klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Slm kizlar ben eve geldim bugun sersem gibiydim inanin
sabah gider gitmez bileklik taktilar bana ve esime :KK66: sonra bir odaya cikardilar orda amaliyat kiyafetleri giydirdiler beklerken dr geldi sormak istediginiz bisey varmi dedi yok falan dedik heyecanlimisin dedi evet dedim asagida buluscaz falan dedi sonra tekerlekli sandalyeyle indirdiler amilayathane yazan yere girdim catal gibi bisey e oturtular tam amilayat odasi isiklar falan ayaklarimi bagladilar elimede narkoz verdiler o sira dr geldi bende kafami kaldirdim kiz yatin bayilcaksiniz simdi dedi sonrasini yok uyandigimda da herkez kafamda uyandirmaya calisiyodu annemler esim hemsire uyumak istiyorum dicem konusamiyorum cok halsizdim sonra basladim aglamaya niye uyandiriyosun cok guzel uyuyodum dedim aglayinca bunlar bir yerin mi aciyor falan demeye basladilar konusamiyorum falan kafam o bicim ne deseler anlamiyorum sarhos gibiydim hemsire ciktii sonra bir kiz geldi annemleri disari cikardi psikologmus :KK1: aglayinca ispiyonlamislar beni hemsireler bana biseyler dedi teskin edici laflar esimlede konustu neden agladin dedi bilmiyorum aglamak istiyorum aglatmiyor esim dedim sonra ilaclarda dolayi boyle olurmusum agliyasim gelirmis o zaman birakcaklarmis aglucakmisim falan sonra istedigin zaman beni ara yada gel konusalim dedi biseyler anlatti anlatti gitti
dr geldi sonra iyi buldu beni 14yumurta topladik dedi cuma transfer ederiz belki dedi iyi dileklerini sundu biseyler anlatti oda gitti tabii ben salak gibiyim anlamiyorum falan sonra hemsire geldi tansiyona bakti ilaclar var alirmisiniz biz eczaneyi arayip getirtelimmi dedi esimde getirdinler dedi 3 kutu ilac var biri progestan alttan yuvarliyoruz ilkinide eve gelince attik bu arada bana yiyecek biseyler getirdiler psikolog konusuyor ben tikiniyom :KK9: o halimi gorseniz zaten uyaninca ilk suu demisim anam ne susuz kariyim ben sonra hastaneden ciktik besiktasi dolandik ivana sert i gorduk bisey cwkiyolardi ordan eve geldik yolda uyumusum simdide yatiyom biraz halsizlik var o kadar

ayyy maşallahh sanaaa...o yumoşlarınn bebiş olsun inşallahh..şu günler geçmek bilmezzz..inşallah su gibi geçsin gitsinnn...15 gün sonraa çok güzel haberlerle gelinşallahh....

canım yeni doktorun ve yeni tedavin hayırlı olsun nasıl doktorun tavrından falan memnun kaldın mı ? bende doktor araştırıyorum da

sağoll arkadaşımmmm...seni dinledim...gitmedim bidaha erdemee..çünkü aşılama yapmayacaklardıı..bende tavsiye üzerine medipolde sema ovalı ya gittim asık suratlı bişi diyorlardı ama ..gayet iyiydi..ve ilgililerdi asistanıyla beraberr...yavrum yavrum diye konuşuyordumm..otur yavrumm..acık yana kay yavrum felan rahatlattı... ama yine klomen verdii..bu ay daha kullanalım dedi bende ok dedim..hayırlısı bakalımm...

sen nepıyorsun dinlenmedemisinn...?

ay yazık ya herkes nasıl panik olmuş gerçekten kalite farkı işte canım puzzle falan al transferden sonra onunla oyalanırsın
kız yok oyle oynıcagıma ınt.oynarım :KK1: aslında kk gırmesem dıyorum cunku burda hep aklımda olcak ne dersın?
ayyy maşallahh sanaaa...o yumoşlarınn bebiş olsun inşallahh..şu günler geçmek bilmezzz..inşallah su gibi geçsin gitsinnn...15 gün sonraa çok güzel haberlerle gelinşallahh....

sağoll arkadaşımmmm...seni dinledim...gitmedim bidaha erdemee..çünkü aşılama yapmayacaklardıı..bende tavsiye üzerine medipolde sema ovalı ya gittim asık suratlı bişi diyorlardı ama ..gayet iyiydi..ve ilgililerdi asistanıyla beraberr...yavrum yavrum diye konuşuyordumm..otur yavrumm..acık yana kay yavrum felan rahatlattı... ama yine klomen verdii..bu ay daha kullanalım dedi bende ok dedim..hayırlısı bakalımm...

sen nepıyorsun dinlenmedemisinn...?

sagol canım ınan zor bu işler ınsan sonu guzel olsun ıstıyor:KK31:

kız sen eve dondunmu takvınde 4 hafta yazıyor bat ne zaman test ne zaman yapcan

eve hafta sonu doncemcanım nasıpolursa. Pazartesı ısebaslıyorum ınsallah :) bana bıle suprısoldu. Bat cuma nasıp olursa 3 gun sonra. Test yapmama gerek yok bu ay memeleketteydım malum :) ama gıder gıtmez ıkıncı tup ıcın aynı yerde baslıycam. Iş olmasaydı ankarada olacaktı ama ıs olunca yıne aynı yerde olacak

elıf bu progestanı yuvarladıkya ıkı tane o orda erıyomu kı yarım saat yat dedıler 1 saat oldu gıtmıstır dımı

evet canım bende sağa sola gitmekten hiç bişey anlamadım tatilden hiç dinlenemedim gene geldik iş başı yaptık sen ne zaman başlıycaksın tedaviye karar verdin mi ? Ankara da mı yoksa erzurum da mı yapıcaksın ?

canım işe baslıyorum. Bu iş banada suprız oldu o yuzden ankaraya gıodemeyecegım. Aynı kaldıgım yerden devam cuma adet gunum . Cumartesı baslarım bende herhalde ıgnelere...

eve hafta sonu doncemcanım nasıpolursa. Pazartesı ısebaslıyorum ınsallah :) bana bıle suprısoldu. Bat cuma nasıp olursa 3 gun sonra. Test yapmama gerek yok bu ay memeleketteydım malum :) ama gıder gıtmez ıkıncı tup ıcın aynı yerde baslıycam. Iş olmasaydı ankarada olacaktı ama ıs olunca yıne aynı yerde olacak

hayırlısı canım ıns.bu denemen son olur:KK14:

Denızım. Canım hayırlıolsun ınsallah bugun yumurtaların toplanmıs olmalı gecmısı okuyorum sen yenıden yazmak zorunda kalma :)

kaptan canım evet toplandı :KK34:

kızlar psıkolog dedıkı kendını mutlu et kahvemı ıstedı canım yap cıkolata ye bırde dekı ılla ılk seferde tutcak dıye bısey yok yasın genc zaten ılk tup denemesı vucudu hazırlama oluyor olmazsa ıkıncıde sansın daha yuksek olur dedı bırde benım hafıf kanamalarım oldu suan bıtmıs durumda artarsa bızı ara ve hastaneye gıt demıslerdı sızde de oldum bu pembe kanlar

slm kizlar ben eve geldim bugun sersem gibiydim inanin
sabah gider gitmez bileklik taktilar bana ve esime :KK66: sonra bir odaya cikardilar orda amaliyat kiyafetleri giydirdiler beklerken dr geldi sormak istediginiz bisey varmi dedi yok falan dedik heyecanlimisin dedi evet dedim asagida buluscaz falan dedi sonra tekerlekli sandalyeyle indirdiler amilayathane yazan yere girdim catal gibi bisey e oturtular tam amilayat odasi isiklar falan ayaklarimi bagladilar elimede narkoz verdiler o sira dr geldi bende kafami kaldirdim kiz yatin bayilcaksiniz simdi dedi sonrasini yok uyandigimda da herkez kafamda uyandirmaya calisiyodu annemler esim hemsire uyumak istiyorum dicem konusamiyorum cok halsizdim sonra basladim aglamaya niye uyandiriyosun cok guzel uyuyodum dedim aglayinca bunlar bir yerin mi aciyor falan demeye basladilar konusamiyorum falan kafam o bicim ne deseler anlamiyorum sarhos gibiydim hemsire ciktii sonra bir kiz geldi annemleri disari cikardi psikologmus :KK1: Aglayinca ispiyonlamislar beni hemsireler bana biseyler dedi teskin edici laflar esimlede konustu neden agladin dedi bilmiyorum aglamak istiyorum aglatmiyor esim dedim sonra ilaclarda dolayi boyle olurmusum agliyasim gelirmis o zaman birakcaklarmis aglucakmisim falan sonra istedigin zaman beni ara yada gel konusalim dedi biseyler anlatti anlatti gitti
dr geldi sonra iyi buldu beni 14yumurta topladik dedi cuma transfer ederiz belki dedi iyi dileklerini sundu biseyler anlatti oda gitti tabii ben salak gibiyim anlamiyorum falan sonra hemsire geldi tansiyona bakti ilaclar var alirmisiniz biz eczaneyi arayip getirtelimmi dedi esimde getirdinler dedi 3 kutu ilac var biri progestan alttan yuvarliyoruz ilkinide eve gelince attik bu arada bana yiyecek biseyler getirdiler psikolog konusuyor ben tikiniyom :KK9: O halimi gorseniz zaten uyaninca ilk suu demisim anam ne susuz kariyim ben sonra hastaneden ciktik besiktasi dolandik ivana sert i gorduk bisey cwkiyolardi ordan eve geldik yolda uyumusum simdide yatiyom biraz halsizlik var o kadar

Kızlar psıkolog dedıkı kendını mutlu et kahvemı ıstedı canım yap cıkolata ye bırde dekı ılla ılk seferde tutcak dıye bısey yok yasın genc zaten ılk tup denemesı vucudu hazırlama oluyor olmazsa ıkıncıde sansın daha yuksek olur dedı bırde benım hafıf kanamalarım oldu suan bıtmıs durumda artarsa bızı ara ve hastaneye gıt demıslerdı sızde de oldum bu pembe kanlar

canım benım ya ne guzelmasllah hersey yolunda gıtmıs. Hakıkaten merkez ozel olunca oyle demek ... Benı uyutmadan once yıkama ıslemı yapıp uyuttular. Devlette oyle yapıyorşlarmıs. Ozelde sen uyurken yapıyorlar hıc bır sye anlamıyorusn:) bu arada kanaman normal benımle bırlıkte olan bayandada olmustu bendede oldu ama dr da soylemıstır cok normalmıs. Aklından cıkardın mı bu ıs bıtecek ınsallah ılk tup bebegımız bugun yola cıktı desene :)

canım benım ya ne guzelmasllah hersey yolunda gıtmıs. Hakıkaten merkez ozel olunca oyle demek ... Benı uyutmadan once yıkama ıslemı yapıp uyuttular. Devlette oyle yapıyorşlarmıs. Ozelde sen uyurken yapıyorlar hıc bır sye anlamıyorusn:) bu arada kanaman normal benımle bırlıkte olan bayandada olmustu bendede oldu ama dr da soylemıstır cok normalmıs. Aklından cıkardın mı bu ıs bıtecek ınsallah ılk tup bebegımız bugun yola cıktı desene :)

ne yıkaması kız benımı yıkadılar uyurken anlamadım:26:

Slm kızlar bende sizin gibi bebiş bekleyenlerdenim inşallah rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder hepimize:KK43:

ne yıkaması kız benımı yıkadılar uyurken anlamadım:26:

rahmı yıkıyorlar bazı sularla canım steril olsun dıye cok canını yakan bır ıslem. cok acı verıyor. ondan sonra uyutuyorlar orda. ama ozelde sen uyuyunca yapıyorlar hepsını... benım arkadaşımda ole anlattı... aman uyuduğun ıyı olmuş canım :)

rahmı yıkıyorlar bazı sularla canım steril olsun dıye cok canını yakan bır ıslem. cok acı verıyor. ondan sonra uyutuyorlar orda. ama ozelde sen uyuyunca yapıyorlar hepsını... benım arkadaşımda ole anlattı... aman uyuduğun ıyı olmuş canım :)

aaa hıc anlamadım demesen bılmıcemm neyse ıns.yumoslar bırlesıp bebıs olurlar canım yarını dusundukce stres olucam dusunmuyorum :KK60:

denız haıleleık takvımı yap kendıne :)
ben sana tarıhını ayrlayım barı :)
son adet tarıhını yazana bana :)(7ekim falan olmalı)
gerek kalmadı canım. sen ugrasma yaptım bile :) adet tarıhını falan yazma sen bebegın dogacagı tarıhı 15 temmuz 2014 yaz yeter:)

Son düzenleme:
aaa hıc anlamadım demesen bılmıcemm neyse ıns.yumoslar bırlesıp bebıs olurlar canım yarını dusundukce stres olucam dusunmuyorum :KK60:

canım hamilelik takvimi yaparsan 15 temmuz 2014 yaz muhtemel doğum tarıhine. o zaman tam bugun döllenme olarak görülecek. hadi bakalım oırdan takıp ederız bızde :)

Ben geldim....Dr gittim 15 gün önce yaptırdığım genetik testlerim çıkmamış hala...beta hcg 0,5 çıktı bitane daha hormonuma baktı...tarlusal verdi adetinin 3. günü gel dedi istanbulda olursanda beni ara testlerin isimlerini vericem orda yaptır sonuçlarını bana söyle dedi...genetik testlerin çıktıktan sonra hamile kalman bizim için daha iyi dedi bi sorun falan çıkarsa sonuçlar elimizde olursa daha iyi olur dedi...
Veeee güldenizle buluştuk maşallah hatun fıstık gibi bana yardım etti sağolsun :KK76::KK76:...bi wc kuyruğu anımız var :KK1::KK1::KK1::KK1:
canım inşallah sonuçların temiz çıkarrrrr oooooo ne güzel güldenizle buluşmuşsunnnnnnnnn

sabah gider gitmez bileklik taktilar bana ve esime :KK66: sonra bir odaya cikardilar orda amaliyat kiyafetleri giydirdiler beklerken dr geldi sormak istediginiz bisey varmi dedi yok falan dedik heyecanlimisin dedi evet dedim asagida buluscaz falan dedi sonra tekerlekli sandalyeyle indirdiler amilayathane yazan yere girdim catal gibi bisey e oturtular tam amilayat odasi isiklar falan ayaklarimi bagladilar elimede narkoz verdiler o sira dr geldi bende kafami kaldirdim kiz yatin bayilcaksiniz simdi dedi sonrasini yok uyandigimda da herkez kafamda uyandirmaya calisiyodu annemler esim hemsire uyumak istiyorum dicem konusamiyorum cok halsizdim sonra basladim aglamaya niye uyandiriyosun cok guzel uyuyodum dedim aglayinca bunlar bir yerin mi aciyor falan demeye basladilar konusamiyorum falan kafam o bicim ne deseler anlamiyorum sarhos gibiydim hemsire ciktii sonra bir kiz geldi annemleri disari cikardi psikologmus :KK1: aglayinca ispiyonlamislar beni hemsireler bana biseyler dedi teskin edici laflar esimlede konustu neden agladin dedi bilmiyorum aglamak istiyorum aglatmiyor esim dedim sonra ilaclarda dolayi boyle olurmusum agliyasim gelirmis o zaman birakcaklarmis aglucakmisim falan sonra istedigin zaman beni ara yada gel konusalim dedi biseyler anlatti anlatti gitti
dr geldi sonra iyi buldu beni 14yumurta topladik dedi cuma transfer ederiz belki dedi iyi dileklerini sundu biseyler anlatti oda gitti tabii ben salak gibiyim anlamiyorum falan sonra hemsire geldi tansiyona bakti ilaclar var alirmisiniz biz eczaneyi arayip getirtelimmi dedi esimde getirdinler dedi 3 kutu ilac var biri progestan alttan yuvarliyoruz ilkinide eve gelince attik bu arada bana yiyecek biseyler getirdiler psikolog konusuyor ben tikiniyom :KK9: o halimi gorseniz zaten uyaninca ilk suu demisim anam ne susuz kariyim ben sonra hastaneden ciktik besiktasi dolandik ivana sert i gorduk bisey cwkiyolardi ordan eve geldik yolda uyumusum simdide yatiyom biraz halsizlik var o kadar
canım benim çok geçmiş olsunnnnn maşallah yumuşlarınaaaaaaaa inşallah bu sefer tutarrrrrr ayyyyyy inşallah hamile kalırsınnnnnnnnnnn

canım inşallah sonuçların temiz çıkarrrrr oooooo ne güzel güldenizle buluşmuşsunnnnnnnnn

canım benim çok geçmiş olsunnnnn maşallah yumuşlarınaaaaaaaa inşallah bu sefer tutarrrrrr ayyyyyy inşallah hamile kalırsınnnnnnnnnnn
Sagol canim benim insallah bu sefer olcak :KK9:

Ben geldim....Dr gittim 15 gün önce yaptırdığım genetik testlerim çıkmamış hala...beta hcg 0,5 çıktı bitane daha hormonuma baktı...tarlusal verdi adetinin 3. günü gel dedi istanbulda olursanda beni ara testlerin isimlerini vericem orda yaptır sonuçlarını bana söyle dedi...genetik testlerin çıktıktan sonra hamile kalman bizim için daha iyi dedi bi sorun falan çıkarsa sonuçlar elimizde olursa daha iyi olur dedi...
Veeee güldenizle buluştuk maşallah hatun fıstık gibi bana yardım etti sağolsun :KK76::KK76:...bi wc kuyruğu anımız var :KK1::KK1::KK1::KK1:
kıskandım valla :)) inş bu tedavin sana bebiş getirir cnm

yanlız sunu anllatmamısım ben bunları korkutmusum baya yuzumde sıvılceler cıktı deyıp duruyodum yaa narkzdan sonra yuzumde kocaman bır kızarıklık olusmus alerjık gıbı serum falan baglamıslar uyanınca aglayınca konusamayınca kıpırdamayınca korkmus hemsıreler esım oyle dıyor bırde odaya cıkardıklarında benı yuzumu annem gorunce ne oldu kızıma falan yapmıs nıye yuzu boyle falan olmus :KK53: sonradan esım annattı ben hıc bırsey bılmıyordum ama o uyku ne guzel derın bır uykuydu oyle 15.gun uyutsalar ya oyle benı bu ara psıkolog dedıkı kafamı rahat tutmam stres olmamam lazımmıs oyalancak bıseyler bul dedı ve hep olumlu dusun dedı kız bu arada psıkolog ucretıde almıyolarmıs tedavıye dahılmıs:KK34:

kızlar psıkolog dedıkı kendını mutlu et kahvemı ıstedı canım yap cıkolata ye bırde dekı ılla ılk seferde tutcak dıye bısey yok yasın genc zaten ılk tup denemesı vucudu hazırlama oluyor olmazsa ıkıncıde sansın daha yuksek olur dedı bırde benım hafıf kanamalarım oldu suan bıtmıs durumda artarsa bızı ara ve hastaneye gıt demıslerdı sızde de oldum bu pembe kanlar
Cnm geçmiş olsun, yumoşların hepsi kaliteli ve sağlıklı embriyolar olur inş. Yolu yarıladın artık. Kafanı hiç bişeye takma cnm, bitter çikolata seratonin yani mutluluk hormonu salgılanmasını sağlıyor cnm.... Tavsiye ederim

kaptan yeni işin hayırlı olsun. Belki bu sayede kafandan çıkartmış olursun

X