Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

Tam iki haftada regl oldun yani canım hayırlısı olsun tekrar baslicak mısın tedaviye Allah im sağlıklı bebekler nasip etsin
ben hemen devam etmek ıstıyorum ama doktor 1ay ara vermemi tavsiye etti birde rahim filmi düsünüyoruz canım lekeyi görünce cok kötü oldum sabah

ben hemen devam etmek ıstıyorum ama doktor 1ay ara vermemi tavsiye etti birde rahim filmi düsünüyoruz canım lekeyi görünce cok kötü oldum sabah
Ay canım doğrudur yaa Allah im fazla bekletmesin kimseyi ama duayı tam etmeli sağlıklı gebelikler hayırlı evlatlar nasip olsun

amin inşallah canım hayırlı ve saglıklı evlat istiyorum Rabbim den bana ve isteyen herkese...
sahi senin gördüğün bi tedavi var mı canım??

Kızlar kusura bakmayın pzt taşınmıştık. Giremiyorum epeydir burda int. açtırmadık. Alt yapı yokmuş. Mobilde de int. fazla yok. Nasılsınız?

kızlar bugün progesteron ve hcg yaptırdım erken ama hcg bayağı etkisi geçmiş 3,72 çıktı evde takip edicem artık progesteron da 11,3 çıktı iyi kaliteli çatlama olmuş işte :)

kızlar bugün progesteron ve hcg yaptırdım erken ama hcg bayağı etkisi geçmiş 3,72 çıktı evde takip edicem artık progesteron da 11,3 çıktı iyi kaliteli çatlama olmuş işte :)
Bu değerlerden anlamiom canim güzel bi haber olduğu belli ama yüzün gülmüş cok mutlu oldum :)

Bat ne zaman bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…