göreceğim. Anlayacağın sabrımı şimdiden harcıyorum. Umutlar önümüzdeki aya kaldı.:KK43:

Waaaaw canım bende halen bişey yok yarın tekrar kan aldırmak zorundayım.sonrada söktürücü kullancam.kesin kist oldu.bu ney ya adet olamadım karnım kocaman oldu.

Yok yaa, olmamıştır inş. İlaçlar yapıyor böyle. Bende de bugün aniden bıçak saplanır gibi ağrı oldu. Biraz devam etti. Şimdi de belim ağrıyor. Galiba benimki başlayacak.

ANKACIM SEN MESAJ SİMGELERİNİ SÖYLEDİN YA SİMDİ ONU BULDUM BEN.FORUM AYARLARI GİR.SEÇENEKLER VAR ORDAN "Mesaj Editörü:" seçeneğini "Basit Editör - Sadece text alanı" haricinde diğer iki seçenekten birisi seç.OLUYO TATLIMM:KK76:

X