klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ebru gundesın eskı sarkılarına bıtıyorum yaa

demırattım yanlızlıga

gel vafasız

aldırma delı gonlum

soyleyın

dertler benım olsun

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

hıc bılmıyorum elıf hayırlısı neyse o olsun demekden baska caremız yok su transfer olana benım korkum devam etcek sonrada tuttu tutmadı korkusu baslıcak:26:

kız deme ole. bos ver unut gıtsın. yoksa o 12 gun hıc gecmıyor. asılamadakıne de benzemıyor. beklentı cok olunca... bende ankara mı bura mı karar veremıyorum. bır gun burası dıyorum bır gun ankara... kafam karısık bayramdan sonra bakcam yıne...

kız deme ole. bos ver unut gıtsın. yoksa o 12 gun hıc gecmıyor. asılamadakıne de benzemıyor. beklentı cok olunca... bende ankara mı bura mı karar veremıyorum. bır gun burası dıyorum bır gun ankara... kafam karısık bayramdan sonra bakcam yıne...

oyumu ankara yonunde kullanıyorum hatta özel olsun devlet olmasın diyorum zaten ıkı hak verılıyor:KK23:

aaaaaa kızlar yenı farkettım. bu ay hamıle kalsam tam evlılık yuldonumumuzde dogum yapıyormusum:) aman allahım ne guzel bır hedıye olurdu hem ban ahem esıme ... rabbım yalvarırım sesımı duy duamı kabul et. hayırlısı ıle nasıp et ınsallah....

oyumu ankara yonunde kullanıyorum hatta özel olsun devlet olmasın diyorum zaten ıkı hak verılıyor:KK23:

benım bu raporrum gecerlı olur mu kı ne kadar fark vardır acaba. ben ıkıncıyıde devlette deneyım hazır karsılarken olmazsa mecbur ozele gıderız zaten dıyordum...

kızlar ben gıdıyorum . bugun erken kalktım butun gun popomun uzerıne oturmadım. ve uykum gelır gıbı oldu sukur. gıdeyım barı yatayım. uyuyamazsam gelırım yıne...ıyı geceler...

aaaaaa kızlar yenı farkettım. bu ay hamıle kalsam tam evlılık yuldonumumuzde dogum yapıyormusum:) aman allahım ne guzel bır hedıye olurdu hem ban ahem esıme ... rabbım yalvarırım sesımı duy duamı kabul et. hayırlısı ıle nasıp et ınsallah....
İnsallah canim
benım bu raporrum gecerlı olur mu kı ne kadar fark vardır acaba. ben ıkıncıyıde devlette deneyım hazır karsılarken olmazsa mecbur ozele gıderız zaten dıyordum...

Ama neden 3u oyle dusunuyosun simdi sen ozelde 2.yapsan tutma orani dahada yuksek hem rapor oldugu icin daha uygun olur

İnsallah canim

Ama neden 3u oyle dusunuyosun simdi sen ozelde 2.yapsan tutma orani dahada yuksek hem rapor oldugu icin daha uygun olur

aman ne bıleyım ... nasıp artık ben herseyı dusunuyorum 3 yada 4 yada 5.... yada bu ay hamileyim :) aman ıste boş durunca hersey gecıyor ınsanın aklından . dur bakalım hele bır daha adet olayım.

günaydın.... bugun 9,30 da kalktım :) bakalım kaçta uyku gelecek :) eee kımse yok... hımmmm tabı bugun hafta sonu. helekı bayram arifesi... neyse arada bakar çıkarım bende...maksat meydan boş kalmasın...

X