klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya isde bakalim iyi oldu ama ilerde tlf ne oldu diye sorup sikistirirsa cvp veririm.artik birazdan eve gitcem aksam girerim artik

ben de yokum akşama. misafirim var. hatta önümüzdeki 4 gün de çok zor girerim. akşamları belki eşimin telinden. seninle görüşemeyik belkii:2::2: iyi haberler getir o zamana dek

aslında adet olduysan senin açından iyi bişey değil mi? geçen ben de senin gibi hissettim. adetim 7 gün gecikmişti. son gün çok yol yürüdüm, çok yordum kendimi.ertesi sabah regl oldum. üstelik her zamankinden çok farklı. birden çok bişekilde geldi. normalde hiç öyle olmaz damla damla başlar. acaba düşük mü yaptım diye düşündüm. 2 gün şiddetli karın ağrısı. eşim bile hala söyler sen düşük yaptın diye.
sanırım o günler çook dikkatli olmak lazım.
senin kanaman nasıl az az mı geliyor

benimde çok yoğun geliyo ve çok sancım var normalde ilk gün damla damla gelir ve hiç ağrım olmazdı bende o yüzden şüphelendim

ben de gelmiyorlar diye şikayet ediyorum:KK1::KK1: 1,5 yıllık evliyim. kayınvalidem 2 gece kaldı şimdiye kadar. kaayınpederim daha hiç gelmedi.onun dışında hiç gelmedi bile :KK53::KK53: bizimkiler de gaziosmanpaşa oturuyor. seninki de çok zor canım yaaa...yani 15 günlükken gelip o kadar kalmaları da neyse bir şey diyecektim ama eşinin ailesi sonuçtaa:KK16::KK16::KK16: sen eşinle iyi ol. önemli olan o. 10 kişi nasıl kaldılar o kadar yaa:KK9::KK9:

kaldılar valla canım ellerinden gelseler dahada kalırlardı ya daha neler neler anlatmakla bitmez kaynanam istemeye geldi söz kesildi nişanı şöyle yapıcaz düğünü böyle yapıcaz dedi üzerinden zaman geçti hiç bişey yapmadılar 1 milyon bile vermediler eşime komşu gibi giyiip süslenip düğüne geldiler bişey yapmayı bırak bide eşime bir sürü bankadan kredi çektirip kullanmışlarr biz öderiz diye 70 milyar borç yapmışlar hiç birine 1 kuruş ödememişler düğünümü evimi a dan z ye herşeyimi ben kendim yaptım eşimle birlikte evlendik evlendiğimin 2. günü onların yaptığı bu borçlar yüzünden bankalardan hacizler gelmeye başlada 4 sene çalıştım onların borcunu ödedim eşim hapse girmesin diye nefret ediyorum o yüzden onlardan halada hiç bişey olmamış gibi gelip gidiyolar ilgi alaka bekliyolar zaten çocuk konusunda da onları suçluyorum Allah bilir ama bu kadar borç olmasaydı ben ilk evlendiğim zaman yapardım hemen çocuk o zaman hem daha gençtim hem daha sağlıklıydım ama hakkımı hiç helal etmiyorum kusura bakmayın sizin başınızı şişirdim

benimde çok yoğun geliyo ve çok sancım var normalde ilk gün damla damla gelir ve hiç ağrım olmazdı bende o yüzden şüphelendim
bilmişlik taslamamak için doktora sormadım valla:KK1: ama zaten korunmayan bir kadın için her adet bir düşükmüş. öyle duymuştum. ben bi de korunmayı keseli hep adetim 10-15 gün gecikir oldu. herhalde tutunamıyor diye düşünüyorum. seninki de öyle olabilir cnm

kaldılar valla canım ellerinden gelseler dahada kalırlardı ya daha neler neler anlatmakla bitmez kaynanam istemeye geldi söz kesildi nişanı şöyle yapıcaz düğünü böyle yapıcaz dedi üzerinden zaman geçti hiç bişey yapmadılar 1 milyon bile vermediler eşime komşu gibi giyiip süslenip düğüne geldiler bişey yapmayı bırak bide eşime bir sürü bankadan kredi çektirip kullanmışlarr biz öderiz diye 70 milyar borç yapmışlar hiç birine 1 kuruş ödememişler düğünümü evimi a dan z ye herşeyimi ben kendim yaptım eşimle birlikte evlendik evlendiğimin 2. günü onların yaptığı bu borçlar yüzünden bankalardan hacizler gelmeye başlada 4 sene çalıştım onların borcunu ödedim eşim hapse girmesin diye nefret ediyorum o yüzden onlardan halada hiç bişey olmamış gibi gelip gidiyolar ilgi alaka bekliyolar zaten çocuk konusunda da onları suçluyorum Allah bilir ama bu kadar borç olmasaydı ben ilk evlendiğim zaman yapardım hemen çocuk o zaman hem daha gençtim hem daha sağlıklıydım ama hakkımı hiç helal etmiyorum kusura bakmayın sizin başınızı şişirdim

ayyy canımm yaaa.. çok üzüldüm. bizimkiler de hiçbir şey yapmadılar. eşim yaptı çalışarak hatta hala düğün borcumuzu ödüyoruz ama onlardan da senin yaşadığın şeyler gibi durumlar görmedim. kayınvalidem hep söyler size bişey yapamadık diye.. ne kadar zormuş durumun? nefret etmek de haklısın ayrıca. ben anlamıyorum bu insanları yaaa. nasıl bu karakterde olabiliyorlar. yaa madem bu kadar borç taktın, düğünde hiçbişey yapmadın bari insanları evinde huzuruyla bırak.. seninle araları nasıl canım?

X