klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben yatıyorum kızalr opuyorum sızı artık burdayımm gelırım sık sık bebişimle beni yalnız bırakmayın :KK1:

sakır sakır adet olursunda bıran once baslarsın ınsallah... hemen hemen 1 hafta olacak aramızda:) safak sayarken bır hafta ondesın:)
ins.hersey yolunda gider canim baska dilegim yok suan Allah herkezin gonlune gore versin bekleriz beraber bakalim bir o gunler gelse

yatanlara iyi gecelerr

bazı yazılanları okuyorum gec dollenme dıyorlar. benım bugun19. gunum sat 23 marttı. 20. gunde dollenme olur mu ya....ole yazanlar var...

Günaydın kızlar. Yeni bi hamiş var sanırım :)) hayırlı uğurlu olsun. Ayağını süreydi bari :)) ben birazdan kan testi için çıkıyorum. Hayırlısı bakalım akşama sonuçlar çıkacak. Çok heyecanlıyım. Dün gece ne uyumuşum. Bi önceki gece 3,5 saat uyuyunca dün saat 10 olmadan uyudum :)))) ben dönene kadar inş yeni hamişler çıkar

gunaydin kizlar beni uyku tutmadi progestan i arastirdim benim gibi hormon testleri normal cikip progestanin sorun olanlari buldum :KK1: ilaclarla ignelerle atlatiliyomus benimde catlatma ignesinden sonra adet gecikmesi yasamadigim icin demekki ise yaramis.bakalim bu ay ne olcak ya boyle olup hamile kalan varmi acaba

gunaydin kizlar beni uyku tutmadi progestan i arastirdim benim gibi hormon testleri normal cikip progestanin sorun olanlari buldum :KK1: ilaclarla ignelerle atlatiliyomus benimde catlatma ignesinden sonra adet gecikmesi yasamadigim icin demekki ise yaramis.bakalim bu ay ne olcak ya boyle olup hamile kalan varmi acaba

Canım başka bi doktora daha gitsen belki değişik bişeyler verir ne bileyim

Günaydın kızlar. Yeni bi hamiş var sanırım :)) hayırlı uğurlu olsun. Ayağını süreydi bari :)) ben birazdan kan testi için çıkıyorum. Hayırlısı bakalım akşama sonuçlar çıkacak. Çok heyecanlıyım. Dün gece ne uyumuşum. Bi önceki gece 3,5 saat uyuyunca dün saat 10 olmadan uyudum :)))) ben dönene kadar inş yeni hamişler çıkar
hadi senden guzel haberleri bekliyoruz.

günaydın kızlarEn Büyük TÜRKİYE şu dk itibari ile regl olmuş bulunuyorum:KK43::KK43: umutlarım bir daha ki aya kaldı...:KK4:

Günaydın cnm.iyi olack her şey insallah.bende 5tendir ayaktaym.hastanedyiz.hematoloji icin.bakalm ne olck.karnımda agryr

Kızlar günaydın ben de iğneden sonra full çalıştım ve dün çalışma bitti geri geldim :))) hamile varmış aramıZda ay çok mutlu oldum biz de olalım yaaa banane ben de istiyom ben de :)))

Günaydın cnm.iyi olack her şey insallah.bende 5tendir ayaktaym.hastanedyiz.hematoloji icin.bakalm ne olck.karnımda agryr
hadi guzel haberler getir bize
Kızlar günaydın ben de iğneden sonra full çalıştım ve dün çalışma bitti geri geldim :))) hamile varmış aramıZda ay çok mutlu oldum biz de olalım yaaa banane ben de istiyom ben de :)))
gunaydin hebimiz guzel guzel hamile kalcaz boyle

X