klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Selam kizlar. ..hepinizin bayrami kutlu olsun canllarrr....deniz ins bebis gelicek kiz bu yolla:KK66: hadi hayirlisi olsub canim

selam tatlı kızlar. valız hazırlıyorum:) hepınıze sımdıden ıyı bayramlar. ınsallah geldıgımızde bırbırımıze mujdelı haberler verırız:)

Iyi geceler kizlar anca bu saatte girebildim annem geldi tatlu sarma derken anca...gepinize iyi bayramlarr bi sure boyle gec girerim umarim bayram sonrasi hepimizin gobisi dolar buraya otla doneriz opuyorum hepinizi.vee cookj ozlicemmm.

herkese günaydın hayırlı sabahlar hayırlı arifeler şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun denizim seninde adıl bayramın 15-20 gün sonra olur inşallah canım tedavin hayırlı olsun cumartesi mesajını gece yatmadan gördüm 2 gündür deli gibi temzlik yapıyorum ama bitirdim çok şükür hepinizi çok öpüyorum

canım tedavin hayırlı olsunnnnnn inşalllahhhhhhh bize müjdeyi verirsinnnnnn

canım ben ikili testi yapmadımmmm doktorumda önermediii ama üçlü tarama testi yaptıkkk allahıma şükürler olsunnnnn sonuçlar güzel çıktıııııı...canım inşallah senin iki taramanın sonuçları temiz çıkarrrrrrr

Saol hulyacim
Insallah saglikli hayirli ve takvali evlatlarimiz olsun..
Bizden dua etmesi, takdir ise Yaradan 'in..

Hepinizin oruclarini, kurbanlarini Rabbim Kabul ve mubarek eylesin...amin..

ne yapıyonuz gacılar bende temızlık yapıyorum ama derın sanmayın ustten bırde supurge balkon yıkama bulasık yıkadım bırde makınedekıler yerıne dızılcek anamm ısım bıttımıyor bırazdan da yemek yerız yemekde ocakda zatıı :KK31: ıvır kıvır ısler hee bıde utu yaptım :KK53: hadı optum sızı aksama mısafırım gelıyor merak etmeyın benı :KK6:

herkese günaydın hayırlı sabahlar hayırlı arifeler şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun denizim seninde adıl bayramın 15-20 gün sonra olur inşallah canım tedavin hayırlı olsun cumartesi mesajını gece yatmadan gördüm 2 gündür deli gibi temzlik yapıyorum ama bitirdim çok şükür hepinizi çok öpüyorum

optum canım :KK54::KK54:

ne yapıyonuz gacılar bende temızlık yapıyorum ama derın sanmayın ustten bırde supurge balkon yıkama bulasık yıkadım bırde makınedekıler yerıne dızılcek anamm ısım bıttımıyor bırazdan da yemek yerız yemekde ocakda zatıı :KK31: ıvır kıvır ısler hee bıde utu yaptım :KK53: hadı optum sızı aksama mısafırım gelıyor merak etmeyın benı :KK6:

Kiz bu derin degil is degil dersin AMA bakmissin saatlerini almis
Ev işi bitmiyor gercekten
Annen evin işi, evden cikinca biter Der hep :)))))
Ben bazen kafayi yiyorum,tv izlerken bile
Halida sac kil var mi die bakiniorum.. :KK70:
Hadi cnm komsu gelsin sana..
Ne mamalar yaptin bakiim dicem de
Canim cekcek die diemiorummm :)))))

Kiz bu derin degil is degil dersin AMA bakmissin saatlerini almis
Ev işi bitmiyor gercekten
Annen evin işi, evden cikinca biter Der hep :)))))
Ben bazen kafayi yiyorum,tv izlerken bile
Halida sac kil var mi die bakiniorum.. :KK70:
Hadi cnm komsu gelsin sana..
Ne mamalar yaptin bakiim dicem de
Canim cekcek die diemiorummm :)))))

Yok kiz bisey yapmadim nerde bende o hamaratlik hazir biseler alcam isde :KK1: zatii evin temizligi yetti bugun ahanda simdi oturdum birazdanda hazir seyleri almaya gitcem birde totodan igne olcam :KK9: oylee

X