klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aaaaa evlilik takvimi yazmısss cepden yapabiliyomusun ben yapamıyom yaa cepden bişey beceremıyom.:KK50:

bilgisayardayım şu an .bende tel.den bir şey beceremiyorum.dün yapmıştım:)[/QUOTE]

ben de bilgsayardayım mac var kocam mac izliyor kaptım bilgisayarı :KK23:
sizin piknik nasıl gecti:KK51:hiç ugramadın bakıp cıktın görduö:KK19:nimette yok piyasada:KK53:
hafta sonları kocasıyla galıba :44:

sykapusuz adlı arkadaş vardı onun bugün adet günü.çoktandırda yazmıyor ne oldu acaba.hamile mi ki?
insallah ama olsa ilk buraya yazardıbelkı hala bekliyordur.kızz bilgisayardamısın hala bişey yaptırcam sana:KK19:
kocam evde dinleniyor cnm.biz ikimizde bankacıyız.haftada 1 gün evde kalmak ikimizin tek dinlenme yöntemi:KK1:ben bu hafta izinli olduğum için bol bol dinlenicem zaten:KK51:

erken cıkmıssın yıllık izne hani bankada calısıyosun bas harfini yazsana merak ettim.:26:

insallah ama olsa ilk buraya yazardıbelkı hala bekliyordur.kızz bilgisayardamısın hala bişey yaptırcam sana:KK19:

evet bilgisayardayım cnm.söyle bakalım ne yapmamı istiyorsun.piknik iyiydi ama kalabalıktı yaa

forum ayarları bir daha forum ayarları ve
[h=3]Konu Görünüm Seçenekleri[/h] Mesaj Elementlerini Değiştir:
3 unude işaretlee sonra yazı yazz bana kutucukların 3 unude

erken cıkmıssın yıllık izne hani bankada calısıyosun bas harfini yazsana merak ettim.:26:

cnm kış izni bu:):)kışın çıkamadık yoğunluk teftiş falan derken nisan oldu.kıvançın oynadığı reklamdan tanıdığımız banka:KK76:

Canim insallah hamileyiz.
valla canım biliyosun ben bişey kullanmadım bu ayy bekliyom oyle kısmet
cnm kış izni bu:):)kışın çıkamadık yoğunluk teftiş falan derken nisan oldu.kıvançın oynadığı reklamdan tanıdığımız banka:KK76:

sizin yılılk ızın hakkınız ne kadar 15 gunse yazın hepsini kullandırtmıyolarmı gerci bizim şirket özeldi 1 hafta 1hafta kullandırttı.

valla canım biliyosun ben bişey kullanmadım bu ayy bekliyom oyle kısmet

sizin yılılk ızın hakkınız ne kadar 15 gunse yazın hepsini kullandırtmıyolarmı gerci bizim şirket özeldi 1 hafta 1hafta kullandırttı.

Anladim canim ben bu ay klomen kullandim.

Sen bol bol dinlen tatlım inşallah güzel haberlerini alırız Allah emeklerimizin karşılığını verir inşallah. Önemli birşey yok herkes çalışmalara devam ediyor tabi bide beklenmeyen erken regliler var :))

inşallah cnm sağol
dediğin gibi rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

X