klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

denizcim nasılsın?:KK3:

iyiyim canim yazilari okuyup cvp yaziyodum eve geldim marketti kahvalti etmeden gitmistim biseyler yedim bulasik yikadim yatagi topladim derken anca girebildim evdeki int.sorun var cepden yaziyom bende yaa kizlar benim simdi aklima geldi ben bu cat.ignesinden sonra gunumde adet oldum yani catlamiskii oldum ignelerle catlamasaydi olmazdim dimi simdi aklima geldi bak ayy oyle ayrintilar varki kafam corba unutup duruyom herseyi

kızlar yumurta catladıgında meydana gelen belırtılerı hıssedenınız var mı? nette arastırdım ama ben hıc hıssedemıyorum o belırtılerı tabı tutturmak ta cok zor oluyor bu durumda...

kızlar yumurta catladıgında meydana gelen belırtılerı hıssedenınız var mı? nette arastırdım ama ben hıc hıssedemıyorum o belırtılerı tabı tutturmak ta cok zor oluyor bu durumda...
sadece agri ve akinti oluyordu birde igneyle cat.icin iliski gununu biliyoduk ama ise yaramadi
kizlar bu ayy adet olmayi birtek ben bekliyorun galiba sizin kirmizilari bana bugun gonderinde gun kaybim olmasin simdi adet olsam ne guzel olur hemen ignelere baslarim.

hiç sorma canım aynı tepkiyi bende aldım annemden birde benim kızım var yani 2. bebeği istiyoruz 4 yıldır .doğum evlerinde böyle yapıyorlar bende özel polikinlik doktoruma gittim ve 3. klomen ve çatlatma iğnemi kullanıyorum kısss.bakalım bu ay hayırlısı

sen anneliği bir kez de olsa tatmışsın :) Allah bize de nasip eder inş canım. hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun. senin hamile kalma şansın bizlerden daha yüksek bence. sonuçta bir kez kalmışsın.

sadece agri ve akinti oluyordu birde igneyle cat.icin iliski gununu biliyoduk ama ise yaramadi
kizlar bu ayy adet olmayi birtek ben bekliyorun galiba sizin kirmizilari bana bugun gonderinde gun kaybim olmasin simdi adet olsam ne guzel olur hemen ignelere baslarim.

bende o kırmızıları beklıyorum:) 19 nısana kadarda gelmez emınım. sımdıye kadar hıc sasmadı masallah. bende hemen ıgnelere baslamayı ıstıyorum...

sen anneliği bir kez de olsa tatmışsın :) Allah bize de nasip eder inş canım. hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun. senin hamile kalma şansın bizlerden daha yüksek bence. sonuçta bir kez kalmışsın.[/Q

sana katılıyorum. her gece ruyamda bır bebek ınanılmaz bır sey bu gece yıne bır erkek cocugu dogurdugumu ılk kez kucagıma aldıgımı ve emzırmeye calıstıgımı gordum cok kolay bır dogumdu :))))

Son düzenleme:
bende o kırmızıları beklıyorum:) 19 nısana kadarda gelmez emınım. sımdıye kadar hıc sasmadı masallah. bende hemen ıgnelere baslamayı ıstıyorum...
seninde asilama olcak dimi ignenin adi ne bir kere oldundu tutmadiydi dimi kusura bakma benim hafiza balik gibi unutuyorum hemen

insallah hamile cikarsin canim

suslu kokos yumurtlama haftan dimi?

evet canim ilk cat ignesinde bilmiyordum bu testti 2. catlatma ignesindede aksilik cikti yaptiramadim.isde bu ayda hicbirsey kullanmadan denedik iyikide oldu kendi kendine yumos olmadigini gormus olduk.onemli olan onumuzdeki ay ben zaten klomenle bile yumoslarim zor buyuyor demistim yaa belgelenmis oldu.:KK9: ay su 3 igne buyutcekmi acaba yumoslari ben yaninda ek bisey yiyim yaa dimi incir cok degil 2 tane yesem gunde zararli olurmuki !

insallah onlari cope atarsinda kullanmazsin

ben sahidim yazdiiii....

sonuc kac cikti hatirliyomusun o ayy yumurtan oldumu olduysa catladimi onu gosteriyor benim olmamis ve tabii catlayamamis ama ilac vs kullanmadim bu ayy supriz degildi bu sonuc
benim icin onemli olan ilaclardan igneden sonraki sonuc.

eveeeet bu hafta yımırtlama haftam :)) tabi yumurtlarsam. doktor bugün bakmak için çağırdı ama ben gitmedim. varsa bile küçüktür dedim. yarın gitcem bakalım.
canım aşılama sürecinde incir gibi şeyler kullanan yok mu acaba? eğer alerjin falan yoksa ben ye derim. gerçekten etkisi oluyor.

sen anneliği bir kez de olsa tatmışsın :) Allah bize de nasip eder inş canım. hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun. senin hamile kalma şansın bizlerden daha yüksek bence. sonuçta bir kez kalmışsın.[/Q

sana katılıyorum. her gece ruyamda bır bebek ınanılmaz bır sey bu gece yıne bır erkek cocugu dogurdugumu ılk kez kucagıma aldıgımı ve emzırmeye calıstıgımı gordum cok kolay bır dogumdu :))))

ya hiç sorma elifcim :KK43: her gece her gece insan hep bebek görür mü yaa... ya doğuruyorum ya emziriyorum :KK43:( sabah uyanınca da sinir oluyorum. psikolojimiz alt üst oldu. acaba kendimizi çok mu yıpratıyoruz düşünüyorum da. ömür boyu olmasa ne olur ki? neden kendimizi bu kadar koşulluyoruz :KK43:(
toplum bize anne olmayı dayatıyor malesef.. doğuran kadın doğurmayandan daha üstün olarak görülüyor. doğuramayan lanetli sanki.. yurt dışında hiç böyle değil bu. bu ülkede doğurmak da doğuramamak da bir dert :KK43:(

ya hiç sorma elifcim :KK43: her gece her gece insan hep bebek görür mü yaa... ya doğuruyorum ya emziriyorum :KK43:( sabah uyanınca da sinir oluyorum. psikolojimiz alt üst oldu. acaba kendimizi çok mu yıpratıyoruz düşünüyorum da. ömür boyu olmasa ne olur ki? neden kendimizi bu kadar koşulluyoruz :KK43:(
toplum bize anne olmayı dayatıyor malesef.. doğuran kadın doğurmayandan daha üstün olarak görülüyor. doğuramayan lanetli sanki.. yurt dışında hiç böyle değil bu. bu ülkede doğurmak da doğuramamak da bir dert :KK43:(

evet ya sımdı bırde mıllete dert anlat. sırf bu sıkıntıyı cekmemek ıcın herkese bız cocuk ıstemıyoruz dıyorum. ılk zamanlar ıse yarıyordu ama sımdı yaramıyor 3 sene oldu herkez uzerıme uzerıme gelıyor. kayınvaldemlerle bırlıkte yasıyordum. bu cocuk yuzunden tartısmalı ayrıldık. sımdı herkez gozlerını bana dıkmıs beklıyor. hastahaneyede gızlı gızlı gıdıyorum bır tanıdık cıkacak dıye korkuyorum.... ne sıkıntılı zamanlatr ya

eveeeet bu hafta yımırtlama haftam :)) tabi yumurtlarsam. doktor bugün bakmak için çağırdı ama ben gitmedim. varsa bile küçüktür dedim. yarın gitcem bakalım.
canım aşılama sürecinde incir gibi şeyler kullanan yok mu acaba? eğer alerjin falan yoksa ben ye derim. gerçekten etkisi oluyor.
cok canim ikinci ignede adet oluncu incir yedim gunde bes tane 12 dr gittigimde 18mm olmustu yumurta tabii klomende ictim gunde iki tane simdi igne daha etkiliymis ya ben gunde 2-3 yiyim bakalim ne olcak dr kontrolde vok buyumus derse keserim hemem
son dozune cok guldum :KK60: :KK60: :KK60:

insallah tutar bu ayda seninde son olur.

ınsallah tutar. bugun özel hastahaneyı aradım. tüp bebek ıcın fıyat aldım. ortalama 6 ile 7 bın dedı. o yuzden devletten rapor aldıktan sonra gıtmeye karar verdım. bu yuzden mecburen 2. asılamayı da yaptırmak zorundayım... ki tutmazsa rapor alabıleyım

evet ya sımdı bırde mıllete dert anlat. sırf bu sıkıntıyı cekmemek ıcın herkese bız cocuk ıstemıyoruz dıyorum. ılk zamanlar ıse yarıyordu ama sımdı yaramıyor 3 sene oldu herkez uzerıme uzerıme gelıyor. kayınvaldemlerle bırlıkte yasıyordum. bu cocuk yuzunden tartısmalı ayrıldık. sımdı herkez gozlerını bana dıkmıs beklıyor. hastahaneyede gızlı gızlı gıdıyorum bır tanıdık cıkacak dıye korkuyorum.... ne sıkıntılı zamanlatr ya
al bendende o kdar ins.cok anlayissiz neler cektigimizi bilmiyolar isde Allah hepimizin yardimcisi olsun

ya ben bir de ilk aylar herkese söyledim çocuk düşünüyoruz diye.. şimdi düşünmüyorum dersem çok saçma olacak.. eşimin tarafına gitmek istemiyorum çocuk mevzusu açılacak diyee:KK43: gerçi karar verdim artık söyleyeceğim olmuyor diye. onlar da rahatlasın ben de...
canım çocuk yüzünden niye tartışıp ayrıldınız? tabi özel değilse

ınsallah tutar. bugun özel hastahaneyı aradım. tüp bebek ıcın fıyat aldım. ortalama 6 ile 7 bın dedı. o yuzden devletten rapor aldıktan sonra gıtmeye karar verdım. bu yuzden mecburen 2. asılamayı da yaptırmak zorundayım... ki tutmazsa rapor alabıleyım

bende bende senin gibi dusunuyorum kizlar benim gibi dusunen birii ayy cok sevindim bende oyle yapcam cunku 2 asilama sonra tup diyorum hangi hastaneye gidiyosun ?

ya tüp bebek ne kadar pahalı... hayır insan tutacağını bilse seve seve verir de.. o parayı verip bi de tutmama ihtimali var.

ya ben bir de ilk aylar herkese söyledim çocuk düşünüyoruz diye.. şimdi düşünmüyorum dersem çok saçma olacak.. eşimin tarafına gitmek istemiyorum çocuk mevzusu açılacak diyee:KK43: gerçi karar verdim artık söyleyeceğim olmuyor diye. onlar da rahatlasın ben de...
canım çocuk yüzünden niye tartışıp ayrıldınız? tabi özel değilse

yok degıl canım. eşimle bır sabah evden cıkarken benı zorla hastahaneye götürmeye calıstı. o gun bır daha eve donmedım. gerı kafalılık işte ne yaparsın...

cok canim ikinci ignede adet oluncu incir yedim gunde bes tane 12 dr gittigimde 18mm olmustu yumurta tabii klomende ictim gunde iki tane simdi igne daha etkiliymis ya ben gunde 2-3 yiyim bakalim ne olcak dr kontrolde vok buyumus derse keserim hemem
son dozune cok guldum :KK60: :KK60: :KK60:

canım bu aşılama sürecinde kullanılan yumurtlama iğnesi neden çatlatma iğnesinden önce klomen yerine kullanılmıyor mu? bir bilgin var mı? sonuçta klomen belli olmuyor bazen büyütüyor bazen büyütmüyor

Son düzenleme:
X