klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

guvenıyorsun yani kendını tamam karısmam

sus bakıyım o daha dogmadan avukatı var burda ya yazık benım yıgenıme bee cuma gununden berı kımbılır ne ıskenceler gordu o daracık yerde

güveniyorum canım sen yeter ki gel aynen ya yazık yeğenimize üzüntüden yedin bitirdin kendini de bebişinide

:))yani düsün esime bile söylememstm evde ne haldydm artk.Allah yardm etsn yarn güzel haberlr versn bize o zaman kutlama yaparz

sende cuma gununden berı bır tuaflık vardı zatıde nese cıkar ortaya dıyodum bırde cuma dıyomkı senın sonuc pazartesı cıkcak dımı evet dıyor

guldenız neyse dur yarın bebıs mujdesını alalım cok laf saycam sana 1 gunum kaldı bekle benı anacıgımmm

ya kızlar dün çatlama iğnesi oldum ya. Yani ilk denemede (yumurtalama takıbıyle)başarılı olan var mı? okuyorum geçmişteki yazılanlarıda. umut bağlamak istemiyorum

kız paztsi tekrar yapcktm ya o yüzdn ondan bhsdiyrdm.söylmdm ama icim icimi yiyrdu
sen gor bak ben sana bır oyun dusunıyım bakıyım
ya kızlar dün çatlama iğnesi oldum ya. Yani ilk denemede (yumurtalama takıbıyle)başarılı olan var mı? okuyorum geçmişteki yazılanlarıda. umut bağlamak istemiyorum

canım ılk sayfada lıste var orda yazar kım nasıl kaldı

Canım sevindim yaa! İnşallah normal gebeliktir. O kanamalarda inş. yerleşme kanamasıdır. Rabbim yardımcın olsun. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum! :)

Canım sevindim yaa! İnşallah normal gebeliktir. O kanamalarda inş. yerleşme kanamasıdır. Rabbim yardımcın olsun. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum! :)
Allah razi olsun cnm.dua et ne olur
dur dusunıyım ben bu gece bakalım sende dusun

sacıyla basıyla kultulcagını sanıyor

Kiz ne yaparsn yap feda olsn sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…