klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok aktif olmasa da sürekli takip ediyorum sayfayı kısmen biçoğunuzun hikayesini de biliyorum bu haber gerçekten çok güzel sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız inşllh yavrunuzu ... bende bu yoldayım dualarınızı eksit etmeyin...:nazar::nazar::nazar:

çok çok teşekkür ederim Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah :KK16::KK16:

şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim :nazar::nazar: Ama hala inanamıyorum bi türlü

canım benim elifim gözün aydın olsun bacım yaa çok sevindim aşırı şekilde tabiki rabbim kucağına almayıda nasip etsin yaaa bak kendiliğinden ne güzel yaaa allahım sesimizi duydu hayırlı evlat olur inşalllah
inşallah bizimde birgün yüzümüz güler yaaa maşalllah yaa maşallah

gunaydinnnnnn

sok sok sokkkkkk eliffff tebriklerrrr.allah tamamina erdirsinnnn.cok mutlu oldum yaaaa

canım benim elifim gözün aydın olsun bacım yaa çok sevindim aşırı şekilde tabiki rabbim kucağına almayıda nasip etsin yaaa bak kendiliğinden ne güzel yaaa allahım sesimizi duydu hayırlı evlat olur inşalllah
inşallah bizimde birgün yüzümüz güler yaaa maşalllah yaa maşallah

canım benim ya Allah razı olsun bitanem inşallah Allah en yakın zamanda sana da nasip edicek canım benim

şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim :nazar::nazar: ama hala inanamıyorum bi türlü

elifim tebrikler allahım kurban oldugum insanın en umutsuz anında ben burdayım kulum diyoya şükürler olsun tamamına erdirsin ona emanetsin cnm

elifim tebrikler allahım kurban oldugum insanın en umutsuz anında ben burdayım kulum diyoya şükürler olsun tamamına erdirsin ona emanetsin cnm

canım benim çok teşekkür ederim özlemcim gerçekten de Rabbim o kadar büyük ki en umutsuz olduğum anda gönderdi bana bu mucizeyi inşallah devamı da güzel olur da sağ salim kucağıma alırım bu sefer dualarınızı eksik etmeyin bende sizlere dua ediyorum her zaman

inşallah canım inşallah sen biliyomusun bilmiyorum ama ben 2 ay önce tüp bebek yaptım tutmadı benim hamile kalmam resmen mucize oldu canım o yüzden sakın umudunuzu kaybetmeyin

inanmıyorummmmm...ve şükrediyorumm allahaa...yazdıklarını ağlayarak okumuştum geçen ayy beni siz çıkartmıştınızz bunalımdann...rabbim senin yüzünü güldürdü..inşallah tüm isteyenlerde sıraa...

bakk planlarınn neydii ne olduuu...kilo vericem demiştin :) ama bebeğinn geldii...rabbim sağlıcakla doğurmayı kucagına almayıda nasip etsinn...

ohhh beeee günü me ışıkk oldunn..

Son düzenleme:
inanmıyorummmmm...ve şükrediyorumm allahaa...yazdıklarını ağlayarak okumuştum geçen ayy beni siz çıkartmıştınızz bunalımdann...rabbim senin yüzünü güldürdü..inşallah tüm isteyenlerde sıraa...

bakk planlarınn neydii ne olduuu...kilo vericem demiştin :) ama bebeğinn geldii...rabbim sağlıcakla doğurmayı kucagına almayıda nasip etsinn...

ohhh beeee günü me ışıkk oldunn..

canım benim gerçekten Rabbimin mucizeleri sonsuz çok şükür Allah a inşallah Allah sağ salim kucağıma almayı da nasip eder darısı da tüm sana ve tüm isteyenlere burdaki arkadaşlarıma inşallah canım senin de bugün kontrolün vardı sende güzel haberlerle gelirsin inşallah canım

canım benim gerçekten Rabbimin mucizeleri sonsuz çok şükür Allah a inşallah Allah sağ salim kucağıma almayı da nasip eder darısı da tüm sana ve tüm isteyenlere burdaki arkadaşlarıma inşallah canım senin de bugün kontrolün vardı sende güzel haberlerle gelirsin inşallah canım

inşallahhh...13 mm de kaldı gibi hissediyorum ama senin güzel haberinle huzur doldu benimde içimee...

elıf bısey sorcam sana ızınden donmenı beklıyodum msj atamıyom burdan sorcam

ama dogruyu soylıceksın tam dusuncenı:26:

X