klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gunaydinnnnnnnn

deniz dualarimiz seninle.

bizde sabah calistik ama cok zor oluo kizlar.ise de gidecegimiz icin zorlaandik yani.bu gece 4 te 36 saat oluo ama biz aksam yapmaya karar verdik:-)

Arkadaşlar, dün randevum vardı. Haplar sen de işe yaramıyor dedi doktor. Şimdi iğneye geçtik. İlaç filan kullanmadım. Menogon diye bir iğne kullanıyorum. Bugün ikincisini vurdurdum. Sonra da duruma göre aşılama dedi. Garip duygular içindeyim. Aşilama fikri biraz ani oldu.
Daha önce bu iğneyi kullanan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Ne olur dualarınızı ve tavsiyelerinizi eksik etmeyin. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.

arkadaşlar, dün randevum vardı. Haplar sen de işe yaramıyor dedi doktor. şimdi iğneye geçtik. Ilaç filan kullanmadım. Menogon diye bir iğne kullanıyorum. Bugün ikincisini vurdurdum. Sonra da duruma göre aşılama dedi. Garip duygular içindeyim. Aşilama fikri biraz ani oldu.
Daha önce bu iğneyi kullanan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Ne olur dualarınızı ve tavsiyelerinizi eksik etmeyin. Hepimizin allah yardımcısı olsun.

canım tedavin hayırlı olsun o iğneyi ben tüp bebekte kullandım çok etkili bir iğne sende mutlaka faydasını görürsün aşılama için endişelenme çok büyük bir şey değil korkulacak bişey yok yani amin cümlemizin

canım tedavin hayırlı olsun o iğneyi ben tüp bebekte kullandım çok etkili bir iğne sende mutlaka faydasını görürsün aşılama için endişelenme çok büyük bir şey değil korkulacak bişey yok yani amin cümlemizin

Çok sağol, inşallah faydasını görürüm. Gerçekten çok zor süreçler yaşıyoruz. Ben bu forumdakilere hayranım. Allah dağına göre kar verirmiş. İnş. tez zamanda baharı yaşarız. :)

hülyacım günaydın canım nasılsın ? bebişin nasıl ? ay hepinizi çok özledim ya iyice sessiz oldu buralar sedoşumu özledim elocanı özledim
iyiyim canım teyzesii kızımda tekme atmaya başladııııı çok şükür iyidirrrrrr bende sizleri çok özledimmmmm topiğimizzzzzz çok sessizzzzz eeeee sen nasılsınnnnnnnnn

elocan ankaraya gitti sanirim hulya

hulya ben hep unutuom.sizin calismaniz nasil olmustu igneden sonra:-)

iyiyim canım teyzesii kızımda tekme atmaya başladııııı çok şükür iyidirrrrrr bende sizleri çok özledimmmmm topiğimizzzzzz çok sessizzzzz eeeee sen nasılsınnnnnnnnn

maşallah canım :nazar::nazar::nazar: bende iyiyim çok şükür işle ev arasında gidip geliyorum elocan ankara ya gitti canım

elocan ankaraya gitti sanirim hulya

hulya ben hep unutuom.sizin calismaniz nasil olmustu igneden sonra:-)
canım öncelikle tedavin hayırlı olsunnn...ben iğne vurduktan sonra 36 saat sonraa beraber oldukkk ondan sonraaa hergün beraber oldukk ne olur olmaz diyeeeeeeee bence bugünleriiiii kaçırmayınnnnnnnn inşallah hamile kalırsınnnnnnnn

Günaydın cnm, bebiş gece hiç uyutmuyor, sersem gibiyim . Uyur uyanık arasında dolaşıyorum
ooyyy oyyyyy bizim umut erenimiz büyümüşşşşşş benim kızım beni rahatsız edecek kadarrrrrr tekme atmıyorrrrrr benim kızım çok tembellllllll...bizde 22 haftalık oldukkkkkkkk

oyyy canım ya kıyamam anneliğin zorluğu daha dünya ya gelmeden başlıyor işte
gerçekten cnm ya, eşime beni hiç uyutmuyor deyince gülüyor. Olan bana oluyor. Bir de ben gündüz hiç uyuyamıyorum. Böyle halsiz geziyorum

canım öncelikle tedavin hayırlı olsunnn...ben iğne vurduktan sonra 36 saat sonraa beraber oldukkk ondan sonraaa hergün beraber oldukk ne olur olmaz diyeeeeeeee bence bugünleriiiii kaçırmayınnnnnnnn inşallah hamile kalırsınnnnnnnn

ooyyy oyyyyy bizim umut erenimiz büyümüşşşşşş benim kızım beni rahatsız edecek kadarrrrrr tekme atmıyorrrrrr benim kızım çok tembellllllll...bizde 22 haftalık oldukkkkkkkk
Merak etme cnm ilerde uyandırır :KK1: Ama inş uslu bebek olur , galiba benimki yaramaz olucak. Herkes karnında nasılsa öyle devam ediyor diyor. Bizimki gece ayakta gündüz uyuyor :KK31:

X