klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben Allah nasip eder de kızım olursa adını ESLEM koyucam çok hoşuma gidiyor anlamı da çok güzel anlamı selametli güvenilir Allah yolunda kendini adayan insan , cennette son nur , eslem kendini tümüyla Allah a adamış bayan , teslim olan demektir.

ben Allah nasip eder de kızım olursa adını ESLEM koyucam çok hoşuma gidiyor anlamı da çok güzel anlamı selametli güvenilir Allah yolunda kendini adayan insan , cennette son nur , eslem kendini tümüyla Allah a adamış bayan , teslim olan demektir.
Anlamı çok güzelmiş canım inşallah rabbim en kısa sürede verir bebeğini..
Bende kız olursa MİNE koyucam annemin ve kayınvalidemin ismindede var :KK66: erkek olursada ÖMER heee bu arada eşim istemiyo ömeride mineyide :KK14::KK14:

Anlamı çok güzelmiş canım inşallah rabbim en kısa sürede verir bebeğini..
Bende kız olursa MİNE koyucam annemin ve kayınvalidemin ismindede var :KK66: erkek olursada ÖMER heee bu arada eşim istemiyo ömeride mineyide :KK14::KK14:

amin canım benim cümlemize inşallah Rabbim hepimizin gönlünün muradını versin tez zamanda inşallah eşin niye istemiyor ki

nasıl bır cay ıcesım geldı sormayın ya ... gıdeyım de cay demleyım barı ... kızlar sızıde beklıyorum çaya .. erken gelene börek te var :)
ha bu arada elif canım yagın mıktarını sormuşun ya her yufkanın katına 2 yemek kaşıgı koyuyorum ben ama tepsım bıraz buyuktur:) senınkı kucukse cok dolu olmasın kasık olur snırım:)

Son düzenleme:
Yani esinde sorun varsa ne kadar olurana biraksanizda olmaz zaten .yada tuplerde sorun varsa istedigin kadar ertele durumu yanii bence tamtebbir herseye baktirin ve sorun yoksa oluruna birakin

ilk kez klomen kullandığım ay kımyasal gebelık gecrdm ben ve bu da tüplerimin açık olduğu anlamına gelir mi sizce???

Selam kizlarr

Bende simdi yesil cay iciyorum findik esliginde
Ohh afiyet olsun...yeşil çayın yanına kalorisi en yüksek kuruyemişi seçmişsin
nasıl bır cay ıcesım geldı sormayın ya ... gıdeyım de cay demleyım barı ... kızlar sızıde beklıyorum çaya .. erken gelene börek te var :)
ha bu arada elif canım yagın mıktarını sormuşun ya her yufkanın katına 2 yemek kaşıgı koyuyorum ben ama tepsım bıraz buyuktur:) senınkı kucukse cok dolu olmasın kasık olur snırım:)
ohh afiyet olsun ben çayda içmiyorum eşime eşlik ediyorum bir bardak artık oda yok şekersiz dedi doktor içemem asla şekersiz
pekiii yağ sıvı yağmı

Ohh afiyet olsun...yeşil çayın yanına kalorisi en yüksek kuruyemişi seçmişsin

ohh afiyet olsun ben çayda içmiyorum eşime eşlik ediyorum bir bardak artık oda yok şekersiz dedi doktor içemem asla şekersiz
pekiii yağ sıvı yağmı

erzurumda sadece tereyagı ıle yapıyorlar. ama ben sıvı yag ıle tereyagını karıstırıyorum... bızımkıler ıse sadece sıvı yag ıle yapar. anlayacagın tamamen damak tadı canım:)

erzurumda sadece tereyagı ıle yapıyorlar. ama ben sıvı yag ıle tereyagını karıstırıyorum... bızımkıler ıse sadece sıvı yag ıle yapar. anlayacagın tamamen damak tadı canım:)
anladım canım bende sıvı yağla yaparım...şu su ölçüsünüde ayarladımmı yaparım inşallah

X