klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Insallah bayramdan sonra guzel haberler alirsin
Ben asilama yaptirmadim
AMA catlatma ignesi Ile gebe kaldim
14.gun kan testinde cikti

Rabbim sabir versin
Iyi bayramlar..

bayramınız mübarek olsunnnnnnnn bende bugün evimeeeeee kovuştummmmmm umarım hepinizzzzzzz iyisinizzzzzzzz

canım aynı gün aşılama olmuşuz bende de beliirti yok ya sadece hafif bel ağrısı okadar birde ben iğne yada ilaç kullanmadan aşılama oldum ankaraya muayeneye gitmiştim doktor ymurtlaman yakın istersen deneyelim dedi bakalım hayırlısı artık....rabbim hepimizin kucaklarını doldursun inşallah aminnnnnnn

kızlar iki yıldır evliyim herşey normal ama bebeğim yok bu ay hsg çekildi tüpler açık üç ay bekleyin dedi ama ilk ayın sonundayız henüz yok aşılama nasıl aşılamadan sonra bebek ne zaman oluyor kaç gün sonra bakılıyor bide devlet yapıyormu bunu ücreti falan lütfen yardımcı olun :2:

Canım yumurtlamanda falan sorun varmı eşine bakıldımı...Aşılamayı ben yaptırmadım ama burdan öğrendiğime göre yumurtaların büyüyüp çatladıktan sonra dr gün söylüyo eşinle gidiyosun eşinin spermleri alınıp yıkanıyo biraz kalın şırıngayla sana enfekte ediliyo...12. yada 14 günden sonrada sonuç belli oluyo

tabi herşeye bakıldı yumurtaların gelişimi çok iyi eşimin sperm değerleride normal tüpler açık yani ne bilmiyorum buna engel yok göbeğim o kadar olsun istiyorum

anaam gacı dıyetıde unutmus doktor muanede sorcak sana

oh bende yıyorum ne ıstersem dr bana canın ne ısterse ye dedı dıyet yok dedı
bayramda biraz zor oldu aksattım diyecem kesin kilo aldım ayyy diyetisyende yüzüm kızarcak
Ye şekerim ye sen
tabi herşeye bakıldı yumurtaların gelişimi çok iyi eşimin sperm değerleride normal tüpler açık yani ne bilmiyorum buna engel yok göbeğim o kadar olsun istiyorum
İnşallah en yakın zamanda göbeğin öyle olur...
Kızlar doktru aradm pztsi gel dedi.hormnlarina bi bkalm dedi
Bende salı günü gidicem ...bazı tahlillerimin sonuçları çıkmamıştı baktım hala çıkmamış...İnşallah bana git 15 gün sonra gel der

inş canım senin hiç oldumu deneyimin incir kürü diye bişe var yumurta gelişmesine yardımcı biliyormusun onu
ben yeni duydumda nasıl yapılıyo bilmiyorummm

inş canım senin hiç oldumu deneyimin incir kürü diye bişe var yumurta gelişmesine yardımcı biliyormusun onu
ben yeni duydumda nasıl yapılıyo bilmiyorummm
İbrahim saraçoğlunun sitesinde vardır canım...ben incir kürü değilde bi ay bol bol incir tüketmiştim...ben klomen ve inofolik kullandım şimdi dr değiştirdim nasıl bir yol çizecek bilmiyorum

Eloocan kiz bu igneler bende cok farkliliklar yapti yaa su kaptanla yesiller de yokki sorsamm offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…